| Verbindingstechnologie | Bedraad |
|---|---|
| Beperkte garantie | 3 jaar |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Breed dynamisch bereik | JA |
| Certificeringen | CISPR 32 Klasse A, CISPR 35, EN 50121-4, EN 55032 Klasse A, EN 55035, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Deel 15 Subdeel B Klasse A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, KS C 9832 Klasse A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasse A, VCCI Klasse A |
| Brandpuntsafstand | 4,3-137 mm |
| Vormfactor | Kogel |
| Functies | AI-analyse, automatische beeldstabilisatie, breed dynamisch bereik, dag/nachtmodus, ingebouwde IR-LED |
| Verf | |
| Duurzaamheid | Schokabsorberend |
| Bescherming tegen binnendringen | IP66, IP67 |
| Binnen Buiten | Openlucht |
| Ingangsspanning | 10-28V DC, 20-24V AC |
| Categorie | Videobewaking |
| Type opslag | Geheugenkaart |
| Type lens | Varifocaal |
| Max. focuslengte | 138 mm |
| Maximale videoresolutie | 2880x1620 |
| Milieucertificering | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK10, NEMA 250 Type 4X, NEMA TS 2 (2.2.7-2.2.9) |
| Milieuvriendelijk | JA |
| Mijn opening | f/1.4 |
| Montage type | Beugel voor console, plafondmontage, wandmontage |
| Nachtzicht | JA |
| Nachtzicht type | Infrarood |
| Netwerk RJ-45 | JA |
| Optische zoom | 32x |
| Pakketinhoud | AXIS TQ1903-E DraaikoppelingAXIS TQ1917 Adapter M25x1.5-3/4 NPTAXIS TQ1924-E Spuitmond CameraKoppelingssetConformiteitsverklaringH4-bitInstallatiehandleiding, Installatie-instructies IM001Gebruikersauthenticatiesleutel |
| Productgroep | Q |
| Productnaam | AXIS Q1806-LE |
| Productserie | Vraag 18 |
| Soort product | Vaste camera's |
| Gezichtsveld | Horizontaal, verticaal |
| TAA-compatibel | JA |
| Echte resolutie | 4MP |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 60°C |
| Opening | f/1.4-4.0 |
| Certificering en normen | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Service op afstand | JA |
| Schokbeschermingsclassificatie | IK08, IK10 |
| Snelste sluitertijd | 1/143000 seconde |
| Lens inbegrepen | JA |
| Langste sluitertijd | 2 seconden |
| Maximale framerate | 90 fps |
| Maximaal stroomverbruik | 51W |
| Max. luchtvochtigheid in bedrijf | 1 |
| Mijn focuslengte | 4,3 mm |
| Min. temperatuur in bedrijf | -40°C |
| Minimale verlichting | 0 lux |
| Ondersteunde geheugenkaarten | JA |
| Nachtzichtafstand | 100 m |
| Productmodel | Q1806-LE |
| RoHS-conform | Verenigbaar |
| Power over Ethernet (PoE) | JA |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Fabrikant | Axis communicatie |
| Fabrikantnummer | 02506-001 |
| Website van de fabrikant | |
| Land van vervaardiging | PL |
| Handelsmerk | Axis communicatie |
| Video-indeling | H.264, H.265, Motion JPEG |
AXIS Q1806-LE 4MP outdoor bulletcamera, 90 fps, 32x zoom, dag/nacht, infrarood-LED's
Levering normaal 2-4 dagen
AXIS Q1806-LE 4MP Bullet-buitencamera, 32x zoom, 90 fps, dag/nachtmodus, IR-LED's
Artikelnummer: 02506-001
GTIN: 7331021078499
21874,00 kr
Gerelateerde producten
-
Axis kogelcamera's
AXIS P1468-LE P14-serie, Zipstream IP-bulletcamera, 6,2-12,9 mm varifocale lens, IP67 (vervangt P1448-LE)
Axis kogelcamera'sAXIS P1468-LE P14-serie, Zipstream IP-bulletcamera, 6,2-12,9 mm varifocale lens, IP67 (vervangt P1448-LE)
Varumärke: AXISAXIS P1468-LE P14-serie, Zipstream IP-bulletcamera, 6,2-12,9 mm varifocale lens, IP67 (vervangt P1448-LE)
SKU: 02342-00113750,00 kr -
Axis kogelcamera's
AXIS P1468-XLE 8MP Zipstream explosiebestendige IP-bulletcamera, 6-13mm varifocale lens, IR 40M, IP67, zwart
Axis kogelcamera'sAXIS P1468-XLE 8MP Zipstream explosiebestendige IP-bulletcamera, 6-13mm varifocale lens, IR 40M, IP67, zwart
AXIS P1468-XLE 8MP Zipstream explosiebestendige IP-bulletcamera, 6-13mm varifocale lens, IR 40M, IP67, zwart
SKU: 02534-00139784,00 kr -
Axis kogelcamera's
AXIS P1455-LE P14-serie, WDR IP66 2MP IP-bulletcamera met vaste 9mm-lens, wit
Varumärke: AXISDe AXIS P1455-LE is een veelzijdige 2MP bulletcamera met een vaste 9mm-lens.
Met Lightfinder 2.0, Forensic WDR en IR-verlichting tot 40 meter garandeert het een uitstekende beeldkwaliteit onder alle lichtomstandigheden.
De camera is voorzien van AI-analyse en IP66/IP67-bescherming voor betrouwbare bewaking buitenshuis.
SKU: 01997-0017907,00 kr -
Axis kogelcamera's
AXIS P1475-LE P14-serie 2MP IP-camera voor buiten, 3-9 mm varifocale lens, AI-gestuurd, OptimizedIR
Axis kogelcamera'sAXIS P1475-LE P14-serie 2MP IP-camera voor buiten, 3-9 mm varifocale lens, AI-gestuurd, OptimizedIR
AXIS P1475-LE P14-serie 2MP IP-camera voor buiten, bullet-model, 3-9mm varifocale lens, AI-gestuurd, OptimizedIR
SKU: 03181-0019271,00 kr -
Axis kogelcamera's
AXIS P1487-LE P14-serie 5MP IP-camera voor buiten, 3-9 mm varifocale lens, AI-gestuurd, OptimizedIR
Axis kogelcamera'sAXIS P1487-LE P14-serie 5MP IP-camera voor buiten, 3-9 mm varifocale lens, AI-gestuurd, OptimizedIR
AXIS P1487-LE P14-serie 5MP IP-camera voor buiten, bullet-model, 3-9mm varifocale lens, AI-gestuurd, OptimizedIR
SKU: 03183-00111924,00 kr -
Axis kogelcamera's
AXIS Q1785 explosieveilige serie, WDR IP68 2MP 4,3-137 mm varifocale lens 32x optische zoom IP-bulletcamera
Axis kogelcamera'sAXIS Q1785 explosieveilige serie, WDR IP68 2MP 4,3-137 mm varifocale lens 32x optische zoom IP-bulletcamera
AXIS Q1785 explosiebestendige serie, WDR IP68 2MP 4,3-137mm varifocale lens 32x optische zoom IP-bulletcamera
SKU: 01572-001142549,00 kr -
Axis kogelcamera's
AXIS P1465-LE P14-serie, 2MP Zipstream IP-bulletcamera, 9mm lens, IR 40M, IP67, wit
Axis kogelcamera'sAXIS P1465-LE P14-serie, 2MP Zipstream IP-bulletcamera, 9mm lens, IR 40M, IP67, wit
AXIS P1465-LE P14-serie, 2MP Zipstream IP-bulletcamera, 9mm lens, IR 40M, IP67, wit
SKU: 02339-0019885,00 kr















