| Begrenset garanti | 5 år |
|---|---|
| Type bildesensor | CMOS |
| Bredt dynamisk område | JA |
| Brennvidde | 4,4–14,6 mm |
| Formfaktor | Kuppel |
| Klassifisering av inntrengningsbeskyttelse | IP66 |
| Inngangsspenning | 12V DC |
| Kategori | Videoovervåking |
| Maksimal blenderåpning | f/3,65 |
| Maks fokuslengde | 14,6 mm |
| Miljøsertifisering | REACH, RoHS |
| Miljøvennlig | JA |
| Blenderåpningen min | f/1.65 |
| Nattsyn | JA |
| Nattsynstype | Infrarød |
| Synsfelt | Horisontal, Vertikal |
| Ekte oppløsning | 8 MP |
| Maksimal driftstemperatur | 50°C |
| CE-merking | JA |
| Klassifisering av kollisjonsbeskyttelse | IK10 |
| Raskeste lukkertid | 1/66500 sekund |
| Langeste lukkertid | 2 sekunder |
| Maks bildefrekvens | 30 fps |
| Maks. luftfuktighet i drift | 0.95 |
| Min fokuslengde | 4,4 mm |
| Min. temperatur i drift | -40°C |
| Minimumsbelysning | 0,11 lux, 0 lux |
| Nattsynsavstand | 40 meter |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Produsentens delenummer | 03155-001 |
| Varemerke | Axis Communications |
| Videoformat | H.264, H.265, MJPEG |
Relaterte produkter
-
Axis kuppelkameraer
AXIS M3215-LVE M32-serien, 2 MP Zipstream IP-kuppelkamera med DLPU, 2,8 mm fast objektiv, IR 30M, IP66 (erstatter M3205-LVE)
Axis kuppelkameraerAXIS M3215-LVE M32-serien, 2 MP Zipstream IP-kuppelkamera med DLPU, 2,8 mm fast objektiv, IR 30M, IP66 (erstatter M3205-LVE)
Varumärke: AXISLightfinder, Forensic WDR og OptimisedIR med 30 meter IR-belysning sikrer utmerket bildekvalitet under alle lysforhold. Kameraet har IP66-beskyttelse for utendørs bruk og innebygd cybersikkerhet.
SKU: 02371-0017811,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS Q3628-VE Q36-serien 8MP Zipstream IP-domekamera 6,2–12,9 mm varifokal linse IP66 hvit
Axis kuppelkameraerAXIS Q3628-VE Q36-serien 8MP Zipstream IP-domekamera 6,2–12,9 mm varifokal linse IP66 hvit
AXIS Q3628-VE Q36-serien, 8 MP Zipstream IP-domekamera, 6,2–12,9 mm varifokal linse, IP66, hvit
Varenummer: 02617-00122537,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS F4105-LRE diskret IP-domekamera i F-serien, 2,8 mm linse, IR 10M, IP67, hvit, 8-pakning
Axis kuppelkameraerAXIS F4105-LRE diskret IP-domekamera i F-serien, 2,8 mm linse, IR 10M, IP67, hvit, 8-pakning
AXIS F4105-LRE F-serien, diskret IP-domekamera, 2,8 mm linse, IR 10M, IP67, hvit, 8-pakning
Varenummer: 02364-02134213,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS M3216-LVE M32-serien, 4 MP Zipstream IP-kuppelkamera, 2,9 mm fast objektiv, IR 30M, IP66, hvit
Axis kuppelkameraerAXIS M3216-LVE M32-serien, 4 MP Zipstream IP-kuppelkamera, 2,9 mm fast objektiv, IR 30M, IP66, hvit
Varumärke: AXISEt kostnadseffektivt 4 MP kuppelkamera med avansert bildeteknologi som gir utmerket bildekvalitet under alle lysforhold.
Kameraet har innebygd AI-analyse for å identifisere personer og kjøretøy direkte i kameraet, samt lyd- og I/O-tilkoblinger for systemintegrasjon.
Med IP66/I
SKU: 02372-0018858,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS M3086-V 4 MP innendørs minidomekamera med dyp læring
Varumärke: AXISKompakt innendørs kuppelkamera med dyp læringsanalyse. 4 MP, 130° vidvinkel, WDR og Lightfinder for godt bilde selv i dårlig lys. Innebygd AI for person- og kjøretøydeteksjon.
Vandalsikker (IK08), enkel installasjon med PoE. Ideell for smart overvåking med avansert analyse.
SKU: 02832-0015026,00 kr













