| Technologia połączenia | Przewodowy |
|---|---|
| Ograniczona gwarancja | 3 lata |
| Typ czujnika obrazu | CMOS |
| Szeroki zakres dynamiki | TAK |
| Certyfikaty | CISPR 32 Klasa A, CISPR 35, EN 55032 Klasa A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Część 15 Podczęść B Klasa A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KS C 9832 Klasa A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasa A, VCCI Klasa A |
| Średnica | 120 mm |
| Ogniskowa | 3,5-6,6 mm |
| Współczynnik kształtu | Kopuła |
| Funkcje | 2D digital brusreducering (2DNR), Automatisk förstärkningskontroll, Automatisk vitbalans, Brett dynamiskt omfång, Brusreducering, Dag/Natt, Detektering av korslinjer, Digitalt brett dynamiskt omfång (D-WDR), Kompensation för högdagrar (HLC), Kompensation för motljus (BLC), Vitbalans |
| Farba | |
| HDMI | TAK |
| Zrównoważony rozwój | Odporny na wandalizm |
| Wysokość | 71mm |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP42 |
| Wewnątrz/na zewnątrz | Wnętrz |
| Format nagrywania | Pełne HD |
| Kategoria | Nadzór wideo |
| Typ pamięci masowej | Karta pamięci |
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy |
| Maksymalna przysłona | f/1,7 |
| Maksymalna długość ogniskowania | 6,60 mm |
| Maksymalna rozdzielczość | 1280x720 |
| Maksymalna rozdzielczość wideo | 1920x1080 |
| Certyfikacja środowiskowa | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC/EN 60529 IP42, IEC/EN 62262 IK08 |
| Przyjazny dla środowiska | TAK |
| Moja przysłona | f/2,6 |
| Typ montażu | Montaż wiszący, montaż podtynkowy, montaż w puszce przyłączeniowej, montaż sufitowy, montaż ścienny, montaż powierzchniowy |
| Noktowizor | TAK |
| Sieć RJ-45 | TAK |
| Zoom optyczny | 2x |
| Zawartość opakowania | Złącze obrotowe AXIS TQ1903-E, Adapter AXIS TQ1917 M25x1,5-3/4 NPT, Dysza spryskiwacza AXIS TQ1924-E, Zestaw złączy, Deklaracja zgodności, H4-bit, Instrukcja instalacji, Instrukcja instalacji IM001, Klucz uwierzytelniania właściciela |
| Grupa produktów | M |
| Nazwa produktu | AXIS M4215-V |
| Seria produktów | M42 |
| Typ produktu | Kamery kopułkowe stałe |
| Pole widzenia | Poziomo, Pionowo |
| Rzeczywista rozdzielczość | 2MP |
| Rozdzielczość wideo | 1280x720 |
| Waga | 348g |
| Maksymalna temperatura pracy | 45°C |
| Otwór | f/1,7-2,6 |
| Certyfikacja i normy | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Usługa zdalna | TAK |
| Stopień ochrony przed uderzeniami | IK08 |
| Najkrótszy czas otwarcia migawki | 1/25000 sekundy |
| Obiektyw w zestawie | TAK |
| Najwolniejszy czas otwarcia migawki | 1/5 sekundy |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 klatek na sekundę |
| Maksymalne zużycie energii | 4W |
| Maks. wilgotność podczas pracy | 0.95 |
| Moja długość ogniskowania | 3,5 mm |
| Min. temperatura podczas pracy | 0°C |
| Minimalne oświetlenie | 0,03 luksa |
| Obsługiwane karty pamięci | TAK |
| Model produktu | M4215-V |
| Zgodny z RoHS | Zgodny |
| Zasilanie przez Ethernet PoE | TAK |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Producent | Axis Communications |
| Numer części producenta | 02676-001 |
| Adres internetowy producenta | |
| Kraj produkcji | TH |
| Znak firmowy | Axis Communications |
| Format wideo | H.264H, H.264H (MPEG-4 Part 10/AVC), H.264M, H.264M (MPEG-4 Part 10/AVC), H.265, H.265 (MPEG-H Part 2/HEVC), Motion JPEG, Zipstream |
Kamera kopułkowa Axis M4215-V 2MP, obiektyw zmiennoogniskowy 3,5–6,6 mm
🟡 Wykonane na zamówienie - czas dostawy jest różny
Kamera kopułkowa AXIS M4215-V 2MP, obiektyw zmiennoogniskowy 3,5–6,6 mm
Numer artykułu: 02676-001
GTIN: 7331021081512
5821,00 kr
Podobne produkty
-
Kamery kopułkowe Axis
AXIS Q3538-SLVE seria Q35, kamera kopułkowa IP Zipstream 8 MP z technologią Deep Learning, obiektyw zmiennoogniskowy 6,2–12,9 mm, IR 40 M, IP66 (zastępuje Q3517-SLVE)
Kamery kopułkowe AxisAXIS Q3538-SLVE seria Q35, kamera kopułkowa IP Zipstream 8 MP z technologią Deep Learning, obiektyw zmiennoogniskowy 6,2–12,9 mm, IR 40 M, IP66 (zastępuje Q3517-SLVE)
AXIS Q3538-SLVE seria Q35, kamera kopułkowa IP Zipstream 8 MP z technologią głębokiego uczenia, obiektyw zmiennoogniskowy 6,2–12,9 mm, IR 40 M, IP66 (zastępuje Q3517-SLVE)
Numer katalogowy: 02463-00123864,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
Kamera kopułkowa IP Zipstream AXIS M4216-V serii M42, 4 MP, obiektyw zmiennoogniskowy 3-6 mm, IP42, biała
Kamery kopułkowe AxisKamera kopułkowa IP Zipstream AXIS M4216-V serii M42, 4 MP, obiektyw zmiennoogniskowy 3-6 mm, IP42, biała
Varumärke: AXISKompaktowa kamera kopułkowa do zastosowań wewnętrznych z obiektywem zmiennoogniskowym 3-6 mm i zdalnym zoomem/ustawianiem ostrości. Czujnik 4 MP z WDR i funkcją Lightfinder zapewnia dobrą jakość obrazu w każdych warunkach oświetleniowych.
Wbudowany procesor AI do analizy głębokiego uczenia z wykrywaniem osób i pojazdów.
Wyjście HDMI do lokalnego wyświetlania obrazu, stopień ochrony IP42/IK08. Idealne do sklepów, biur i miejsc publicznych.
Numer katalogowy: 02112-0016352,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
Dyskretna kamera kopułkowa IP AXIS F4105-LRE serii F, obiektyw 2,8 mm, IR 10 M, IP67, biała, opakowanie 8 szt.
Kamery kopułkowe AxisDyskretna kamera kopułkowa IP AXIS F4105-LRE serii F, obiektyw 2,8 mm, IR 10 M, IP67, biała, opakowanie 8 szt.
AXIS F4105-LRE seria F, dyskretna kamera kopułkowa IP, obiektyw 2,8 mm, IR 10 M, IP67, kolor biały, opakowanie 8 szt.
Numer katalogowy: 02364-02134213,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
Kamera kopułkowa PTZ AXIS M5526-E 50 Hz 4 MP, do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, 10-krotny zoom i przywoływanie ostrości
Kamery kopułkowe AxisKamera kopułkowa PTZ AXIS M5526-E 50 Hz 4 MP, do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, 10-krotny zoom i przywoływanie ostrości
Varumärke: AXISAXIS M5526-E to kompaktowa i niedroga kamera kopułkowa PTZ przeznaczona do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.
Oferuje ostry obraz o rozdzielczości 4 MP i dysponuje mocnym 10-krotnym zoomem optycznym, który pozwala na wykonywanie szczegółowych zbliżeń z dużej odległości.
Kamera oferuje ciągły obrót o 360° i szybki autofokus, co gwarantuje ostre obrazy w każdej pozycji.
Numer katalogowy: 02768-00113914,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
Wewnętrzna mini kamera kopułkowa AXIS M3086-V 4 MP z funkcją Deep Learning
Varumärke: AXISKompaktowa wewnętrzna kamera kopułkowa z analizą głębokiego uczenia. 4 MP, szeroki kąt 130°, WDR i Lightfinder zapewniają dobry obraz nawet przy słabym oświetleniu. Wbudowana sztuczna inteligencja do wykrywania osób i pojazdów.
Wandaloodporna (IK08), łatwa instalacja z PoE. Idealna do inteligentnego monitoringu z zaawansowaną analityką.
SKU: 02832-0015026,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
Kamera kopułkowa IP Zipstream AXIS Q3628-VE serii Q36 o rozdzielczości 8 MP i obiektywie zmiennoogniskowym 6,2–12,9 mm, IP66, biała
Kamery kopułkowe AxisKamera kopułkowa IP Zipstream AXIS Q3628-VE serii Q36 o rozdzielczości 8 MP i obiektywie zmiennoogniskowym 6,2–12,9 mm, IP66, biała
Kamera kopułkowa IP Zipstream AXIS Q3628-VE serii Q36, 8 MP, obiektyw zmiennoogniskowy 6,2–12,9 mm, IP66, kolor biały
Numer katalogowy: 02617-00122537,00 kr













