| Rajoitettu takuu | 5 vuotta |
|---|---|
| Laaja dynaaminen alue | KYLLÄ |
| Polttoväli | 3,4–9,8 mm |
| Tunkeutumissuojausluokitus | IP66 |
| Luokka | Videovalvonta |
| Linssin tyyppi | Moniteho |
| Suurin tarkennuspituus | 9,8 mm |
| Tuotesarja | P32 |
| Todellinen resoluutio | 2 MP |
| Törmäyssuojausluokitus | IK10 |
| Mukana objektiivi | KYLLÄ |
| Maksimikuvanopeus | 60 fps |
| Minun keskittymispituuteni | 3,4 mm |
| RoHS-yhteensopiva | Yhteensopiva |
| Valmistajan osanumero | 02981-001 |
| Tavaramerkki | Axis Communications |
| Videoformaatti | H.264, H.265 |
| Merkki/merkki |
AXIS P3277-LVE P32-sarjan 5 megapikselin ulkokäyttöön tarkoitettu IP-kamera, jossa sisäänrakennettu mikrofoni, 3,0–8,5 mm:n varifokaalobjektiivi, tekoälyllä toimiva ja optimoitu infrapunatunnistus
Merkki: AXIS
Tuotenumero: 03213-001
13 811 kr
