| Yhteystekniikka | Langallinen |
|---|---|
| Rajoitettu takuu | 5 vuotta |
| Kuvakennon tyyppi | CMOS |
| Laaja dynaaminen alue | KYLLÄ |
| Sertifikaatit | CISPR 24, CISPR 35, EAC, EN 55032 Class A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Part 15 Subpart B Class A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KC KN32 Class A, KC KN35, RCM AS/NZS CISPR 32 Class A, VCCI Class A |
| Polttoväli | 3,2 mm |
| Muototekijä | Luoti |
| Maali | |
| Kestävä kehitys | Dammtät, Stötdämpande, Vattentät |
| Tunkeutumissuojausluokitus | IP66, IP67 |
| Sisätiloissa Ulkona | Ulkona |
| Tallennusmuoto | Full HD |
| Luokka | Videovalvonta |
| Linssin tyyppi | Zoom |
| Suurin resoluutio | 1280x720 |
| Suurin videon resoluutio | 1920x1080 |
| Ympäristösertifikaatti | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK08 |
| Asennustyyppi | Takmontering, Väggfäste |
| Yökuvaus | KYLLÄ |
| Verkko RJ-45 | KYLLÄ |
| Tuoteryhmä | M |
| Tuotteen nimi | AXIS M2035-LE |
| Tuotesarja | M20 |
| Tuotetyyppi | Fasta kameror |
| Näkökenttä | Horisontell, Vertikal |
| TAA-yhteensopiva | ei |
| Todellinen resoluutio | 2 MP |
| Videon resoluutio | 1280x720 |
| Paino | 0.7kg |
| Maksimi käyttölämpötila | 50°C |
| Bländare | f/1.4 |
| Sertifiointi ja standardit | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Etäpalvelu | KYLLÄ |
| Törmäyssuojausluokitus | IK08 |
| Maksimikuvanopeus | 30 fps |
| Max effektförbrukning | 13W |
| Vähimmäislämpötila käytössä | -30°C |
| Vähimmäisvalaistus | 0 luksia |
| Minneskort som stöds | KYLLÄ |
| Tuotemalli | M2035-LE |
| RoHS-yhteensopiva | Yhteensopiva |
| Power over Ethernet PoE | KYLLÄ |
| Stödda nätverksprotokoll | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Valmistaja | Axis Communications |
| Valmistajan osanumero | 02124-001 |
| Valmistajan verkko-osoite | |
| Valmistusmaa | TH |
| Tavaramerkki | Axis Communications |
| Videoformaatti | H.264, H.265 |
AXIS M2035-LE M20-serien, 2MP Zipstream IP Bullet-kamera med Deep Learning, 3,2 mm objektiv, IR 20M, IP67, vit
🟡 Valmistettu tilauksesta - Toimitusaika vaihtelee
AXIS M2035-LE M20 -sarja, 2 megapikselin Zipstream IP -bullet-kamera syväoppimisella, 3,2 mm:n objektiivi, IR 20M, IP67, valkoinen
Tuotenumero: 02124-001
GTIN-koodi: 7331021072961
5026,00 kr
Tutustu myös
-
Axis bullet -kamerat
AXIS P1485-LE P14-serien 2MP IP-kamera för utomhusbruk, 10-28 mm teleobjektiv, AI-driven, OptimizedIR
Axis bullet -kameratAXIS P1485-LE P14-serien 2MP IP-kamera för utomhusbruk, 10-28 mm teleobjektiv, AI-driven, OptimizedIR
AXIS P1485-LE P14 -sarjan 2 megapikselin ulkokäyttöön tarkoitettu IP-kuulakamera, 10–28 mm:n teleobjektiivi, tekoälyllä toimiva, optimoitu infrapuna
SKU: 03182-00111261,00 kr -
Axis bullet -kamerat
AXIS M2036-LE M20-sarja, 4 megapikselin Zipstream IP-luodikamera, 2,4 mm kiinteä objektiivi, IR 20M, IP66, valkoinen väri
Axis bullet -kameratAXIS M2036-LE M20-sarja, 4 megapikselin Zipstream IP-luodikamera, 2,4 mm kiinteä objektiivi, IR 20M, IP66, valkoinen väri
Varumärke: AXISAXIS M2036-LE on edullinen 4 megapikselin bullet-kamera, jossa on 2,4 mm:n objektiivi ja 129°:n laaja näkökenttä.
Tekoälyanalytiikan (DLPU), 20 metrin IR-valaistuksen ja WDR:n ansiosta se takaa luotettavan valvonnan kaikissa valaistusolosuhteissa.
IP66-suojaus ulkokäyttöön.
SKU: 02125-0015689,00 kr -
Axis bullet -kamerat
AXIS P1468-XLE 8MP Zipstream -räjähdyssuojattu IP-luotikamera, 6–13 mm:n varifokaalobjektiivi, IR 40M, IP67, musta
Axis bullet -kameratAXIS P1468-XLE 8MP Zipstream -räjähdyssuojattu IP-luotikamera, 6–13 mm:n varifokaalobjektiivi, IR 40M, IP67, musta
AXIS P1468-XLE 8MP Zipstream -räjähdyssuojattu IP-luotikamera, 6–13 mm:n varifokaalobjektiivi, IR 40M, IP67, musta
Tuotenumero: 02534-00139784,00 kr -
Axis bullet -kamerat
AXIS Q1806-LE 4MP ulkokäyttöön tarkoitettu bullet-kamera, 90 FPS, 32x zoom, päivä-/yökäyttö, IR-LEDit
Axis bullet -kameratAXIS Q1806-LE 4MP ulkokäyttöön tarkoitettu bullet-kamera, 90 FPS, 32x zoom, päivä-/yökäyttö, IR-LEDit
AXIS Q1806-LE 4MP ulkokäyttöön tarkoitettu bullet-kamera, 32x zoom, 90 fps, päivä-/yövalo, IR-LEDit
Tuotenumero: 02506-00121874,00 kr -
Axis bullet -kamerat
AXIS P1475-LE P14-serien 2MP IP-kamera för utomhusbruk, 3-9 mm varifokalt objektiv, AI-driven, OptimizedIR
Axis bullet -kameratAXIS P1475-LE P14-serien 2MP IP-kamera för utomhusbruk, 3-9 mm varifokalt objektiv, AI-driven, OptimizedIR
AXIS P1475-LE P14 -sarjan 2 megapikselin ulkokäyttöön tarkoitettu IP-bullet-kamera, 3–9 mm:n varifokaalobjektiivi, tekoälyllä toimiva, optimoitu infrapuna
SKU: 03181-0019271,00 kr -
Axis bullet -kamerat
AXIS Q1809-LE Q1809-LE 8K 41MP Bullet IP-kamera, 2x optisk zoom, 12-24 mm objektiv
Axis bullet -kameratAXIS Q1809-LE Q1809-LE 8K 41MP Bullet IP-kamera, 2x optisk zoom, 12-24 mm objektiv
AXIS Q1809-LE Q1809-LE 8K 41MP Bullet IP -kamera, 2x optinen zoom, 12-24 mm:n objektiivi
SKU: 02870-00179187,00 kr
















