| Begränsad garanti | 5 år |
|---|---|
| Brett dynamiskt omfång | JA |
| Fokuslängd | 3.4-9.8mm |
| Ingress Protection Rating | IP66 |
| Kategori | Videoövervakning |
| Linstyp | Varifokal |
| Max fokuslängd | 9.8 mm |
| Produktserie | P32 |
| Verklig upplösning | 2MP |
| Impact Protection Rating | IK10 |
| Lins ingår | JA |
| Max bildhastighet | 60 fps |
| Min fokuslängd | 3.4 mm |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Tillverkarens art.nr | 02981-001 |
| Varumärke | Axis Communications |
| Video format | H.264, H.265 |
| Varumärke/Fabrikat |
AXIS M4318-PLVE M43-serien, 12MP IP-minidomkamera med panoramautsikt för utomhusbruk
Varumärke: AXIS
SKU: 02511-001
13 006 kr
