| Technologia połączenia | Przewodowy |
|---|---|
| Ograniczona gwarancja | 5 lat |
| Typ czujnika obrazu | CMOS |
| Szeroki zakres dynamiki | TAK |
| Certyfikaty | CISPR 35, EN 50121-4, EN 55032 Klasa A, EN 55035, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Część 15 Podczęść B Klasa A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, KS C 9832 Klasa A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasa A, VCCI Klasa A |
| Ogniskowa | 6,2-12,9 mm |
| Współczynnik kształtu | Kopuła |
| Farba | |
| Zrównoważony rozwój | Odporny na wandalizm |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP66, IP6K9K |
| Wewnątrz/na zewnątrz | Plenerowy |
| Kategoria | Nadzór wideo |
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy |
| Maksymalna długość ogniskowania | 12,90 mm |
| Maksymalna rozdzielczość wideo | 3840x2160 |
| Certyfikacja środowiskowa | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 60529 IP68, IEC/EN 60529 IP69, IEC/EN 62262 IK11, ISO 20653 IP6K9K, NEMA 250 typ 4X, NEMA TS 2 (2.2.7-2.2.9) |
| Typ montażu | Uchwyt do uchwytu, montaż do puszki przyłączeniowej, uchwyt do rury |
| Noktowizor | TAK |
| Sieć RJ-45 | TAK |
| Zoom optyczny | 2x |
| Grupa produktów | Q |
| Nazwa produktu | KAMERA KOPUŁKOWA AXIS Q3538-SLVE |
| Seria produktów | Pytanie 35 |
| Typ produktu | Kamery kopułkowe stałe |
| Pole widzenia | Poziomo, Pionowo |
| Zgodność z TAA | TAK |
| Rzeczywista rozdzielczość | 8MP |
| Maksymalna temperatura pracy | 55°C |
| Otwór | f/1,6-2,9 |
| Certyfikacja i normy | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Usługa zdalna | TAK |
| Stopień ochrony przed uderzeniami | IK10+ |
| Obiektyw w zestawie | TAK |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 kl. |
| Moja długość ogniskowania | 6,2 mm |
| Min. temperatura podczas pracy | -50°C |
| Minimalne oświetlenie | 0 luksów |
| Obsługiwane karty pamięci | TAK |
| Model produktu | Q3538-SLVE |
| Zgodny z RoHS | Zgodny |
| Zasilanie przez Ethernet PoE | TAK |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Producent | Axis Communications |
| Numer części producenta | 02463-001 |
| Adres internetowy producenta | |
| Kraj produkcji | PL |
| Znak firmowy | Axis Communications |
| Format wideo | H.264, H.265, MJPEG |
| Marka/marka |
Kamera kopułkowa IP Zipstream AXIS M4216-V serii M42, 4 MP, obiektyw zmiennoogniskowy 3-6 mm, IP42, biała
Marka: AXIS
Numer katalogowy: 02112-001
6 352 kr






