| Artikla | 152152 |
|---|---|
| Oikea Vasen Suora | Oikea käännös |
| Pitkä merkki | Ilman pitkää lautasta |
| Lukittava | Ei lukittava |
| Sprintin ulottuvuus | 8 mm |
| Sprintin pituus | 50 mm |
| Värillinen pintakäsittely | Kromi |
| Oikea/vasen/suora | Oikea käännös |
| Pitkä merkki | Ilman pitkää lautasta |
| Lukittava | Ei lukittava |
| Sprintin ulottuvuus | 8 mm |
| Sprintin pituus | 50 mm |
| Väri/pintakäsittely | Kromi |
| Merkki/merkki |
Spagnolette-kahva
Spagnolette-kahva Kahva 260 Oikea 8X50 Kromi
Saatavuus:
🟢 Toimitus normaalisti 2-4 päivää
Tuotenumero: Paketti-1115
187,00 kr
Tutustu myös
-
Spagnolette-kahva, Ikkunan kahva, Pation oven kahva
Espagnolette-kahva Kahva Tyresö 301TR Oikea Pitkä levy ilman jousitettua mustaa – Roca
Spagnolette-kahva, Ikkunan kahva, Pation oven kahvaEspagnolette-kahva Kahva Tyresö 301TR Oikea Pitkä levy ilman jousitettua mustaa – Roca
Varumärke: RocaSKU: 932821520,00 kr












