| Käyttöalue | Ulkona, Valvontakamera |
|---|---|
| Rajoitettu takuu | Ei julkistettu |
| Kuvakennon tyyppi | CMOS |
| Leveys | 115 mm |
| Laaja dynaaminen alue | KYLLÄ |
| Sertifikaatit | ECE R10 rev.06, EN 50121-3-2, EN 50121-4, EN 50498, EN 55032 luokka B, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC osa 15 alaosa B luokka B, ICES-3(B)/NMB-3(B), IEC 62236-4, KS C 9832 luokka B, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 luokka B, VCCI luokka B |
| Syvyys | 130 mm |
| Polttoväli | 2,8 mm |
| Maali | |
| Pakkaustyyppi | Pakkaus |
| Korkeus | 73 mm |
| Tunkeutumissuojausluokitus | IP66, IP67, IP6K9K |
| Sisätiloissa Ulkona | Ulkona |
| Luokka | Videovalvonta |
| Yhteensopivuus | AXIS-pääyksikkö: |
| Määrä | 1 |
| Objektiivin kiinnitystyyppi | M12 |
| Suurin aukko | f/2 |
| Suurin videon resoluutio | 1920x1200 |
| Ympäristösertifikaatti | EN 50155 Luokka OT4/ST2 (2007: Luokka TX), IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-64, IEC 60721-3-5 Luokka 5M3 (Tärinä, Iskut), IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK10, ISO 20653 IP6K9K, NEMA 250 Tyyppi 4X |
| Yökuvaus | KYLLÄ |
| Tuoteryhmä | F |
| Tuotteen nimi | AXIS F4105-LRE |
| Tuotesarja | F |
| Tuotetyyppi | Anturiyksiköt |
| Näkökenttä | Vaakasuora, pystysuora |
| Paino | 300 g |
| Maksimi käyttölämpötila | 55°C |
| Aukko | f/2.0 |
| Törmäyssuojausluokitus | IK10 |
| Maksimikuvanopeus | 60 fps |
| Vähimmäislämpötila käytössä | -30°C |
| Vähimmäisvalaistus | 0,3 luksia |
| Tuotemalli | F4105-LRE |
| RoHS-yhteensopiva | Yhteensopiva |
| Valmistaja | Axis Communications |
| Valmistajan osanumero | 02364-001 |
| Valmistajan verkko-osoite | |
| Valmistusmaa | TW |
| Tavaramerkki | Axis Communications |
| Merkki/merkki |
AXIS M3905-R 2MP Zipstream -sisäänrakennettu IP-kamera, 3,6 mm:n objektiivi, IP67, valkoinen, 10 kpl:n pakkaus
Merkki: AXIS
Tuotenumero: 02501-021
48 171 kr