| Beperkte garantie | 5 jaar |
|---|---|
| Type beeldsensor | CMOS |
| Breed dynamisch bereik | JA |
| Brandpuntsafstand | 4,4-14,6 mm |
| Vormfactor | Koepel |
| Bescherming tegen binnendringen | IP66 |
| Ingangsspanning | 12V gelijkstroom |
| Categorie | Videobewaking |
| Maximale opening | f/3.65 |
| Max. focuslengte | 14,6 mm |
| Milieucertificering | REACH, RoHS |
| Milieuvriendelijk | JA |
| Mijn opening | f/1.65 |
| Nachtzicht | JA |
| Nachtzicht type | Infrarood |
| Gezichtsveld | Horizontaal, verticaal |
| Echte resolutie | 8MP |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 50°C |
| CE-markering | JA |
| Schokbeschermingsclassificatie | IK10 |
| Snelste sluitertijd | 1/66500 seconde |
| Langste sluitertijd | 2 seconden |
| Maximale framerate | 30 fps |
| Max. luchtvochtigheid in bedrijf | 0.95 |
| Mijn focuslengte | 4,4 mm |
| Min. temperatuur in bedrijf | -40°C |
| Minimale verlichting | 0,11 lux, 0 lux |
| Nachtzichtafstand | 40 m |
| RoHS-conform | Verenigbaar |
| Fabrikantnummer | 03155-001 |
| Handelsmerk | Axis communicatie |
| Video-indeling | H.264, H.265, MJPEG |

17 231 kr




