| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
|---|---|
| Begrenset garanti | Ikke opplyst |
| Type bildesensor | CMOS |
| Bredt dynamisk område | JA |
| Sertifiseringer | ECE R10 rev.06, EN 50121-3-2, EN 50121-4, EN 50498, EN 55032 Klasse B, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Del 15 Underdel B Klasse B, ICES-3(B)/NMB-3(B), IEC 62236-4, KS C 9832 Klasse B, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasse B, VCCI Klasse B |
| Diameter | 112 mm |
| Dybde | 83,8 mm |
| Brennvidde | 2,8 mm |
| Formfaktor | Kuppel |
| Funksjoner | Avtakbart IR-filter, Bredt dynamisk område, Dag/natt, Interesseområde, Robust konstruksjon, Bevegelsesdeteksjon, Videohåndteringssystem |
| Farge | |
| Emballasjetype | Bulk |
| Bærekraft | Støtsikker, vandalsikker, vannavvisende, vibrasjonsbestandig |
| Klassifisering av inntrengningsbeskyttelse | IP66, IP67, IP6K9K |
| Innendørs/utendørs | Utenfor |
| Opptaksformat | Full HD |
| Kategori | Videoovervåking |
| Mengde | 8 |
| Objektivfatningstype | M12 |
| Linsetype | Nesten |
| Maksimal blenderåpning | f/2 |
| Maks fokuslengde | 2,80 mm |
| Maksimal oppløsning | 1280x720 |
| Maksimal videooppløsning | 1920x1200 |
| Miljøsertifisering | EN 50155 Klasse OT4/ST2 (2007: Klasse TX), IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-64, IEC 60721-3-5 Klasse 5M3 (Vibrasjon, støt), IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK10, ISO 20653 IP6K9K, NEMA 250 Type 4X |
| Monteringstype | Brakett for konsoll, Montering i koblingsboks |
| Nattsyn | JA |
| Nattsynstype | Infrarød |
| Pakkeinnhold | F4105-LRE Dome Sensor Installasjonshåndbok Linseverktøy |
| Produktgruppe | F |
| Produktnavn | AKSLING F4105-LRE BULK 8 STK |
| Produktserie | F |
| Produkttype | Sensorenheter |
| Synsfelt | Horisontal, Vertikal |
| Ekte oppløsning | 2 MP |
| Videooppløsning | 1280x720 |
| Vekt | 590 g |
| Maksimal driftstemperatur | 55°C |
| Antall IR-lamper | 2 |
| Blenderåpning | f/2.0 |
| Klassifisering av kollisjonsbeskyttelse | IK10 |
| Objektiv inkludert | JA |
| Maks bildefrekvens | 60 bilder i sekundet |
| Maks. luftfuktighet i drift | 1 |
| Min fokuslengde | 2,8 mm |
| Min. temperatur i drift | -30°C |
| Minimumsbelysning | 0,3 lux |
| Nattsynsavstand | 10 meter |
| Produktmodell | F4105-LRE |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Produsent | Axis Communications |
| Produsentens delenummer | 02364-021 |
| Produsentens nettadresse | |
| Produksjonsland | TW |
| Varemerke | Axis Communications |
| Merke/merke |
21 327 kr
