| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
|---|---|
| Begrenset garanti | 5 år |
| Type bildesensor | CMOS |
| Bredt dynamisk område | JA |
| Sertifiseringer | CISPR 24, CISPR 35, EAC, EN 55032 klasse A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC del 15 underdel B klasse A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KC KN32 klasse A, KC KN35, RCM AS/NZS CISPR 32 klasse A, VCCI klasse A |
| Brennvidde | 3,2 mm |
| Formfaktor | Kule |
| Farge | |
| Bærekraft | Støvtett, støtsikker, vanntett |
| Klassifisering av inntrengningsbeskyttelse | IP66, IP67 |
| Innendørs/utendørs | Utenfor |
| Opptaksformat | Full HD |
| Kategori | Videoovervåking |
| Linsetype | Zoom |
| Maksimal oppløsning | 1280x720 |
| Maksimal videooppløsning | 1920 x 1080 |
| Miljøsertifisering | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK08 |
| Monteringstype | Takmontering, Veggmontering |
| Nattsyn | JA |
| Nettverk RJ-45 | JA |
| Produktgruppe | M |
| Produktnavn | AXIS M2035-LE |
| Produktserie | M20 |
| Produkttype | Faste kameraer |
| Synsfelt | Horisontal, Vertikal |
| TAA-kompatibel | Nei |
| Ekte oppløsning | 2 MP |
| Videooppløsning | 1280x720 |
| Vekt | 0,7 kg |
| Maksimal driftstemperatur | 50°C |
| Blenderåpning | f/1.4 |
| Sertifisering og standarder | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Fjerntjeneste | JA |
| Klassifisering av kollisjonsbeskyttelse | IK08 |
| Maks bildefrekvens | 30 fps |
| Maksimalt strømforbruk | 13W |
| Min. temperatur i drift | -30°C |
| Minimumsbelysning | 0 lux |
| Støttede minnekort | JA |
| Produktmodell | M2035-LE |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Strøm over Ethernet PoE | JA |
| Støttede nettverksprotokoller | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Produsent | Axis Communications |
| Produsentens delenummer | 02124-001 |
| Produsentens nettadresse | |
| Produksjonsland | TO |
| Varemerke | Axis Communications |
| Videoformat | H.264, H.265 |
| Merke/merke |
AXIS P1468-LE P14-serien, Zipstream IP Bullet-kamera, 6,2–12,9 mm varifokal linse, IP67 (erstatter P1448-LE)
Merke: AXIS
Varenummer: 02342-001
13 750 kr