| Obszar zastosowania | Utomhus, Övervakningskamera |
|---|---|
| Ograniczona gwarancja | Nie ujawniono |
| Typ czujnika obrazu | CMOS |
| Szerokość | 115 mm |
| Szeroki zakres dynamiki | TAK |
| Certyfikaty | ECE R10 rev.06, EN 50121-3-2, EN 50121-4, EN 50498, EN 55032 Class B, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Part 15 Subpart B Class B, ICES-3(B)/NMB-3(B), IEC 62236-4, KS C 9832 Class B, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Class B, VCCI Class B |
| Głębokość | 130 mm |
| Ogniskowa | 2,8 mm |
| Farba | |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie |
| Wysokość | 73 mm |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP66, IP67, IP6K9K |
| Wewnątrz/na zewnątrz | Plenerowy |
| Kategoria | Nadzór wideo |
| Zgodność | AXIS huvudenhet: |
| Ilość | 1 |
| Typ mocowania obiektywu | M12 |
| Maksymalna przysłona | f/2 |
| Maksymalna rozdzielczość wideo | 1920 x 1200 |
| Certyfikacja środowiskowa | EN 50155 Class OT4/ST2 (2007: Class TX), IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-64, IEC 60721-3-5 Class 5M3 (Vibration, Shock), IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK10, ISO 20653 IP6K9K, NEMA 250 Type 4X |
| Noktowizor | TAK |
| Grupa produktów | F |
| Nazwa produktu | AXIS F4105-LRE |
| Seria produktów | F |
| Typ produktu | Sensorenheter |
| Pole widzenia | Horisontell, Vertikal |
| Waga | 300g |
| Maksymalna temperatura pracy | 55°C |
| Bländare | f/2.0 |
| Stopień ochrony przed uderzeniami | IK10 |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 kl. |
| Min. temperatura podczas pracy | -30°C |
| Minimalne oświetlenie | 0.3 lux |
| Model produktu | F4105-LRE |
| Zgodny z RoHS | Zgodny |
| Producent | Axis Communications |
| Numer części producenta | 02364-001 |
| Adres internetowy producenta | |
| Kraj produkcji | TW |
| Znak firmowy | Axis Communications |
AXIS F4105-LRE Diskret mini-domesensor med IR, 2:a generationen
🟡 Wykonane na zamówienie - czas dostawy jest różny
Dyskretny miniaturowy czujnik kopułkowy AXIS F4105-LRE z podczerwienią, 2. generacja
Numer artykułu: 02364-001
GTIN: 7331021076426
4229,00 kr
Podobne produkty
-
Kamery kopułkowe Axis
AXIS-P3925-R P39-serien 2MP Dome-kamera för genomgång, 2,8 mm fast objektiv, 10-pack
Kamery kopułkowe AxisAXIS-P3925-R P39-serien 2MP Dome-kamera för genomgång, 2,8 mm fast objektiv, 10-pack
Kamera kopułkowa AXIS P3925-R serii P39 o rozdzielczości 2 MP, do transportu, z obiektywem stałoogniskowym 2,8 mm, opakowanie 10 szt.
SKU: 01933-0016089,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
AXIS P3275-LVE 2MP Dome-kamera för utomhusbruk med AI Analytics, 10 mm objektiv
Kamery kopułkowe AxisAXIS P3275-LVE 2MP Dome-kamera för utomhusbruk med AI Analytics, 10 mm objektiv
Kamera kopułkowa zewnętrzna AXIS P3275-LVE 2MP z analizą AI, obiektyw 10 mm
SKU: 03150-00110598,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
AXIS M3125-LVE 2MP IP-kamera med inbyggd IR, fast 110° betraktningsvinkel, svart
Kamery kopułkowe AxisAXIS M3125-LVE 2MP IP-kamera med inbyggd IR, fast 110° betraktningsvinkel, svart
Kamera IP zewnętrzna AXIS M3125-LVE 2MP z głowicą wieżyczkową i wbudowanym czujnikiem podczerwieni, stałym kątem widzenia 110°, czarna
SKU: 02917-0015264,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
AXIS M4227-LVE M42-serien 5MP IP-kamera för utomhusbruk, WDR, optimerad IR, 3,2-7,2 mm varifokalt objektiv
Kamery kopułkowe AxisAXIS M4227-LVE M42-serien 5MP IP-kamera för utomhusbruk, WDR, optimerad IR, 3,2-7,2 mm varifokalt objektiv
AXIS M4227-LVE M42 Series Zewnętrzna kamera kopułkowa IP 5MP, WDR, zoptymalizowana pod kątem podczerwieni, obiektyw zmiennoogniskowy 3,2–7,2 mm
SKU: 02815-0019885,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
AXIS M3905-R 2MP Zipstream inbyggd IP-kamera, 3,6 mm objektiv, IP67, vit, 10-pack
Kamery kopułkowe AxisAXIS M3905-R 2MP Zipstream inbyggd IP-kamera, 3,6 mm objektiv, IP67, vit, 10-pack
Kamera kopułkowa IP Zipstream do monitoringu pokładowego AXIS M3905-R 2MP, obiektyw 3,6 mm, IP67, biała, opakowanie 10 szt.
SKU: 02501-02143430,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
Kamera kopułkowa PTZ AXIS M5526-E 50 Hz 4 MP, do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, 10-krotny zoom i przywoływanie ostrości
Kamery kopułkowe AxisKamera kopułkowa PTZ AXIS M5526-E 50 Hz 4 MP, do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, 10-krotny zoom i przywoływanie ostrości
Varumärke: AXISAXIS M5526-E to kompaktowa i niedroga kamera kopułkowa PTZ przeznaczona do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.
Oferuje ostry obraz o rozdzielczości 4 MP i dysponuje mocnym 10-krotnym zoomem optycznym, który pozwala na wykonywanie szczegółowych zbliżeń z dużej odległości.
Kamera oferuje ciągły obrót o 360° i szybki autofokus, co gwarantuje ostre obrazy w każdej pozycji.
Numer katalogowy: 02768-00113914,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
AXIS Q3628-VE Q36-serien, 8 MP Zipstream IP Dome-kamera, 6,2-12,9 mm varifokalt objektiv, IP66, vit
Kamery kopułkowe AxisAXIS Q3628-VE Q36-serien, 8 MP Zipstream IP Dome-kamera, 6,2-12,9 mm varifokalt objektiv, IP66, vit
Kamera kopułkowa IP Zipstream AXIS Q3628-VE serii Q36, 8 MP, obiektyw zmiennoogniskowy 6,2–12,9 mm, IP66, kolor biały
SKU: 02617-00122537,00 kr















