| Verbindingstechnologie | Bedraad |
|---|---|
| Beperkte garantie | 5 jaar |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Breed dynamisch bereik | JA |
| Certificeringen | CISPR 24, CISPR 35, EAC, EN 55032 Klasse A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Deel 15 Subdeel B Klasse A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KC KN32 Klasse A, KC KN35, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasse A, VCCI Klasse A |
| Brandpuntsafstand | 2,4 mm |
| Vormfactor | Kogel |
| Functies | Breed dynamisch bereik, dag/nachtmodus, ingebouwde infraroodverlichting, SD-kaart voor lokale opslag |
| Verf | |
| Duurzaamheid | Regenbestendig, weerbestendig |
| Bescherming tegen binnendringen | IP66, IP67 |
| Binnen Buiten | Openlucht |
| Opnameformaat | HD |
| Categorie | Videobewaking |
| Type opslag | Geheugenkaart |
| Type lens | Bijna |
| Maximale opening | f/2.1 |
| Max. focuslengte | 2,80 mm |
| Maximale videoresolutie | 2304x1728 |
| Milieucertificering | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK08 |
| Montage type | Achterkast montage |
| Nachtzicht | JA |
| Nachtzicht type | Infrarood |
| Netwerk RJ-45 | JA |
| Productgroep | M |
| Productnaam | AXIS M2036-LE Zwart |
| Productserie | M20 |
| Soort product | Vaste camera's |
| Gezichtsveld | Horizontaal, verticaal |
| TAA-compatibel | Nee |
| Echte resolutie | 4MP |
| Gewicht | 0,7 kg |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 50°C |
| Opening | f/2.1 |
| Certificering en normen | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Service op afstand | JA |
| Schokbeschermingsclassificatie | IK08 |
| Lens inbegrepen | JA |
| Maximale framerate | 30 fps |
| Maximaal stroomverbruik | 13W |
| Mijn focuslengte | 2,8 mm |
| Min. temperatuur in bedrijf | -30°C |
| Minimale verlichting | 0 lux |
| Ondersteunde geheugenkaarten | JA |
| Nachtzichtafstand | 15 m |
| Productmodel | M2036-LE |
| RoHS-conform | Verenigbaar |
| Power over Ethernet (PoE) | JA |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Fabrikant | Axis communicatie |
| Fabrikantnummer | 02134-001 |
| Website van de fabrikant | |
| Land van vervaardiging | E |
| Handelsmerk | Axis communicatie |
| Video-indeling | H.264, MJPEG |
AXIS M2036-LE M20-serie 4MP Zipstream IP-bulletcamera met 2,4 mm vaste lens, IR-bereik tot 20 meter, IP66-classificatie, zwart
🟡 Op bestelling gemaakt - De levertijd varieert
AXIS M2036-LE M20-serie, 4MP Zipstream IP-bulletcamera, 2,4 mm vaste lens, IR 20M, IP66, zwart
Artikelnummer: 02134-001
GTIN: 7331021073074
5689,00 kr
Gerelateerde producten
-
Axis kogelcamera's
AXIS P1468-XLE 8MP Zipstream explosiebestendige IP-bulletcamera, 6-13mm varifocale lens, IR 40M, IP67, zwart
Axis kogelcamera'sAXIS P1468-XLE 8MP Zipstream explosiebestendige IP-bulletcamera, 6-13mm varifocale lens, IR 40M, IP67, zwart
AXIS P1468-XLE 8MP Zipstream explosiebestendige IP-bulletcamera, 6-13mm varifocale lens, IR 40M, IP67, zwart
SKU: 02534-00139784,00 kr -
Axis kogelcamera's
AXIS P1465-LE P14 serie, 2MP Zipstream IP-bullet camera, 29mm lens, IR 80M, IP67, Wit
Axis kogelcamera'sAXIS P1465-LE P14 serie, 2MP Zipstream IP-bullet camera, 29mm lens, IR 80M, IP67, Wit
Varumärke: AXISAXIS P1465-LE P14 serie, 2MP Zipstream IP-bullet camera, 29mm lens, IR 80M, IP67, Wit
SKU: 02340-00110598,00 kr -
Axis kogelcamera's
AXIS M2035-LE M20-serie, 2MP Zipstream IP-bulletcamera met deep learning, 3,2 mm lens, IR 20M, IP67, wit
Axis kogelcamera'sAXIS M2035-LE M20-serie, 2MP Zipstream IP-bulletcamera met deep learning, 3,2 mm lens, IR 20M, IP67, wit
AXIS M2035-LE M20-serie, 2MP Zipstream IP-bulletcamera met deep learning, 3,2 mm lens, IR 20M, IP67, wit
SKU: 02124-0015026,00 kr -
Axis kogelcamera's
AXIS P1488-LE P14-serie 8MP IP-camera voor buiten, 5,9-13,8 mm varifocale lens, AI-gestuurde, geoptimaliseerde IR
Axis kogelcamera'sAXIS P1488-LE P14-serie 8MP IP-camera voor buiten, 5,9-13,8 mm varifocale lens, AI-gestuurde, geoptimaliseerde IR
AXIS P1488-LE P14-serie 8MP IP-camera voor buiten, bullet-model, 5,9-13,8 mm varifocale lens, AI-gestuurd, OptimizedIR
SKU: 03184-00114577,00 kr -
Axis kogelcamera's
AXIS P1455-LE P14-serie, WDR IP66 2MP IP-bulletcamera met vaste 9mm-lens, wit
Varumärke: AXISDe AXIS P1455-LE is een veelzijdige 2MP bulletcamera met een vaste 9mm-lens.
Met Lightfinder 2.0, Forensic WDR en IR-verlichting tot 40 meter garandeert het een uitstekende beeldkwaliteit onder alle lichtomstandigheden.
De camera is voorzien van AI-analyse en IP66/IP67-bescherming voor betrouwbare bewaking buitenshuis.
SKU: 01997-0017907,00 kr -
Axis kogelcamera's
AXIS P1468-LE P14-serie, Zipstream IP-bulletcamera, 6,2-12,9 mm varifocale lens, IP67 (vervangt P1448-LE)
Axis kogelcamera'sAXIS P1468-LE P14-serie, Zipstream IP-bulletcamera, 6,2-12,9 mm varifocale lens, IP67 (vervangt P1448-LE)
Varumärke: AXISAXIS P1468-LE P14-serie, Zipstream IP-bulletcamera, 6,2-12,9 mm varifocale lens, IP67 (vervangt P1448-LE)
SKU: 02342-00113750,00 kr -
Axis kogelcamera's
AXIS M2035-LE M20-serie, 2MP Zipstream IP-bulletcamera met deep learning, vaste 3,2 mm lens, IR 20M, IP67, zwart
Axis kogelcamera'sAXIS M2035-LE M20-serie, 2MP Zipstream IP-bulletcamera met deep learning, vaste 3,2 mm lens, IR 20M, IP67, zwart
AXIS M2035-LE M20-serie, 2MP Zipstream IP-bulletcamera met deep learning, vaste 3,2 mm lens, IR 20M, IP67, zwart
SKU: 02131-0015000,00 kr















