| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
|---|---|
| Begrenset garanti | 5 år |
| Type bildesensor | CMOS |
| Bredt dynamisk område | JA |
| Sertifiseringer | EAC, ECE R10 rev.05 (?E-merket), EN 50121-3-2, EN 50121-4, EN 50498, EN 55024, EN 55032 Klasse A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Del 15 Underdel B Klasse A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, KC KN32 Klasse A, KC KN35, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasse A, VCCI Klasse A |
| Brennvidde | 2,8 mm |
| Formfaktor | Kuppel |
| Farge | |
| Emballasjetype | Bulk |
| Bærekraft | Støvtett, vanntett |
| Innebygd mikrofon | JA |
| Klassifisering av inntrengningsbeskyttelse | IP66, IP67 |
| Opptaksformat | HD |
| Kategori | Videoovervåking |
| Mengde | 10 |
| Objektivfatningstype | M12 |
| Linsetype | Nesten |
| Maks fokuslengde | 2,80 mm |
| Maksimal oppløsning | 1280x720 |
| Maksimal videooppløsning | 1920 x 1080 |
| Miljøsertifisering | EN 50155 Klasse OT2/ST2 (2021), IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-64, IEC 60068-2-78, IEC 60721-3-5 Klasse 5M3 (Vibrasjon, støt), IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 61373 Kategori 1 Klasse B, IEC/EN 62262 IK10 |
| Monteringstype | Brakett for konsoll |
| Nattsyn | JA |
| NDAA-kompatibel | JA |
| Nettverk RJ-45 | JA |
| Produktgruppe | P |
| Produktnavn | AXIS P3935-LR BULK 10P |
| Produktserie | P39 |
| Produkttype | Faste domekameraer |
| Synsfelt | Horisontal, Vertikal |
| TAA-kompatibel | JA |
| Ekte oppløsning | 2 MP |
| Videooppløsning | 1280x720 |
| Blenderåpning | f/1.6 |
| CE-merking | JA |
| Sertifisering og standarder | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Fjerntjeneste | JA |
| Klassifisering av kollisjonsbeskyttelse | IK10 |
| Maks bildefrekvens | 30 fps |
| Maksimalt strømforbruk | 12W |
| Min fokuslengde | 2,8 mm |
| Minimumsbelysning | 0,01 lux |
| Støttede minnekort | JA |
| Produktmodell | P3935-LR |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Strøm over Ethernet PoE | JA |
| Støttede nettverksprotokoller | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Produsent | Axis Communications |
| Produsentens delenummer | 01919-021 |
| Produsentens nettadresse | |
| Produksjonsland | Japansk |
| Varemerke | Axis Communications |
| Videoformat | H.264, H.265, MJPEG |

AXIS M5526-E 50 Hz 4MP PTZ-domekamera, innendørs og utendørs, 10x zoom og fokusgjenkalling
Merke: AXIS
Varenummer: 02768-001
13 914 kr




