| Technologia połączenia | Przewodowy |
|---|---|
| Ograniczona gwarancja | 5 lat |
| Typ czujnika obrazu | CMOS |
| Szeroki zakres dynamiki | TAK |
| Certyfikaty | CISPR 24, CISPR 35, EAC, EN 55032 Klasa A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Część 15 Podczęść B Klasa A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KC KN32 Klasa A, KC KN35, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasa A, VCCI Klasa A |
| Ogniskowa | 2,4 mm |
| Współczynnik kształtu | Kula |
| Funkcje | Szeroki zakres dynamiki, tryb dzień/noc, wbudowany oświetlacz podczerwieni, karta SD do przechowywania lokalnego |
| Farba | |
| Zrównoważony rozwój | Odporny na deszcz, Odporny na warunki atmosferyczne |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP66, IP67 |
| Wewnątrz/na zewnątrz | Plenerowy |
| Format nagrywania | Wysoka rozdzielczość |
| Kategoria | Nadzór wideo |
| Typ pamięci masowej | Karta pamięci |
| Typ obiektywu | Prawie |
| Maksymalna przysłona | f/2.1 |
| Maksymalna długość ogniskowania | 2,80 mm |
| Maksymalna rozdzielczość wideo | 2304x1728 |
| Certyfikacja środowiskowa | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK08 |
| Typ montażu | Montaż skrzynki tylnej |
| Noktowizor | TAK |
| Typ widzenia nocnego | Podczerwony |
| Sieć RJ-45 | TAK |
| Grupa produktów | M |
| Nazwa produktu | AXIS M2036-LE Czarny |
| Seria produktów | M20 |
| Typ produktu | Kamery stacjonarne |
| Pole widzenia | Poziomo, Pionowo |
| Zgodność z TAA | NIE |
| Rzeczywista rozdzielczość | 4MP |
| Waga | 0,7 kg |
| Maksymalna temperatura pracy | 50°C |
| Otwór | f/2.1 |
| Certyfikacja i normy | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Usługa zdalna | TAK |
| Stopień ochrony przed uderzeniami | IK08 |
| Obiektyw w zestawie | TAK |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 klatek na sekundę |
| Maksymalne zużycie energii | 13W |
| Moja długość ogniskowania | 2,8 mm |
| Min. temperatura podczas pracy | -30°C |
| Minimalne oświetlenie | 0 luksów |
| Obsługiwane karty pamięci | TAK |
| Odległość widzenia nocnego | 15 metrów |
| Model produktu | M2036-LE |
| Zgodny z RoHS | Zgodny |
| Zasilanie przez Ethernet PoE | TAK |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Producent | Axis Communications |
| Numer części producenta | 02134-001 |
| Adres internetowy producenta | |
| Kraj produkcji | TH |
| Znak firmowy | Axis Communications |
| Format wideo | H.264, MJPEG |

AXIS M2036-LE M20 Series, kamera bullet IP Zipstream 4 MP, obiektyw stałoogniskowy 2,4 mm, podczerwień 20 M, IP66, biała
Marka: AXIS
SKU: 02125-001
5 379 kr







