| Technologia połączenia | Przewodowy |
|---|---|
| Ograniczona gwarancja | 5 lat |
| Typ czujnika obrazu | CMOS |
| Szerokość | 11 cm |
| Szeroki zakres dynamiki | TAK |
| Certyfikaty | EAC, ECE R10 rev.05 (znak ?E), EN 50121-3-2, EN 50121-4, EN 50498, EN 55024, EN 55032 Klasa A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Część 15 Podczęść B Klasa A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, KC KN32 Klasa A, KC KN35, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasa A, VCCI Klasa A |
| Średnica | 110 mm |
| Głębokość | 11 cm |
| Ogniskowa | 2,8 mm |
| Współczynnik kształtu | Kopuła |
| Funkcje | Aktywny alarm antysabotażowy, wyjmowany filtr podczerwieni, szeroki zakres dynamiki, tryb dzień/noc, usuwanie zamglenia, detekcja dźwięku, detekcja wstrząsów, elektroniczna stabilizacja obrazu, szyfrowanie HTTPS, wbudowany oświetlacz podczerwieni, wbudowana dioda LED IR, wbudowany mikrofon, wejście mikrofonowe, ochrona hasłem, maskowanie prywatności, PTZ, detekcja ruchu, karta SD do przechowywania lokalnego, balans bieli |
| Farba | |
| Zrównoważony rozwój | Odporny na kurz, odporny na korozję, pochłaniający wstrząsy, odporny na akty wandalizmu, wodoodporny |
| Wysokość | 49,4 mm |
| Wbudowany mikrofon | TAK |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP66, IP67 |
| Format nagrywania | Pełne HD |
| Kategoria | Nadzór wideo |
| Ilość | 10 |
| Typ pamięci masowej | Karta pamięci |
| Typ mocowania obiektywu | M12 |
| Typ obiektywu | Prawie |
| Maksymalna przysłona | f/1,6 |
| Maksymalna długość ogniskowania | 2,80 mm |
| Maksymalna rozdzielczość | 1280x720 |
| Maksymalna rozdzielczość wideo | 1920x1080 |
| Certyfikacja środowiskowa | EN 50155 Klasa OT2/ST2 (2021), IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-64, IEC 60068-2-78, IEC 60721-3-5 Klasa 5M3 (wibracje, wstrząsy), IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 61373 Kategoria 1 Klasa B, IEC/EN 62262 IK10 |
| Typ montażu | Uchwyt do uchwytu, Uchwyt wiszący, Uchwyt ścienny |
| Noktowizor | TAK |
| Typ widzenia nocnego | Podczerwony |
| Zgodny z NDAA | TAK |
| Sieć RJ-45 | TAK |
| Zawartość opakowania | 10 x P3935-LR Instrukcja instalacji kamery sieciowej Dekoder Windows Licencja dla 1 użytkownika Szablon do wiercenia Narzędzie do obiektywów Klucz trzpieniowy Resistorx |
| Grupa produktów | P |
| Nazwa produktu | AXIS P3935-LR M12 BULK 10P |
| Seria produktów | P39 |
| Typ produktu | Kamery kopułkowe stałe |
| Pole widzenia | Poziomo, Pionowo |
| Zgodność z TAA | TAK |
| Rzeczywista rozdzielczość | 2MP |
| Rozdzielczość wideo | 1280x720 |
| Waga | 410g |
| Maksymalna temperatura pracy | 70°C |
| Otwór | f/1,6 |
| Oznakowanie CE | TAK |
| Certyfikacja i normy | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Usługa zdalna | TAK |
| Stopień ochrony przed uderzeniami | IK10 |
| Najkrótszy czas otwarcia migawki | 1/33500 sekundy |
| Obiektyw w zestawie | TAK |
| Najwolniejszy czas otwarcia migawki | 2 sekundy |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 klatek na sekundę |
| Maksymalne zużycie energii | 12W |
| Maks. wilgotność podczas pracy | 1 |
| Moja długość ogniskowania | 2,8 mm |
| Min. temperatura podczas pracy | -40°C |
| Minimalne oświetlenie | 0,01 luksa |
| Obsługiwane karty pamięci | TAK |
| Odległość widzenia nocnego | 15 metrów |
| Model produktu | P3935-LR |
| Zgodny z RoHS | Zgodny |
| Zasilanie przez Ethernet PoE | TAK |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Producent | Axis Communications |
| Numer części producenta | 01932-021 |
| Adres internetowy producenta | |
| Kraj produkcji | JP |
| Znak firmowy | Axis Communications |
| Format wideo | H.264, H.265, MJPEG, MPEG-4 |
| Marka/marka |
AXIS M3216-LVE M32 Series, kamera kopułkowa IP Zipstream 4 MP, obiektyw stałoogniskowy 2,9 mm, podczerwień 30 M, IP66, biała
Marka: AXIS
SKU: 02372-001
9 746 kr