| Beperkte garantie | 5 jaar |
|---|---|
| Breed dynamisch bereik | JA |
| Brandpuntsafstand | 3.4-9.8mm |
| Bescherming tegen binnendringen | IP66 |
| Categorie | Videobewaking |
| Type lens | Varifocaal |
| Max. focuslengte | 9.8 mm |
| Productserie | P32 |
| Echte resolutie | 2MP |
| Schokbeschermingsclassificatie | IK10 |
| Lens inbegrepen | JA |
| Maximale framerate | 60 fps |
| Mijn focuslengte | 3.4 mm |
| RoHS-conform | Verenigbaar |
| Fabrikantnummer | 02981-001 |
| Handelsmerk | Axis communicatie |
| Video-indeling | H.264, H.265 |
AXIS P3285-LVE 2MP P32 Dome Camera met AI-ondersteuning voor buitengebruik en 10mm-lens
🟡 Op bestelling gemaakt - De levertijd varieert
AXIS P3285-LVE 2MP P32 Dome Camera, AI-gestuurd, voor buitengebruik, 10mm lens
Artikelnummer: 02981-001
GTIN: 7331021087200
10598,00 kr
Gerelateerde producten
-
Axis dome camera's
AXIS M3086-V 4MP Indoor Mini Dome Camera met Deep Learning
Varumärke: AXISCompacte indoor dome met deep learning analytics. 4MP, 130° groothoek, WDR en Lightfinder voor goed beeld, zelfs bij weinig licht. Ingebouwde AI voor detectie van personen en voertuigen.
Vandalismebestendig (IK08), eenvoudige installatie met PoE. Ideaal voor slimme bewaking met geavanceerde analyses.
SKU: 02832-0015026,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS Q3538-SLVE Q35-serie, 8MP Zipstream IP-domecamera met Deep Learning, 6,2-12,9 mm varifocale lens, IR 40M, IP66 (vervangt Q3517-SLVE)
Axis dome camera'sAXIS Q3538-SLVE Q35-serie, 8MP Zipstream IP-domecamera met Deep Learning, 6,2-12,9 mm varifocale lens, IR 40M, IP66 (vervangt Q3517-SLVE)
AXIS Q3538-SLVE Q35-serie, 8MP Zipstream IP-domecamera met Deep Learning, 6,2-12,9 mm varifocale lens, IR 40M, IP66 (vervangt Q3517-SLVE)
SKU: 02463-00123864,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M3216-LVE M32 Serie, 4MP Zipstream IP Dome Camera, 2,9mm Vaste Lens, IR 30M, IP66, Wit
Axis dome camera'sAXIS M3216-LVE M32 Serie, 4MP Zipstream IP Dome Camera, 2,9mm Vaste Lens, IR 30M, IP66, Wit
Varumärke: AXISEen kosteneffectieve 4MP domecamera met geavanceerde beeldverwerkingstechnologie voor een uitstekende beeldkwaliteit in alle lichtomstandigheden.
De camera heeft ingebouwde AI-analyse om mensen en voertuigen direct in de camera te identificeren, en audio- en I/O-aansluitingen voor systeemintegratie.
Met IP66/I
SKU: 02372-0019138,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS Q3628-VE Q36-serie 8MP Zipstream IP-domecamera met 6,2-12,9 mm varifocale lens, IP66-bescherming, wit
Axis dome camera'sAXIS Q3628-VE Q36-serie 8MP Zipstream IP-domecamera met 6,2-12,9 mm varifocale lens, IP66-bescherming, wit
AXIS Q3628-VE Q36-serie, 8MP Zipstream IP-domecamera, 6,2-12,9 mm varifocale lens, IP66, wit
SKU: 02617-00122537,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS Q9307-LV IP-domecamera met multisensor, multimegapixel en 180° overzichtsfunctie
Axis dome camera'sAXIS Q9307-LV IP-domecamera met multisensor, multimegapixel en 180° overzichtsfunctie
AXIS Q9307-LV 02487-001 Multisensor IP-domecamera, meerdere megapixels, 180° overzicht
SKU: 02487-00119884,00 kr













