| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
|---|---|
| Begrenset garanti | 5 år |
| Type bildesensor | CMOS |
| Bredde | 11 cm |
| Bredt dynamisk område | JA |
| Sertifiseringer | EAC, ECE R10 rev.05 (?E-merket), EN 50121-3-2, EN 50121-4, EN 50498, EN 55024, EN 55032 Klasse A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Del 15 Underdel B Klasse A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, KC KN32 Klasse A, KC KN35, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasse A, VCCI Klasse A |
| Diameter | 110 mm |
| Dybde | 11 cm |
| Brennvidde | 2,8 mm |
| Formfaktor | Kuppel |
| Funksjoner | Aktiv sabotasjealarm, avtakbart IR-kuttfilter, bredt dynamisk område, dag/natt, duggfjerning, lyddeteksjon, støtdeteksjon, elektronisk bildestabilisering, HTTPS-kryptering, innebygd infrarød belysning, innebygd IR-LED, innebygd mikrofon, mikrofoninngang, passordbeskyttelse, personvernmaskering, PTZ, bevegelsesdeteksjon, SD-kort for lokal lagring, hvitbalanse |
| Farge | |
| Bærekraft | Støvbestandig, korrosjonsbestandig, støtdempende, hærverkssikker, vannavvisende |
| Høyde | 49,4 mm |
| Innebygd mikrofon | JA |
| Klassifisering av inntrengningsbeskyttelse | IP66, IP67 |
| Opptaksformat | Full HD |
| Kategori | Videoovervåking |
| Mengde | 10 |
| Lagringstype | Minnekort |
| Objektivfatningstype | M12 |
| Linsetype | Nesten |
| Maksimal blenderåpning | f/1.6 |
| Maks fokuslengde | 2,80 mm |
| Maksimal oppløsning | 1280x720 |
| Maksimal videooppløsning | 1920 x 1080 |
| Miljøsertifisering | EN 50155 Klasse OT2/ST2 (2021), IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-64, IEC 60068-2-78, IEC 60721-3-5 Klasse 5M3 (Vibrasjon, støt), IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 61373 Kategori 1 Klasse B, IEC/EN 62262 IK10 |
| Monteringstype | Brakett for brakett, Hengende feste, Veggfeste |
| Nattsyn | JA |
| Nattsynstype | Infrarød |
| NDAA-kompatibel | JA |
| Nettverk RJ-45 | JA |
| Pakkeinnhold | 10 x P3935-LR nettverkskamera installasjonsveiledning Windows-dekoder 1-brukerlisens Boremal Linseverktøy Motstand x L-nøkkel |
| Produktgruppe | P |
| Produktnavn | AXIS P3935-LR M12 BULK 10P |
| Produktserie | P39 |
| Produkttype | Faste domekameraer |
| Synsfelt | Horisontal, Vertikal |
| TAA-kompatibel | JA |
| Ekte oppløsning | 2 MP |
| Videooppløsning | 1280x720 |
| Vekt | 410 g |
| Maksimal driftstemperatur | 70°C |
| Blenderåpning | f/1.6 |
| CE-merking | JA |
| Sertifisering og standarder | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Fjerntjeneste | JA |
| Klassifisering av kollisjonsbeskyttelse | IK10 |
| Raskeste lukkertid | 1/33500 sekund |
| Objektiv inkludert | JA |
| Langeste lukkertid | 2 sekunder |
| Maks bildefrekvens | 30 fps |
| Maksimalt strømforbruk | 12W |
| Maks. luftfuktighet i drift | 1 |
| Min fokuslengde | 2,8 mm |
| Min. temperatur i drift | -40°C |
| Minimumsbelysning | 0,01 lux |
| Støttede minnekort | JA |
| Nattsynsavstand | 15 meter |
| Produktmodell | P3935-LR |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Strøm over Ethernet PoE | JA |
| Støttede nettverksprotokoller | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Produsent | Axis Communications |
| Produsentens delenummer | 01932-021 |
| Produsentens nettadresse | |
| Produksjonsland | Japansk |
| Varemerke | Axis Communications |
| Videoformat | H.264, H.265, MJPEG, MPEG-4 |
AXIS P3935-LR M12 P39-serien 2MP Zipstream IP-domekamera 2,8 mm linse IR 15M IP67 M12 10-pakning
🟡 Laget på bestilling - Leveringstiden varierer
AXIS P3935-LR M12 P39-serien, 2 MP Zipstream IP-domekamera, 2,8 mm linse, IR 15M, IP67, M12, 10-pakning
Varenummer: 01932-021
GTIN: 7331021069251
63066,00 kr
Relaterte produkter
-
Axis kuppelkameraer
AXIS M4227-LVE M42-serien 5MP utendørs IP-kamera, WDR, optimalisert IR, 3,2–7,2 mm varifokal linse
Axis kuppelkameraerAXIS M4227-LVE M42-serien 5MP utendørs IP-kamera, WDR, optimalisert IR, 3,2–7,2 mm varifokal linse
AXIS M4227-LVE M42-serien 5MP utendørs dome-IP-kamera, WDR, optimalisert IR, 3,2–7,2 mm varifokal linse
Varenummer: 02815-0019885,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS Q3628-VE Q36-serien 8MP Zipstream IP-domekamera 6,2–12,9 mm varifokal linse IP66 hvit
Axis kuppelkameraerAXIS Q3628-VE Q36-serien 8MP Zipstream IP-domekamera 6,2–12,9 mm varifokal linse IP66 hvit
AXIS Q3628-VE Q36-serien, 8 MP Zipstream IP-domekamera, 6,2–12,9 mm varifokal linse, IP66, hvit
Varenummer: 02617-00122537,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS Q3538-SLVE Q35-serien, 8 MP Zipstream IP-domekamera med dyp læring, 6,2–12,9 mm varifokal linse, IR 40M, IP66 (erstatter Q3517-SLVE)
Axis kuppelkameraerAXIS Q3538-SLVE Q35-serien, 8 MP Zipstream IP-domekamera med dyp læring, 6,2–12,9 mm varifokal linse, IR 40M, IP66 (erstatter Q3517-SLVE)
AXIS Q3538-SLVE Q35-serien, 8 MP Zipstream IP-domekamera med dyp læring, 6,2–12,9 mm varifokal linse, IR 40M, IP66 (erstatter Q3517-SLVE)
Varenummer: 02463-00123864,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS-P3925-R P39-serien 2 MP gjennomgangskamera med dome, 2,8 mm fast linse, 10-pakning
Axis kuppelkameraerAXIS-P3925-R P39-serien 2 MP gjennomgangskamera med dome, 2,8 mm fast linse, 10-pakning
AXIS P3925-R P39-serien 2MP Transit Dome-kamera, 2,8 mm fast linse, 10-pakning
Varenummer: 01933-0016089,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS M3216-LVE M32-serien, 4 MP Zipstream IP-kuppelkamera, 2,9 mm fast objektiv, IR 30M, IP66, hvit
Axis kuppelkameraerAXIS M3216-LVE M32-serien, 4 MP Zipstream IP-kuppelkamera, 2,9 mm fast objektiv, IR 30M, IP66, hvit
Varumärke: AXISEt kostnadseffektivt 4 MP kuppelkamera med avansert bildeteknologi som gir utmerket bildekvalitet under alle lysforhold.
Kameraet har innebygd AI-analyse for å identifisere personer og kjøretøy direkte i kameraet, samt lyd- og I/O-tilkoblinger for systemintegrasjon.
Med IP66/I
SKU: 02372-0018858,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS M4228-LVE M42-serien 8MP utendørs IP-kamera, WDR, optimalisert IR, 3,2–7,2 mm varifokal linse
Axis kuppelkameraerAXIS M4228-LVE M42-serien 8MP utendørs IP-kamera, WDR, optimalisert IR, 3,2–7,2 mm varifokal linse
AXIS M4228-LVE M42-serien 8MP utendørs dome-IP-kamera, WDR, optimalisert IR, 3,2–7,2 mm varifokal linse
Varenummer: 02816-00111204,00 kr














