| Ograniczona gwarancja | 5 lat |
|---|---|
| Typ czujnika obrazu | CMOS |
| Szeroki zakres dynamiki | TAK |
| Ogniskowa | 4.4-14.6mm |
| Współczynnik kształtu | Kupol |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP54 |
| Napięcie wejściowe | 12 V prądu stałego |
| Kategoria | Nadzór wideo |
| Maksymalna przysłona | f/3.65 |
| Maksymalna długość ogniskowania | 14.6 mm |
| Certyfikacja środowiskowa | REACH, RoHS |
| Przyjazny dla środowiska | TAK |
| Moja przysłona | f/1.65 |
| Noktowizor | TAK |
| Typ widzenia nocnego | Infraröd |
| Pole widzenia | Horisontell, Vertikal |
| Rzeczywista rozdzielczość | 8MP |
| Maksymalna temperatura pracy | 50°C |
| Oznakowanie CE | TAK |
| Stopień ochrony przed uderzeniami | IK10 |
| Najkrótszy czas otwarcia migawki | 1/66500 sekund |
| Najwolniejszy czas otwarcia migawki | 2 sekunder |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 klatek na sekundę |
| Maks. wilgotność podczas pracy | 0.95 |
| Moja długość ogniskowania | 4.4 mm |
| Min. temperatura podczas pracy | 0°C |
| Minimalne oświetlenie | 0.11lux, 0lux |
| Odległość widzenia nocnego | 40 metrów |
| Zgodny z RoHS | Zgodny |
| Numer części producenta | 03154-001 |
| Znak firmowy | Axis Communications |
| Format wideo | H.264, H.265, MJPEG |
Kamera kopułkowa IP AXIS P3278-LV 4K 8MP, WDR, obiektyw zmiennoogniskowy 4,4–14,6 mm, kolor biały
Dostawa zwykle 2-4 dni
Kamera kopułkowa IP AXIS P3278-LV 4K 8MP, WDR, obiektyw zmiennoogniskowy 4,4–14,6 mm, kolor biały
Numer artykułu: 03154-001
GTIN: 7331021089952
13251,00 kr
Podobne produkty
-
Kamery kopułkowe Axis
Kamera kopułkowa PTZ AXIS M5526-E 50 Hz 4 MP, do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, 10-krotny zoom i przywoływanie ostrości
Kamery kopułkowe AxisKamera kopułkowa PTZ AXIS M5526-E 50 Hz 4 MP, do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, 10-krotny zoom i przywoływanie ostrości
Varumärke: AXISAXIS M5526-E to kompaktowa i niedroga kamera kopułkowa PTZ przeznaczona do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.
Oferuje ostry obraz o rozdzielczości 4 MP i dysponuje mocnym 10-krotnym zoomem optycznym, który pozwala na wykonywanie szczegółowych zbliżeń z dużej odległości.
Kamera oferuje ciągły obrót o 360° i szybki autofokus, co gwarantuje ostre obrazy w każdej pozycji.
Numer katalogowy: 02768-00113914,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
AXIS P3277-LVE P32-serien 5MP IP-kamera för utomhusbruk med inbyggd mikrofon, 3,0-8,5 mm varifokalt objektiv, AI-driven, OptimizedIR
Kamery kopułkowe AxisAXIS P3277-LVE P32-serien 5MP IP-kamera för utomhusbruk med inbyggd mikrofon, 3,0-8,5 mm varifokalt objektiv, AI-driven, OptimizedIR
AXIS P3277-LVE P32 Series Zewnętrzna kamera kopułkowa IP 5MP z wbudowanym mikrofonem, obiektywem zmiennoogniskowym 3,0–8,5 mm, wspomagana sztuczną inteligencją, zoptymalizowana pod kątem podczerwieni
SKU: 03213-00113251,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
AXIS M3215-LVE M32 Series, 2 MP kamera kopułkowa IP Zipstream z DLPU, obiektyw stałoogniskowy 2,8 mm, IR 30M, IP66 (zastępuje M3205-LVE)
Kamery kopułkowe AxisAXIS M3215-LVE M32 Series, 2 MP kamera kopułkowa IP Zipstream z DLPU, obiektyw stałoogniskowy 2,8 mm, IR 30M, IP66 (zastępuje M3205-LVE)
Varumärke: AXISLightfinder, Forensic WDR i OptimisedIR z 30-metrowym podświetleniem IR zapewniają doskonałą jakość obrazu w każdych warunkach oświetleniowych. Kamera ma stopień ochrony IP66 do użytku na zewnątrz i wbudowane zabezpieczenia cybernetyczne.
SKU: 02371-0017811,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
AXIS M3086-V M30 Series, wandaloodporna minikamera kopułkowa IP 4 MP ze strumieniem zip, obiektyw stałoogniskowy 2,4 mm, IP42
Kamery kopułkowe AxisAXIS M3086-V M30 Series, wandaloodporna minikamera kopułkowa IP 4 MP ze strumieniem zip, obiektyw stałoogniskowy 2,4 mm, IP42
Varumärke: AXISEkonomiczna wewnętrzna kamera kopułkowa o rozdzielczości 4 MP i szerokim kącie widzenia 130°. WDR i Lightfinder zapewniają dobry obraz w każdych warunkach oświetleniowych.
Analiza AI do wykrywania osób i pojazdów. Wandaloodporność (IK08), łatwa instalacja dzięki PoE.
Idealny do sklepów i biur.
SKU: 02374-0014892,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
AXIS M3216-LVE M32 Series, kamera kopułkowa IP Zipstream 4 MP, obiektyw stałoogniskowy 2,9 mm, podczerwień 30 M, IP66, biała
Kamery kopułkowe AxisAXIS M3216-LVE M32 Series, kamera kopułkowa IP Zipstream 4 MP, obiektyw stałoogniskowy 2,9 mm, podczerwień 30 M, IP66, biała
Varumärke: AXISEkonomiczna kamera kopułkowa 4 MP z zaawansowaną technologią przetwarzania obrazu zapewniającą doskonałą jakość obrazu w każdych warunkach oświetleniowych.
Kamera ma wbudowaną analizę AI do identyfikacji osób i pojazdów bezpośrednio w kamerze, a także złącza audio i I / O do integracji systemu.
Z IP66/I
SKU: 02372-0019138,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
AXIS M4227-LVE M42-serien 5MP IP-kamera för utomhusbruk, WDR, optimerad IR, 3,2-7,2 mm varifokalt objektiv
Kamery kopułkowe AxisAXIS M4227-LVE M42-serien 5MP IP-kamera för utomhusbruk, WDR, optimerad IR, 3,2-7,2 mm varifokalt objektiv
AXIS M4227-LVE M42 Series Zewnętrzna kamera kopułkowa IP 5MP, WDR, zoptymalizowana pod kątem podczerwieni, obiektyw zmiennoogniskowy 3,2–7,2 mm
SKU: 02815-0019885,00 kr














