| Technologia połączenia | Przewodowy |
|---|---|
| Ograniczona gwarancja | 5 lat |
| Typ czujnika obrazu | CMOS |
| Szeroki zakres dynamiki | TAK |
| Certyfikaty | CISPR 24, CISPR 35, EAC, EN 55032 Klasa A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Część 15 Podczęść B Klasa A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KC KN32 Klasa A, KC KN35, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasa A, VCCI Klasa A |
| Ogniskowa | 3,2 mm |
| Współczynnik kształtu | Kula |
| Farba | |
| Zrównoważony rozwój | Pyłoszczelny, odporny na wstrząsy, wodoodporny |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP66, IP67 |
| Wewnątrz/na zewnątrz | Plenerowy |
| Format nagrywania | Pełne HD |
| Kategoria | Nadzór wideo |
| Typ obiektywu | Zoom |
| Maksymalna rozdzielczość | 1280x720 |
| Maksymalna rozdzielczość wideo | 1920x1080 |
| Certyfikacja środowiskowa | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK08 |
| Typ montażu | Montaż sufitowy, montaż ścienny |
| Noktowizor | TAK |
| Sieć RJ-45 | TAK |
| Grupa produktów | M |
| Nazwa produktu | AXIS M2035-LE |
| Seria produktów | M20 |
| Typ produktu | Kamery stacjonarne |
| Pole widzenia | Poziomo, Pionowo |
| Zgodność z TAA | NIE |
| Rzeczywista rozdzielczość | 2MP |
| Rozdzielczość wideo | 1280x720 |
| Waga | 0,7 kg |
| Maksymalna temperatura pracy | 50°C |
| Otwór | f/1,4 |
| Certyfikacja i normy | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Usługa zdalna | TAK |
| Stopień ochrony przed uderzeniami | IK08 |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 klatek na sekundę |
| Maksymalne zużycie energii | 13W |
| Min. temperatura podczas pracy | -30°C |
| Minimalne oświetlenie | 0 luksów |
| Obsługiwane karty pamięci | TAK |
| Model produktu | M2035-LE |
| Zgodny z RoHS | Zgodny |
| Zasilanie przez Ethernet PoE | TAK |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Producent | Axis Communications |
| Numer części producenta | 02124-001 |
| Adres internetowy producenta | |
| Kraj produkcji | TH |
| Znak firmowy | Axis Communications |
| Format wideo | H.264, H.265 |
Kamera IP Zipstream AXIS M2035-LE serii M20, 2 MP typu bullet z technologią Deep Learning, obiektyw 3,2 mm, IR 20 M, IP67, kolor biały
🟡 Wykonane na zamówienie - czas dostawy jest różny
Kamera IP Zipstream AXIS M2035-LE serii M20, 2 MP typu bullet z technologią Deep Learning, obiektyw 3,2 mm, IR 20 M, IP67, kolor biały
Numer artykułu: 02124-001
GTIN: 7331021072961
5026,00 kr
Podobne produkty
-
Kamery Axis typu bullet
Kamera IP typu bullet AXIS P1455-LE serii P14, WDR IP66, 2 MP, 9 mm, z obiektywem stałoogniskowym, biała
Kamery Axis typu bulletKamera IP typu bullet AXIS P1455-LE serii P14, WDR IP66, 2 MP, 9 mm, z obiektywem stałoogniskowym, biała
Varumärke: AXISAXIS P1455-LE to wszechstronna kamera typu bullet o rozdzielczości 2 MP z obiektywem stałoogniskowym 9 mm.
Dzięki funkcjom Lightfinder 2.0, Forensic WDR i oświetleniu IR do 40 m kamera gwarantuje doskonałą jakość obrazu w każdych warunkach oświetleniowych.
Kamera wyposażona jest w analitykę AI i ochronę IP66/IP67, co umożliwia niezawodny monitoring zewnętrzny.
SKU: 01997-0017907,00 kr -
Kamery Axis typu bullet
Kamera IP Zipstream AXIS M2035-LE serii M20, 2 MP typu bullet z technologią Deep Learning, obiektyw stałoogniskowy 3,2 mm, IR 20 M, IP67, kolor czarny
Kamery Axis typu bulletKamera IP Zipstream AXIS M2035-LE serii M20, 2 MP typu bullet z technologią Deep Learning, obiektyw stałoogniskowy 3,2 mm, IR 20 M, IP67, kolor czarny
Kamera IP Zipstream AXIS M2035-LE serii M20, 2 MP typu bullet z technologią Deep Learning, obiektyw stałoogniskowy 3,2 mm, IR 20 M, IP67, kolor czarny
Numer katalogowy: 02131-0015000,00 kr -
Kamery Axis typu bullet
Kamera zewnętrzna IP AXIS P1487-LE serii P14 o rozdzielczości 5 MP, obiektyw zmiennoogniskowy 3–9 mm, wspomagana sztuczną inteligencją, zoptymalizowana pod kątem podczerwieni
Kamery Axis typu bulletKamera zewnętrzna IP AXIS P1487-LE serii P14 o rozdzielczości 5 MP, obiektyw zmiennoogniskowy 3–9 mm, wspomagana sztuczną inteligencją, zoptymalizowana pod kątem podczerwieni
Kamera IP AXIS P1487-LE serii P14 o rozdzielczości 5 MP, zewnętrzna, typu bullet, z obiektywem zmiennoogniskowym 3–9 mm, wspomagana sztuczną inteligencją, zoptymalizowana pod kątem podczerwieni
Numer katalogowy: 03183-00111924,00 kr -
Kamery Axis typu bullet
AXIS Q1806-LE 4MP Outdoor Bullet, 90 kl./s, 32-krotny zoom, dzień/noc, diody LED IR
Kamery Axis typu bulletAXIS Q1806-LE 4MP Outdoor Bullet, 90 kl./s, 32-krotny zoom, dzień/noc, diody LED IR
Kamera zewnętrzna AXIS Q1806-LE 4MP typu bullet, 32-krotny zoom, 90 kl./s, tryb dzień/noc, diody LED IR
SKU: 02506-00121874,00 kr -
Kamery Axis typu bullet
Kamera IP AXIS P1468-XLE 8MP Zipstream typu bullet, odporna na wybuchy, obiektyw zmiennoogniskowy 6-13 mm, IR 40 M, IP67, czarna
Kamery Axis typu bulletKamera IP AXIS P1468-XLE 8MP Zipstream typu bullet, odporna na wybuchy, obiektyw zmiennoogniskowy 6-13 mm, IR 40 M, IP67, czarna
Kamera IP AXIS P1468-XLE 8MP Zipstream przeciwwybuchowa typu bullet, obiektyw zmiennoogniskowy 6-13 mm, IR 40 M, IP67, czarna
Numer katalogowy: 02534-00139784,00 kr -
Kamery Axis typu bullet
AXIS M2036-LE M20 Series, kamera bullet IP Zipstream 4 MP, obiektyw stałoogniskowy 2,4 mm, podczerwień 20 M, IP66, biała
Kamery Axis typu bulletAXIS M2036-LE M20 Series, kamera bullet IP Zipstream 4 MP, obiektyw stałoogniskowy 2,4 mm, podczerwień 20 M, IP66, biała
Varumärke: AXISAXIS M2036-LE to przystępna cenowo kamera typu bullet o rozdzielczości 4 MP z obiektywem 2,4 mm i szerokim polem widzenia 129°.
Dzięki analityce AI (DLPU), podświetleniu IR do 20 m i WDR, zapewnia niezawodny monitoring w każdych warunkach oświetleniowych.
Stopień ochrony IP66 do użytku na zewnątrz.
SKU: 02125-0015379,00 kr -
Kamery Axis typu bullet
Kamera do monitoringu typu bullet AXIS Q1808-LE 10 MP, zoom 32x, obiektyw 12-48 mm
Kamery Axis typu bulletKamera do monitoringu typu bullet AXIS Q1808-LE 10 MP, zoom 32x, obiektyw 12-48 mm
Kamera do monitoringu typu bullet AXIS Q1808-LE 10 MP, zoom 32x, obiektyw 12-48 mm
Numer katalogowy: 02507-00127180,00 kr -
Kamery Axis typu bullet
Kamera zewnętrzna IP AXIS P1488-LE serii P14 o rozdzielczości 8 MP, z obiektywem zmiennoogniskowym 5,9–13,8 mm, z obsługą sztucznej inteligencji i zoptymalizowanym trybem podczerwieni
Kamery Axis typu bulletKamera zewnętrzna IP AXIS P1488-LE serii P14 o rozdzielczości 8 MP, z obiektywem zmiennoogniskowym 5,9–13,8 mm, z obsługą sztucznej inteligencji i zoptymalizowanym trybem podczerwieni
Kamera IP AXIS P1488-LE serii P14 o rozdzielczości 8 MP, zewnętrzna, typu bullet, z obiektywem zmiennoogniskowym 5,9–13,8 mm, wspomagana sztuczną inteligencją, zoptymalizowana pod kątem podczerwieni
Numer katalogowy: 03184-00114577,00 kr















