| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
|---|---|
| Begrenset garanti | Ikke opplyst |
| Type bildesensor | CMOS |
| Bredt dynamisk område | JA |
| Sertifiseringer | CISPR 32 Class A, ECE R10 rev.06, EN 50121-4, EN 55032 Class A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Part 15 Subpart B Class A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KS C 9832 Class A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Class A, VCCI Class A |
| Brennvidde | 3.6mm |
| Formfaktor | Kupol |
| Funksjoner | Brett dynamiskt omfång, Robust konstruktion, SD-kort för lokal lagring |
| Farge | |
| Emballasjetype | Bulk |
| Bærekraft | Stöttålig, Vibrationstålig |
| Klassifisering av inntrengningsbeskyttelse | IP66, IP67 |
| Innendørs/utendørs | Innendørs |
| Opptaksformat | Full HD |
| Kategori | Videoovervåking |
| Mengde | 10 |
| Lagringstype | Minnekort |
| Objektivfatningstype | M12 |
| Linsetype | Nesten |
| Maks fokuslengde | 3.60 mm |
| Maksimal oppløsning | 1280x720 |
| Maksimal videooppløsning | 1920 x 1080 |
| Miljøsertifisering | EN 50155 Class OT1/ST2 (2021), IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK10 |
| Monteringstype | Fordonsfäste |
| Nettverk RJ-45 | JA |
| Produktgruppe | P |
| Produktnavn | AXIS P3905-R Mk III M12 3.6 mm 10P |
| Produktserie | P39 |
| Produkttype | Fasta kupolkameror |
| Synsfelt | Horisontal, Vertikal |
| Ekte oppløsning | 2 MP |
| Videooppløsning | 1280x720 |
| Maksimal driftstemperatur | 55°C |
| Blenderåpning | f/2.0 |
| Sertifisering og standarder | ONVIF A, ONVIF C, ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Fjerntjeneste | JA |
| Klassifisering av kollisjonsbeskyttelse | IK10 |
| Objektiv inkludert | JA |
| Maks bildefrekvens | 45 fps |
| Maksimalt strømforbruk | 3W |
| Min fokuslengde | 3.6mm |
| Min. temperatur i drift | -30°C |
| Støttede minnekort | JA |
| Produktmodell | P3905-R Mk III M12 |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Strøm over Ethernet PoE | JA |
| Støttede nettverksprotokoller | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Produsent | Axis Communications |
| Produsentens delenummer | 02671-021 |
| Produsentens nettadresse | |
| Produksjonsland | PL |
| Varemerke | Axis Communications |
| Videoformat | H.264, H.265, MJPEG |
AXIS P3905-R Mk III P39-serien, 2 MP Zipstrea innebygd IP-domekamera, 3,6 mm linse, IP67, M12, hvit, 10-pakning
🟡 Laget på bestilling - Leveringstiden varierer
AXIS P3905-R Mk III P39-serien, 2 MP Zipstream innebygd IP-domekamera, 3,6 mm linse, IP67, M12, hvit, 10-pakning
Varenummer: 02671-021
GTIN: 7331021081444
53990,00 kr
Relaterte produkter
-
Axis kuppelkameraer
AXIS M3905-R 2MP Zipstream innebygd IP-kamera, 3,6 mm linse, IP67, hvit, 10-pakning
Axis kuppelkameraerAXIS M3905-R 2MP Zipstream innebygd IP-kamera, 3,6 mm linse, IP67, hvit, 10-pakning
AXIS M3905-R 2MP Zipstream innebygd overvåkingskamera med IP-dome, 3,6 mm linse, IP67, hvit, 10-pakning
Varenummer: 02501-02143430,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS M4228-LVE M42-serien 8MP utendørs IP-kamera, WDR, optimalisert IR, 3,2–7,2 mm varifokal linse
Axis kuppelkameraerAXIS M4228-LVE M42-serien 8MP utendørs IP-kamera, WDR, optimalisert IR, 3,2–7,2 mm varifokal linse
AXIS M4228-LVE M42-serien 8MP utendørs dome-IP-kamera, WDR, optimalisert IR, 3,2–7,2 mm varifokal linse
Varenummer: 02816-00111204,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS Q3538-SLVE Q35-serien, 8 MP Zipstream IP-domekamera med dyp læring, 6,2–12,9 mm varifokal linse, IR 40M, IP66 (erstatter Q3517-SLVE)
Axis kuppelkameraerAXIS Q3538-SLVE Q35-serien, 8 MP Zipstream IP-domekamera med dyp læring, 6,2–12,9 mm varifokal linse, IR 40M, IP66 (erstatter Q3517-SLVE)
AXIS Q3538-SLVE Q35-serien, 8 MP Zipstream IP-domekamera med dyp læring, 6,2–12,9 mm varifokal linse, IR 40M, IP66 (erstatter Q3517-SLVE)
Varenummer: 02463-00123864,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS-P3925-R P39-serien 2 MP gjennomgangskamera med dome, 2,8 mm fast linse, 10-pakning
Axis kuppelkameraerAXIS-P3925-R P39-serien 2 MP gjennomgangskamera med dome, 2,8 mm fast linse, 10-pakning
AXIS P3925-R P39-serien 2MP Transit Dome-kamera, 2,8 mm fast linse, 10-pakning
Varenummer: 01933-0016089,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS M3086-V M30-serien, 4 MP vandalsikkert IP mini-domekamera med zipstream, 2,4 mm fast objektiv, IP42
Axis kuppelkameraerAXIS M3086-V M30-serien, 4 MP vandalsikkert IP mini-domekamera med zipstream, 2,4 mm fast objektiv, IP42
Varumärke: AXISKostnadseffektiv innendørs kuppel med 4 MP og 130° vidvinkel. WDR og Lightfinder for gode bilder under alle lysforhold.
AI-analyse for deteksjon av personer og kjøretøy. Vandalsikkert (IK08), enkel installasjon med PoE.
Ideell for butikker og kontorer.
SKU: 02374-0014892,00 kr














