| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
|---|---|
| Begrenset garanti | 5 år |
| Type bildesensor | CMOS |
| Bredt dynamisk område | JA |
| Sertifiseringer | EN 55032 Klasse A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Del 15 Underdel B Klasse A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KS C 9832 Klasse A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasse A, VCCI Klasse A |
| Brennvidde | 3,1 mm |
| Formfaktor | Kuppel |
| Funksjoner | Bredt dynamisk område, dag/natt, SD-kort for lokal lagring |
| Farge | |
| HDMI | JA |
| Bærekraft | Vandalsikker |
| Høyde | 5,6 cm |
| Klassifisering av inntrengningsbeskyttelse | IP42 |
| Innendørs/utendørs | Innendørs |
| Opptaksformat | Full HD |
| Kategori | Videoovervåking |
| Lagringstype | Minnekort |
| Objektivfatningstype | M12 |
| Linsetype | Nesten |
| Maks fokuslengde | 3,10 mm |
| Maksimal oppløsning | 1280x720 |
| Maksimal videooppløsning | 1920 x 1080 |
| Miljøsertifisering | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IPEN 62,0269 IPEN 62, IEC |
| Monteringstype | Takmontering, Veggmontering |
| Nattsyn | JA |
| NDAA-kompatibel | JA |
| Nettverk RJ-45 | JA |
| Produktgruppe | M |
| Produktnavn | AXIS M3085-V |
| Produktserie | M30 |
| Produkttype | Faste domekameraer |
| Synsfelt | Horisontal, Vertikal |
| Ekte oppløsning | 2 MP |
| Videooppløsning | 1280x720 |
| Vekt | 0,25 kg |
| Maksimal driftstemperatur | 45°C |
| Blenderåpning | f/2.0 |
| CE-merking | JA |
| Sertifisering og standarder | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Fjerntjeneste | JA |
| Klassifisering av kollisjonsbeskyttelse | IK08 |
| Objektiv inkludert | JA |
| Maks bildefrekvens | 30 fps |
| Maksimalt strømforbruk | 4W |
| Min fokuslengde | 3,1 mm |
| Min. temperatur i drift | 0°C |
| Minimumsbelysning | 0,03 lux |
| Støttede minnekort | JA |
| Produktmodell | M3085-V |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Strøm over Ethernet PoE | JA |
| Støttede nettverksprotokoller | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Produsent | Axis Communications |
| Produsentens delenummer | 02373-001 |
| Produsentens nettadresse | |
| Produksjonsland | TW |
| Varemerke | Axis Communications |
| Videoformat | H.264, H.265 |
Relaterte produkter
-
Axis kuppelkameraer
AXIS F4105-LRE diskret IP-domekamera i F-serien, 2,8 mm linse, IR 10M, IP67, hvit, 8-pakning
Axis kuppelkameraerAXIS F4105-LRE diskret IP-domekamera i F-serien, 2,8 mm linse, IR 10M, IP67, hvit, 8-pakning
AXIS F4105-LRE F-serien, diskret IP-domekamera, 2,8 mm linse, IR 10M, IP67, hvit, 8-pakning
Varenummer: 02364-02134213,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS Q3628-VE Q36-serien 8MP Zipstream IP-domekamera 6,2–12,9 mm varifokal linse IP66 hvit
Axis kuppelkameraerAXIS Q3628-VE Q36-serien 8MP Zipstream IP-domekamera 6,2–12,9 mm varifokal linse IP66 hvit
AXIS Q3628-VE Q36-serien, 8 MP Zipstream IP-domekamera, 6,2–12,9 mm varifokal linse, IP66, hvit
Varenummer: 02617-00122537,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS Q3626-VE Q36-serien 4MP Zipstream IP-domekamera 4,3–8,6 mm varifokal linse IP66 hvit
Axis kuppelkameraerAXIS Q3626-VE Q36-serien 4MP Zipstream IP-domekamera 4,3–8,6 mm varifokal linse IP66 hvit
AXIS Q3626-VE Q36-serien, 4MP Zipstream IP-domekamera, 4,3–8,6 mm varifokal linse, IP66, hvit
Varenummer: 02616-00118464,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS M3905-R 2MP Zipstream innebygd IP-kamera, 3,6 mm linse, IP67, hvit, 10-pakning
Axis kuppelkameraerAXIS M3905-R 2MP Zipstream innebygd IP-kamera, 3,6 mm linse, IP67, hvit, 10-pakning
AXIS M3905-R 2MP Zipstream innebygd overvåkingskamera med IP-dome, 3,6 mm linse, IP67, hvit, 10-pakning
Varenummer: 02501-02143430,00 kr














