| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
|---|---|
| Begrenset garanti | 3 år |
| Type bildesensor | CMOS |
| Bredt dynamisk område | JA |
| Sertifiseringer | EN 55032 Class A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Part 15 Subpart B Class A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KS C 9832 Class A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Class A, VCCI Class A |
| Brennvidde | 2,9 mm |
| Formfaktor | Mini kupol |
| Funksjoner | Brett dynamiskt omfång, Dag/Natt, Larm för sabotage, Rörelsedetektering, SD-kort för lokal lagring |
| Farge | |
| Bærekraft | Vandalresistent |
| Klassifisering av inntrengningsbeskyttelse | IP42 |
| Innendørs/utendørs | Innendørs |
| Kategori | Videoovervåking |
| Lagringstype | Minnekort |
| Objektivfatningstype | M12 |
| Linsetype | Nesten |
| Maksimal videooppløsning | 3840 x 2160 |
| Miljøsertifisering | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IPEN 62,0269 IPEN 62, IEC |
| Nattsyn | JA |
| Nettverk RJ-45 | JA |
| Produktgruppe | M |
| Produktnavn | AXIS M3088-V |
| Produktserie | M30 |
| Produkttype | Fasta kupolkameror |
| Synsfelt | Horisontal, Vertikal |
| TAA-kompatibel | JA |
| Ekte oppløsning | 8 MP |
| Maksimal driftstemperatur | 40°C |
| Blenderåpning | f/2.0 |
| Sertifisering og standarder | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Fjerntjeneste | JA |
| Klassifisering av kollisjonsbeskyttelse | IK08 |
| Maks bildefrekvens | 15 fps |
| Maksimalt strømforbruk | 4W |
| Min. temperatur i drift | 0°C |
| Minimumsbelysning | 0.05 lux |
| Støttede minnekort | JA |
| Produktmodell | M3088-V |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Strøm over Ethernet PoE | JA |
| Støttede nettverksprotokoller | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Produsent | Axis Communications |
| Produsentens delenummer | 02375-001 |
| Produsentens nettadresse | |
| Produksjonsland | MX |
| Varemerke | Axis Communications |
| Videoformat | H.264, H.265, MJPEG |
AXIS M3088-V M30-serien, 8MP Zipstream IP-minidomkamera med Deep-Learning, 2,9 mm objektiv, IP42
🟡 Laget på bestilling - Leveringstiden varierer
AXIS M3088-V M30-serien, 8 MP Zipstream IP Mini Dome-kamera med dyp læring, 2,9 mm linse, IP42
Varenummer: 02375-001
GTIN: 7331021076655
5954,00 kr
Relaterte produkter
-
Axis kuppelkameraer
AXIS P4705-PLVE P47-serien, 2x2 MP Zipstream 360° multisensor IP-panoramakuppelkamera med 2,5x optisk zoom, 3,26-8,12 mm varifokalobjektiv, IP67
Axis kuppelkameraerAXIS P4705-PLVE P47-serien, 2x2 MP Zipstream 360° multisensor IP-panoramakuppelkamera med 2,5x optisk zoom, 3,26-8,12 mm varifokalobjektiv, IP67
Varumärke: AXISAXIS P4705-PLVE er et avansert 360° panoramakamera med to 2 MP-sensorer og 2,5x optisk zoom.
Med 360° IR-belysning, Lightfinder-teknologi og AI-analyse på begge sensorene gir den komplett overvåking med eksepsjonell bildekvalitet. IP67-beskyttelse for utendørs bruk.
SKU: 02415-00112852,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS M4218-LV 8MP domekamera, 3,5–6,6 mm varifokal linse, optimalisert IR, DLPU, hvit
Axis kuppelkameraerAXIS M4218-LV 8MP domekamera, 3,5–6,6 mm varifokal linse, optimalisert IR, DLPU, hvit
AXIS M4218-LV 8MP domekamera, 3,5–6,6 mm varifokal linse, optimalisert IR, DLPU, hvit
Varenummer: 02679-0017413,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS Q3626-VE Q36-serien, 4MP Zipstream IP Dome-kamera, 4,3-8,6 mm varifokalt objektiv, IP66, vit
Axis kuppelkameraerAXIS Q3626-VE Q36-serien, 4MP Zipstream IP Dome-kamera, 4,3-8,6 mm varifokalt objektiv, IP66, vit
AXIS Q3626-VE Q36-serien, 4MP Zipstream IP-domekamera, 4,3–8,6 mm varifokal linse, IP66, hvit
SKU: 02616-00118464,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS M4318-PLVE M43-serien, 12 MP IP mini-domekamera med panoramautsikt for utendørs bruk
Axis kuppelkameraerAXIS M4318-PLVE M43-serien, 12 MP IP mini-domekamera med panoramautsikt for utendørs bruk
Varumärke: AXISAxis M4318-PLVE 12MP Panorama Mini-Dome
Utendørskamera med 360° visning og 12 MP sensor.
Innebygd IR-belysning for nattsyn, dyp læringsanalyse for person- og kjøretøydeteksjon.
IP66/IK10-beskyttelse, PoE-drevet.
Perfekt for avansert utendørsovervåking.
Varenummer: 02511-00111924,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS M4216-V M42-serien 4MP Zipstream IP-domekamera 3–6 mm varifokal linse IP42 hvit
Axis kuppelkameraerAXIS M4216-V M42-serien 4MP Zipstream IP-domekamera 3–6 mm varifokal linse IP42 hvit
Varumärke: AXISKompakt innendørs dome med 3–6 mm varifokalobjektiv og fjernstyrt zoom/fokus. 4 MP-sensor med WDR og Lightfinder for gode bilder under alle lysforhold.
Innebygd AI-prosessor for dyp læringsanalyse med person- og kjøretøydeteksjon.
HDMI-utgang for lokal bildevisning, IP42/IK08-beskyttelse. Perfekt for butikker, kontorer og offentlige miljøer.
Varenummer: 02112-0016352,00 kr














