| Verbindingstechnologie | Bedraad |
|---|---|
| Beperkte garantie | 5 jaar |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Breed dynamisch bereik | JA |
| Certificeringen | EAC, ECE R10 rev.05 (?E-markering), EN 50121-3-2, EN 50121-4, EN 50498, EN 55024, EN 55032 Klasse A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Deel 15 Subdeel B Klasse A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, KC KN32 Klasse A, KC KN35, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasse A, VCCI Klasse A |
| Brandpuntsafstand | 2,8 mm |
| Vormfactor | Koepel |
| Verf | |
| Verpakkingstype | Bulk |
| Duurzaamheid | Stof- en waterdicht |
| Ingebouwde microfoon | JA |
| Bescherming tegen binnendringen | IP66, IP67 |
| Opnameformaat | HD |
| Categorie | Videobewaking |
| Hoeveelheid | 10 |
| Lensvattingtype | M12 |
| Type lens | Bijna |
| Max. focuslengte | 2,80 mm |
| Maximale resolutie | 1280x720 |
| Maximale videoresolutie | 1920x1080 |
| Milieucertificering | EN 50155 Klasse OT2/ST2 (2021), IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-64, IEC 60068-2-78, IEC 60721-3-5 Klasse 5M3 (Trillingen, Schokken), IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 61373 Categorie 1 Klasse B, IEC/EN 62262 IK10 |
| Montage type | Beugel voor console |
| Nachtzicht | JA |
| NDAA-conform | JA |
| Netwerk RJ-45 | JA |
| Productgroep | P |
| Productnaam | AXIS P3935-LR BULK 10P |
| Productserie | P39 |
| Soort product | Vaste domecamera's |
| Gezichtsveld | Horizontaal, verticaal |
| TAA-compatibel | JA |
| Echte resolutie | 2MP |
| Videoresolutie | 1280x720 |
| Opening | f/1.6 |
| CE-markering | JA |
| Certificering en normen | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Service op afstand | JA |
| Schokbeschermingsclassificatie | IK10 |
| Maximale framerate | 30 fps |
| Maximaal stroomverbruik | 12W |
| Mijn focuslengte | 2,8 mm |
| Minimale verlichting | 0,01 Lux |
| Ondersteunde geheugenkaarten | JA |
| Productmodel | P3935-LR |
| RoHS-conform | Verenigbaar |
| Power over Ethernet (PoE) | JA |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Fabrikant | Axis communicatie |
| Fabrikantnummer | 01919-021 |
| Website van de fabrikant | |
| Land van vervaardiging | JP |
| Handelsmerk | Axis communicatie |
| Video-indeling | H.264, H.265, MJPEG |
Axis dome camera's
AXIS P3935-LR P39-serie WDR IP66 2MP 2,8mm vaste lens IP minidome camera wit, 10 stuks
Beschikbaarheid:
🟡 Op bestelling gemaakt - De levertijd varieert
AXIS P3935-LR P39-serie, WDR IP66 2MP 2,8mm IP mini-domecamera met vaste lens, wit, 10 stuks
Artikelnummer: 01919-021
GTIN: 7331021069336
63066,00 kr
Gerelateerde producten
-
Axis dome camera's
AXIS P3285-LVE 2MP P32 Dome Camera met AI-ondersteuning voor buitengebruik en 10mm-lens
Axis dome camera'sAXIS P3285-LVE 2MP P32 Dome Camera met AI-ondersteuning voor buitengebruik en 10mm-lens
AXIS P3285-LVE 2MP P32 Dome Camera, AI-gestuurd, voor buitengebruik, 10mm lens
SKU: 02981-00110598,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS P3277-LVE P32-serie 5MP IP-buitencamera met ingebouwde microfoon, 3,0-8,5 mm varifocale lens, AI-gestuurde OptimizedIR
Axis dome camera'sAXIS P3277-LVE P32-serie 5MP IP-buitencamera met ingebouwde microfoon, 3,0-8,5 mm varifocale lens, AI-gestuurde OptimizedIR
AXIS P3277-LVE P32-serie 5MP IP-domecamera voor buiten met ingebouwde microfoon, 3,0-8,5 mm varifocale lens, AI-gestuurd, OptimizedIR
SKU: 03213-00113251,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M4228-LVE M42-serie 8MP IP-buitencamera met WDR, geoptimaliseerde IR en varifocale lens van 3,2-7,2 mm.
Axis dome camera'sAXIS M4228-LVE M42-serie 8MP IP-buitencamera met WDR, geoptimaliseerde IR en varifocale lens van 3,2-7,2 mm.
AXIS M4228-LVE M42-serie 8MP IP-domecamera voor buiten, WDR, OptimizedIR, 3,2-7,2 mm varifocale lens
SKU: 02816-00111204,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M4227-LVE M42-serie 5MP IP-buitencamera, WDR, geoptimaliseerde IR, 3,2-7,2 mm varifocale lens
Axis dome camera'sAXIS M4227-LVE M42-serie 5MP IP-buitencamera, WDR, geoptimaliseerde IR, 3,2-7,2 mm varifocale lens
AXIS M4227-LVE M42-serie 5MP IP-domecamera voor buiten, WDR, OptimizedIR, 3,2-7,2 mm varifocale lens
SKU: 02815-0019885,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS Q3538-SLVE Q35-serie, 8MP Zipstream IP-domecamera met Deep Learning, 6,2-12,9 mm varifocale lens, IR 40M, IP66 (vervangt Q3517-SLVE)
Axis dome camera'sAXIS Q3538-SLVE Q35-serie, 8MP Zipstream IP-domecamera met Deep Learning, 6,2-12,9 mm varifocale lens, IR 40M, IP66 (vervangt Q3517-SLVE)
AXIS Q3538-SLVE Q35-serie, 8MP Zipstream IP-domecamera met Deep Learning, 6,2-12,9 mm varifocale lens, IR 40M, IP66 (vervangt Q3517-SLVE)
SKU: 02463-00123864,00 kr















