| Yhteystekniikka | Langallinen |
|---|---|
| Rajoitettu takuu | Ei julkistettu |
| Kuvakennon tyyppi | CMOS |
| Laaja dynaaminen alue | KYLLÄ |
| Halkaisija | 184 mm |
| Polttoväli | 6,2–12,9 mm |
| Muototekijä | Kupoli |
| Toiminnot | 3D-digitaalinen kohinanvaimennus, laaja dynaaminen alue, kohinantunnistus, ajoneuvon tunnistus, yliviivan tunnistus, ihmisten tunnistus, kirkkaiden valojen korjaus (HLC), vastavalon korjaus (BLC), salasanasuojaus, liiketunnistus, peili |
| Maali | |
| Kestävä kehitys | Iskunkestävä, Vandalismin kestävä, Tärinän kestävä, Säänkestävä |
| Korkeus | 141 mm |
| Tunkeutumissuojausluokitus | IP66, IP6K9K |
| Sisätiloissa Ulkona | Ulkona |
| Tallennusmuoto | 4K |
| Tulojännite | 12V DC |
| Luokka | Videovalvonta |
| Määrä | 1 |
| Säilytystyyppi | Muistikortti |
| Linssin tyyppi | Moniteho |
| Suurin aukko | f/1.6 |
| Suurin tarkennuspituus | 12,90 mm |
| Suurin videon resoluutio | 3840x2160 |
| Ympäristösertifikaatti | REACH, RoHS |
| Ympäristöystävällinen | KYLLÄ |
| Aukon | f/2.9 |
| Asennustyyppi | Asennus kytkentärasiaan |
| Yökuvaus | KYLLÄ |
| Yönäkötyyppi | IR-korjattu |
| Verkko RJ-45 | KYLLÄ |
| Optinen zoom | 2 kertaa |
| Pakkauksen sisältö | Q3628-VE-kupukameran asennusopasKaapelisovitinRESISTORX TR20 -ruuvikärkiRiviliittimetLiittimen suojusKaapelitiivisteOmistajan todennusavain |
| Tuotteen nimi | Q3628-VE-kupukamera |
| Tuotesarja | Q36 |
| Tuotetyyppi | Kupukamerat |
| Näkökenttä | Vaakasuora, pystysuora |
| TAA-yhteensopiva | KYLLÄ |
| Todellinen resoluutio | 8 MP |
| Videon resoluutio | 1280x720 |
| Paino | 2,1 kg |
| Maksimi käyttölämpötila | 55°C |
| Antureiden lukumäärä | 1 |
| Etäpalvelu | KYLLÄ |
| Törmäyssuojausluokitus | IK10 |
| Nopein suljinnopeus | 1/66500 sekuntia |
| Mukana objektiivi | KYLLÄ |
| Hitain suljinnopeus | 2 sekuntia |
| Maksimikuvanopeus | 60 fps |
| Max. kosteus käytössä | 1 |
| Minun keskittymispituuteni | 6,2 mm |
| Vähimmäislämpötila käytössä | -50°C |
| Vähimmäisvalaistus | 0,07 luksia |
| Tuotemalli | Q3628-VE |
| RoHS-yhteensopiva | Yhteensopiva |
| Valmistaja | Axis Communications |
| Valmistajan osanumero | 02617-001 |
| Valmistajan verkko-osoite | |
| Tavaramerkki | Axis Communications |
| Videoformaatti | H.264, H.265, MJPEG |
| Merkki/merkki |
AXIS Q3626-VE Q36 -sarjan 4MP Zipstream IP-kupukamera 4,3–8,6 mm:n moniteho-objektiivilla IP66 valkoinen
Merkki: AXIS
Tuotenumero: 02616-001
19 851 kr
