| Yhteystekniikka | Langallinen |
|---|---|
| Rajoitettu takuu | Ei julkistettu |
| Kuvakennon tyyppi | CMOS |
| Laaja dynaaminen alue | KYLLÄ |
| Sertifikaatit | CISPR 32 luokka A, ECE R10 rev.06, EN 50121-4, EN 55032 luokka A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC osa 15 alaosa B luokka A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KS C 9832 luokka A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 luokka A, VCCI luokka A |
| Halkaisija | 110 mm |
| Polttoväli | 3,6 mm |
| Muototekijä | Kupoli |
| Toiminnot | 3D-digitaalinen kohinanvaimennus, automaattinen vahvistuksen säätö, laaja dynaaminen alue, kohinantunnistus, ajoneuvon tunnistus, HTTPS-salaus, kirkkaiden valojen korjaus (HLC), vastavalon korjaus (BLC), yksityisyyden suojaus, peili, videonhallintajärjestelmä, valkotasapaino |
| Maali | |
| Kestävä kehitys | Pölynkestävä, Iskunkestävä, Vedenpitävä |
| Korkeus | 50 mm |
| Tunkeutumissuojausluokitus | IP66, IP67 |
| Tallennusmuoto | Full HD |
| Luokka | Videovalvonta |
| Säilytystyyppi | Muistikortti |
| Objektiivin kiinnitystyyppi | M12 |
| Linssin tyyppi | Melkein |
| Suurin aukko | f/2 |
| Suurin tarkennuspituus | 3,60 mm |
| Suurin resoluutio | 1280x720 |
| Suurin videon resoluutio | 1920x1080 |
| Ympäristösertifikaatti | IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK10 |
| Asennustyyppi | Ajoneuvokiinnike |
| Tuoteryhmä | M |
| Tuotteen nimi | AXIS M3905-R M12 3,6 mm |
| Tuotesarja | M39 |
| Tuotetyyppi | Kiinteät kupukamerat |
| Näkökenttä | Vaakasuora, pystysuora |
| TAA-yhteensopiva | KYLLÄ |
| Todellinen resoluutio | 2 MP |
| Videon resoluutio | 1280x720 |
| Paino | 241 g |
| Maksimi käyttölämpötila | 70°C |
| Aukko | f/2.0 |
| Sertifiointi ja standardit | ONVIF A, ONVIF C, ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Törmäyssuojausluokitus | IK10 |
| Nopein suljinnopeus | 1/19000 sekuntia |
| Mukana objektiivi | KYLLÄ |
| Hitain suljinnopeus | 1/5 sekuntia |
| Maksimikuvanopeus | 45 kuvaa sekunnissa |
| Maksimaalinen virrankulutus | 3W |
| Max. kosteus käytössä | 1 |
| Minun keskittymispituuteni | 3,6 mm |
| Vähimmäislämpötila käytössä | -30°C |
| Tuetut muistikortit | KYLLÄ |
| Tuotemalli | M3905-R M12 |
| RoHS-yhteensopiva | Yhteensopiva |
| Power over Ethernet PoE | KYLLÄ |
| Tuetut verkkoprotokollat | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Valmistaja | Axis Communications |
| Valmistajan osanumero | 02502-001 |
| Valmistajan verkko-osoite | |
| Valmistusmaa | PL |
| Tavaramerkki | Axis Communications |
| Videoformaatti | Zipstream |

AXIS M3125-LVE 2MP IP-kamera sisäänrakennetulla infrapunalla, kiinteä 110° katselukulma, musta
Tuotenumero: 02917-001
5 264 kr






