| Gebruiksgebied | Utomhus, Övervakningskamera |
|---|---|
| Beperkte garantie | Niet bekendgemaakt |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Breedte | 115 mm |
| Breed dynamisch bereik | JA |
| Certificeringen | ECE R10 rev.06, EN 50121-3-2, EN 50121-4, EN 50498, EN 55032 Class B, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Part 15 Subpart B Class B, ICES-3(B)/NMB-3(B), IEC 62236-4, KS C 9832 Class B, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Class B, VCCI Class B |
| Diepte | 130 mm |
| Brandpuntsafstand | 2,8 mm |
| Verf | |
| Verpakkingstype | Verpakking |
| Hoogte | 73 mm |
| Bescherming tegen binnendringen | IP66, IP67, IP6K9K |
| Binnen Buiten | Openlucht |
| Categorie | Videobewaking |
| Verenigbaarheid | AXIS huvudenhet: |
| Hoeveelheid | 1 |
| Lensvattingtype | M12 |
| Maximale opening | f/2 |
| Maximale videoresolutie | 1920 x 1200 |
| Milieucertificering | EN 50155 Class OT4/ST2 (2007: Class TX), IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-64, IEC 60721-3-5 Class 5M3 (Vibration, Shock), IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK10, ISO 20653 IP6K9K, NEMA 250 Type 4X |
| Nachtzicht | JA |
| Productgroep | F |
| Productnaam | AXIS F4105-LRE |
| Productserie | F |
| Soort product | Sensorenheter |
| Gezichtsveld | Horisontell, Vertikal |
| Gewicht | 300 g |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 55°C |
| Bländare | f/2.0 |
| Schokbeschermingsclassificatie | IK10 |
| Maximale framerate | 60 fps |
| Min. temperatuur in bedrijf | -30°C |
| Minimale verlichting | 0.3 lux |
| Productmodel | F4105-LRE |
| RoHS-conform | Verenigbaar |
| Fabrikant | Axis communicatie |
| Fabrikantnummer | 02364-001 |
| Website van de fabrikant | |
| Land van vervaardiging | TW |
| Handelsmerk | Axis communicatie |
Gerelateerde producten
-
Axis dome camera's
AXIS P3285-LVE 2MP P32 Dome Camera met AI-ondersteuning voor buitengebruik en 10mm-lens
Axis dome camera'sAXIS P3285-LVE 2MP P32 Dome Camera met AI-ondersteuning voor buitengebruik en 10mm-lens
AXIS P3285-LVE 2MP P32 Dome Camera, AI-gestuurd, voor buitengebruik, 10mm lens
SKU: 02981-00110598,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS P3277-LVE P32-serie 5MP IP-buitencamera met ingebouwde microfoon, 3,0-8,5 mm varifocale lens, AI-gestuurde OptimizedIR
Axis dome camera'sAXIS P3277-LVE P32-serie 5MP IP-buitencamera met ingebouwde microfoon, 3,0-8,5 mm varifocale lens, AI-gestuurde OptimizedIR
AXIS P3277-LVE P32-serie 5MP IP-domecamera voor buiten met ingebouwde microfoon, 3,0-8,5 mm varifocale lens, AI-gestuurd, OptimizedIR
SKU: 03213-00113251,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M4318-PLVE M43-serie, 12MP IP mini-domecamera met panoramisch beeld voor gebruik buitenshuis
Axis dome camera'sAXIS M4318-PLVE M43-serie, 12MP IP mini-domecamera met panoramisch beeld voor gebruik buitenshuis
Varumärke: AXISAxis M4318-PLVE 12MP Panorama Mini-Dome
Buitencamera met 360°-kijkhoek en 12MP-sensor.
Ingebouwde infraroodverlichting voor nachtzicht, geavanceerde leeranalyse voor persoons- en voertuigdetectie.
IP66/IK10-bescherming, PoE-voeding.
Perfect voor geavanceerde bewaking buitenshuis.
SKU: 02511-00111924,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M3905-R 2MP Zipstream IP-camera met ingebouwde 3,6 mm lens, IP67, wit, verpakking van 10 stuks
Axis dome camera'sAXIS M3905-R 2MP Zipstream IP-camera met ingebouwde 3,6 mm lens, IP67, wit, verpakking van 10 stuks
AXIS M3905-R 2MP Zipstream ingebouwde IP-domecamera voor bewaking, 3,6 mm lens, IP67, wit, 10 stuks
SKU: 02501-02143430,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M3216-LVE M32 Serie, 4MP Zipstream IP Dome Camera, 2,9mm Vaste Lens, IR 30M, IP66, Wit
Axis dome camera'sAXIS M3216-LVE M32 Serie, 4MP Zipstream IP Dome Camera, 2,9mm Vaste Lens, IR 30M, IP66, Wit
Varumärke: AXISEen kosteneffectieve 4MP domecamera met geavanceerde beeldverwerkingstechnologie voor een uitstekende beeldkwaliteit in alle lichtomstandigheden.
De camera heeft ingebouwde AI-analyse om mensen en voertuigen direct in de camera te identificeren, en audio- en I/O-aansluitingen voor systeemintegratie.
Met IP66/I
SKU: 02372-0019138,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M3086-V 4MP Indoor Mini Dome Camera met Deep Learning
Varumärke: AXISCompacte indoor dome met deep learning analytics. 4MP, 130° groothoek, WDR en Lightfinder voor goed beeld, zelfs bij weinig licht. Ingebouwde AI voor detectie van personen en voertuigen.
Vandalismebestendig (IK08), eenvoudige installatie met PoE. Ideaal voor slimme bewaking met geavanceerde analyses.
SKU: 02832-0015026,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS Q3628-VE Q36-serie 8MP Zipstream IP-domecamera met 6,2-12,9 mm varifocale lens, IP66-bescherming, wit
Axis dome camera'sAXIS Q3628-VE Q36-serie 8MP Zipstream IP-domecamera met 6,2-12,9 mm varifocale lens, IP66-bescherming, wit
AXIS Q3628-VE Q36-serie, 8MP Zipstream IP-domecamera, 6,2-12,9 mm varifocale lens, IP66, wit
SKU: 02617-00122537,00 kr













