| Artikel | 111096 |
|---|---|
| Varumärke | ASSA ABLOY |
| Varumärkes-ID | 470830100057 |
| Bredd produkt | 8 mm |
| Byggvarubedömd | Nej |
| FärgYtbehandling | Förzinkad |
| Höjd produkt | 8 mm |
| Längd produkt | 98 mm |
| Varumärke/Fabrikat |
85 kr
🟢 Leverans 2-4 dagar
Tryckespinne för dörrhandtag och låshus med roddare 8 mm.
Egenskaper:
Artikelnummer: 470830100057
GTIN: 7391166091517
105 kr
| Artikel | 111096 |
|---|---|
| Varumärke | ASSA ABLOY |
| Varumärkes-ID | 470830100057 |
| Bredd produkt | 8 mm |
| Byggvarubedömd | Nej |
| FärgYtbehandling | Förzinkad |
| Höjd produkt | 8 mm |
| Längd produkt | 98 mm |
| Varumärke/Fabrikat |
Vi använder cookies för statistik, anpassat innehåll och annonser.
Nödvändiga cookies behövs för grundläggande funktioner och kan inte stängas av.
Marknadsföringscookies används för att visa anpassade annonser.
Analytikcookies hjälper oss att förstå hur vår webbplats används.