| Technologia połączenia | Przewodowy |
|---|---|
| Ograniczona gwarancja | 3 lata |
| Typ czujnika obrazu | CMOS |
| Szeroki zakres dynamiki | TAK |
| Certyfikaty | CISPR 32 Klasa A, CISPR 35, EN 50121-4, EN 55032 Klasa A, EN 55035, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Część 15 Podczęść B Klasa A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, KS C 9832 Klasa A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasa A, VCCI Klasa A |
| Ogniskowa | 4,3-137 mm |
| Współczynnik kształtu | Kula |
| Funkcje | Analiza AI, Automatyczny stabilizator obrazu, Szeroki zakres dynamiki, Dzień/Noc, Wbudowana dioda LED IR |
| Farba | |
| Zrównoważony rozwój | Amortyzujący |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP66, IP67 |
| Wewnątrz/na zewnątrz | Plenerowy |
| Napięcie wejściowe | 10-28 V prądu stałego, 20-24 V prądu przemiennego |
| Kategoria | Nadzór wideo |
| Typ pamięci masowej | Karta pamięci |
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy |
| Maksymalna długość ogniskowania | 138 mm |
| Maksymalna rozdzielczość wideo | 2880x1620 |
| Certyfikacja środowiskowa | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK10, NEMA 250 typ 4X, NEMA TS 2 (2.2.7-2.2.9) |
| Przyjazny dla środowiska | TAK |
| Moja przysłona | f/1,4 |
| Typ montażu | Uchwyt do konsoli, Montaż sufitowy, Montaż ścienny |
| Noktowizor | TAK |
| Typ widzenia nocnego | Podczerwony |
| Sieć RJ-45 | TAK |
| Zoom optyczny | 32x |
| Zawartość opakowania | Złącze obrotowe AXIS TQ1903-E, Adapter AXIS TQ1917 M25x1,5-3/4 NPT, Dysza spryskiwacza AXIS TQ1924-E, Zestaw złączy, Deklaracja zgodności, H4-bit, Instrukcja instalacji, Instrukcja instalacji IM001, Klucz uwierzytelniania właściciela |
| Grupa produktów | Q |
| Nazwa produktu | OŚ Q1806-LE |
| Seria produktów | Pytanie 18 |
| Typ produktu | Kamery stacjonarne |
| Pole widzenia | Poziomo, Pionowo |
| Zgodność z TAA | TAK |
| Rzeczywista rozdzielczość | 4MP |
| Maksymalna temperatura pracy | 60°C |
| Otwór | f/1,4-4,0 |
| Certyfikacja i normy | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Usługa zdalna | TAK |
| Stopień ochrony przed uderzeniami | IK08, IK10 |
| Najkrótszy czas otwarcia migawki | 1/143000 sekundy |
| Obiektyw w zestawie | TAK |
| Najwolniejszy czas otwarcia migawki | 2 sekundy |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 90 klatek na sekundę |
| Maksymalne zużycie energii | 51W |
| Maks. wilgotność podczas pracy | 1 |
| Moja długość ogniskowania | 4,3 mm |
| Min. temperatura podczas pracy | -40°C |
| Minimalne oświetlenie | 0 luksów |
| Obsługiwane karty pamięci | TAK |
| Odległość widzenia nocnego | 100 metrów |
| Model produktu | Q1806-LE |
| Zgodny z RoHS | Zgodny |
| Zasilanie przez Ethernet PoE | TAK |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Producent | Axis Communications |
| Numer części producenta | 02506-001 |
| Adres internetowy producenta | |
| Kraj produkcji | PL |
| Znak firmowy | Axis Communications |
| Format wideo | H.264, H.265, Motion JPEG |
| Marka/marka |

Kamera do monitoringu typu bullet AXIS Q1808-LE 10 MP, zoom 32x, obiektyw 50-150 mm
Marka: AXIS
SKU: 02508-001
31 160 kr







