| Technologia połączenia | Przewodowy |
|---|---|
| Ograniczona gwarancja | Nie ujawniono |
| Typ czujnika obrazu | CMOS |
| Szeroki zakres dynamiki | TAK |
| Certyfikaty | ECE R10 rev.06, EN 50121-3-2, EN 50121-4, EN 50498, EN 55032 Class B, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Part 15 Subpart B Class B, ICES-3(B)/NMB-3(B), IEC 62236-4, KS C 9832 Class B, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Class B, VCCI Class B |
| Średnica | 112 mm |
| Głębokość | 83.8 mm |
| Ogniskowa | 2,8 mm |
| Współczynnik kształtu | Kopuła |
| Funkcje | Avtagbart IR-avskärningsfilter, Brett dynamiskt omfång, Dag/Natt, Region av intresse, Robust konstruktion, Rörelsedetektering, Videohanteringssystem |
| Farba | |
| Rodzaj opakowania | Cielsko |
| Zrównoważony rozwój | Stöttålig, Vandalresistent, Vattenavvisande, Vibrationstålig |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP66, IP67, IP6K9K |
| Wewnątrz/na zewnątrz | Plenerowy |
| Format nagrywania | Pełne HD |
| Kategoria | Nadzór wideo |
| Ilość | 8 |
| Typ mocowania obiektywu | M12 |
| Typ obiektywu | Prawie |
| Maksymalna przysłona | f/2 |
| Maksymalna długość ogniskowania | 2,80 mm |
| Maksymalna rozdzielczość | 1280x720 |
| Maksymalna rozdzielczość wideo | 1920 x 1200 |
| Certyfikacja środowiskowa | EN 50155 Class OT4/ST2 (2007: Class TX), IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-64, IEC 60721-3-5 Class 5M3 (Vibration, Shock), IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK10, ISO 20653 IP6K9K, NEMA 250 Type 4X |
| Typ montażu | Fäste för konsol, Montering i kopplingsdosa |
| Noktowizor | TAK |
| Typ widzenia nocnego | Podczerwony |
| Zawartość opakowania | F4105-LRE kupolsensor Installationshandbok Linsverktyg |
| Grupa produktów | F |
| Nazwa produktu | AXEL F4105-LRE BULK 8 ST |
| Seria produktów | F |
| Typ produktu | Jednostki czujników |
| Pole widzenia | Poziomo, Pionowo |
| Rzeczywista rozdzielczość | 2MP |
| Rozdzielczość wideo | 1280x720 |
| Waga | 590g |
| Maksymalna temperatura pracy | 55°C |
| Antal IR-lampor | 2 |
| Otwór | f/2.0 |
| Stopień ochrony przed uderzeniami | IK10 |
| Obiektyw w zestawie | TAK |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 kl. |
| Maks. wilgotność podczas pracy | 1 |
| Moja długość ogniskowania | 2,8 mm |
| Min. temperatura podczas pracy | -30°C |
| Minimalne oświetlenie | 0.3 lux |
| Odległość widzenia nocnego | 10 m |
| Model produktu | F4105-LRE |
| Zgodny z RoHS | Zgodny |
| Producent | Axis Communications |
| Numer części producenta | 02364-021 |
| Adres internetowy producenta | |
| Kraj produkcji | TW |
| Znak firmowy | Axis Communications |
| Marka/marka |
Kamera kopułkowa Axis M4215-V 2MP, obiektyw zmiennoogniskowy 3,5–6,6 mm
Marka: AXIS
Numer katalogowy: 02676-001
6 430 kr