| Yhteystekniikka | Langallinen |
|---|---|
| Rajoitettu takuu | 5 vuotta |
| Kuvakennon tyyppi | CMOS |
| Laaja dynaaminen alue | KYLLÄ |
| Sertifikaatit | CISPR 24, CISPR 35, EAC, EN 55032 luokka A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC osa 15 alaosa B luokka A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KC KN32 luokka A, KC KN35, RCM AS/NZS CISPR 32 luokka A, VCCI luokka A |
| Polttoväli | 2,4 mm |
| Muototekijä | Luoti |
| Toiminnot | Laaja dynaaminen alue, päivä-/yötila, sisäänrakennettu infrapunavalaisin, SD-kortti paikalliseen tallennukseen |
| Maali | |
| Kestävä kehitys | Sateenkestävä, säänkestävä |
| Tunkeutumissuojausluokitus | IP66, IP67 |
| Sisätiloissa Ulkona | Ulkona |
| Tallennusmuoto | HD |
| Luokka | Videovalvonta |
| Säilytystyyppi | Muistikortti |
| Linssin tyyppi | Melkein |
| Suurin aukko | f/2.1 |
| Suurin tarkennuspituus | 2,80 mm |
| Suurin videon resoluutio | 2304x1728 |
| Ympäristösertifikaatti | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK08 |
| Asennustyyppi | Takakotelon asennus |
| Yökuvaus | KYLLÄ |
| Yönäkötyyppi | Infrapuna |
| Verkko RJ-45 | KYLLÄ |
| Tuoteryhmä | M |
| Tuotteen nimi | AXIS M2036-LE musta |
| Tuotesarja | M20 |
| Tuotetyyppi | Kiinteät kamerat |
| Näkökenttä | Vaakasuora, pystysuora |
| TAA-yhteensopiva | ei |
| Todellinen resoluutio | 4 megapikseliä |
| Paino | 0,7 kg |
| Maksimi käyttölämpötila | 50°C |
| Aukko | f/2.1 |
| Sertifiointi ja standardit | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Etäpalvelu | KYLLÄ |
| Törmäyssuojausluokitus | IK08 |
| Mukana objektiivi | KYLLÄ |
| Maksimikuvanopeus | 30 fps |
| Maksimaalinen virrankulutus | 13W |
| Minun keskittymispituuteni | 2,8 mm |
| Vähimmäislämpötila käytössä | -30°C |
| Vähimmäisvalaistus | 0 luksia |
| Tuetut muistikortit | KYLLÄ |
| Yönäköetäisyys | 15 metriä |
| Tuotemalli | M2036-LE |
| RoHS-yhteensopiva | Yhteensopiva |
| Power over Ethernet PoE | KYLLÄ |
| Tuetut verkkoprotokollat | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Valmistaja | Axis Communications |
| Valmistajan osanumero | 02134-001 |
| Valmistajan verkko-osoite | |
| Valmistusmaa | TH |
| Tavaramerkki | Axis Communications |
| Videoformaatti | H.264, MJPEG |
| Merkki/merkki |
AXIS P1485-LE P14-sarjan 2 megapikselin ulkokäyttöön tarkoitettu IP-kamera, 10–28 mm:n teleobjektiivi, tekoälyllä toimiva, OptimizedIR
Merkki: AXIS
Tuotenumero: 03182-001
12 066 kr