| Verbindingstechnologie | Bedraad |
|---|---|
| Beperkte garantie | 3 jaar |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Diameter | 232 mm |
| Vormfactor | Koepel |
| Functies | Automatische ontvochtiging, Breed dynamisch bereik, Dag/nachtmodus, Elektronische beeldstabilisatie, HTTPS-encryptie, Inbraakpreventie, Overbelichtingscompensatie (HLC), Wachtwoordbeveiliging, Privacymaskering, PTZ-functie, Witbalans |
| Verf | |
| Bescherming tegen binnendringen | IP66, IP67 |
| Binnen Buiten | Openlucht |
| Opnameformaat | HD |
| Ingangsspanning | 100V wisselstroom, 240V wisselstroom |
| Categorie | Videobewaking |
| Type opslag | Geheugenkaart |
| Type lens | Varifocaal |
| Maximale opening | f/1.6 |
| Max. focuslengte | 127,50 mm |
| Maximale videoresolutie | 1280x720 |
| Mijn opening | f/4.2 |
| Netwerk RJ-45 | JA |
| Optische zoom | 30x |
| Productnaam | Q6074-E PTZ-netwerkcamera |
| Soort product | netwerkcamera |
| Gezichtsveld | Horizontaal, verticaal |
| Videoresolutie | 1280x720 |
| Gewicht | 3,75 kg |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 50°C |
| CE-markering | JA |
| Service op afstand | JA |
| Schokbeschermingsclassificatie | IK10 |
| Snelste sluitertijd | 1/11000 seconde |
| Lens inbegrepen | JA |
| Langste sluitertijd | 1/3 seconde |
| Maximale framerate | 60 fps |
| Max. luchtvochtigheid in bedrijf | 1 |
| Mijn focuslengte | 4,3 mm |
| Min. temperatuur in bedrijf | -50°C |
| Productmodel | Q6074-E |
| RoHS-conform | Verenigbaar |
| Fabrikant | Axis communicatie |
| Fabrikantnummer | 01973-301 |
| Website van de fabrikant | |
| Handelsmerk | Axis communicatie |
| Video-indeling | H.264, H.264B (MPEG-4 Deel 10/AVC), H.264H (MPEG-4 Deel 10/AVC), H.264M (MPEG-4 Deel 10/AVC), H.265, H.265 (MPEG-H Deel 2/HEVC) Main Profile, Motion JPEG, Zipstream |

AXIS M4228-LVE M42-serie 8MP IP-buitencamera met WDR, geoptimaliseerde IR en varifocale lens van 3,2-7,2 mm.
SKU: 02816-001
11 204 kr






