| Verbindingstechnologie | Bedraad |
|---|---|
| Beperkte garantie | 3 jaar |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Breed dynamisch bereik | JA |
| Certificeringen | EN 55032 Class A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Part 15 Subpart B Class A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KS C 9832 Class A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Class A, VCCI Class A |
| Brandpuntsafstand | 2,9 mm |
| Vormfactor | Mini kupol |
| Functies | Brett dynamiskt omfång, Dag/Natt, Larm för sabotage, Rörelsedetektering, SD-kort för lokal lagring |
| Verf | |
| Duurzaamheid | Vandalismebestendig |
| Bescherming tegen binnendringen | IP42 |
| Binnen Buiten | Binnen |
| Categorie | Videobewaking |
| Type opslag | Geheugenkaart |
| Lensvattingtype | M12 |
| Type lens | Bijna |
| Maximale videoresolutie | 3840x2160 |
| Milieucertificering | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP42, IEC/EN 62262 IK08 |
| Nachtzicht | JA |
| Netwerk RJ-45 | JA |
| Productgroep | M |
| Productnaam | AXIS M3088-V |
| Productserie | M30 |
| Soort product | Vaste domecamera's |
| Gezichtsveld | Horizontaal, verticaal |
| TAA-compatibel | JA |
| Echte resolutie | 8MP |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 40°C |
| Opening | f/2.0 |
| Certificering en normen | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Service op afstand | JA |
| Schokbeschermingsclassificatie | IK08 |
| Maximale framerate | 15 fps |
| Maximaal stroomverbruik | 4W |
| Min. temperatuur in bedrijf | 0°C |
| Minimale verlichting | 0.05 lux |
| Ondersteunde geheugenkaarten | JA |
| Productmodel | M3088-V |
| RoHS-conform | Verenigbaar |
| Power over Ethernet (PoE) | JA |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Fabrikant | Axis communicatie |
| Fabrikantnummer | 02375-001 |
| Website van de fabrikant | |
| Land van vervaardiging | MX |
| Handelsmerk | Axis communicatie |
| Video-indeling | H.264, H.265, MJPEG |
AXIS M3088-V M30-serien, 8MP Zipstream IP-minidomkamera med Deep-Learning, 2,9 mm objektiv, IP42
🟡 Op bestelling gemaakt - De levertijd varieert
AXIS M3088-V M30-serie, 8MP Zipstream IP mini-domecamera met deep learning, 2,9 mm lens, IP42
Artikelnummer: 02375-001
GTIN: 7331021076655
5954,00 kr
Gerelateerde producten
-
Axis dome camera's
AXIS Q3538-SLVE Q35-serie, 8MP Zipstream IP-domecamera met Deep Learning, 6,2-12,9 mm varifocale lens, IR 40M, IP66 (vervangt Q3517-SLVE)
Axis dome camera'sAXIS Q3538-SLVE Q35-serie, 8MP Zipstream IP-domecamera met Deep Learning, 6,2-12,9 mm varifocale lens, IR 40M, IP66 (vervangt Q3517-SLVE)
AXIS Q3538-SLVE Q35-serie, 8MP Zipstream IP-domecamera met Deep Learning, 6,2-12,9 mm varifocale lens, IR 40M, IP66 (vervangt Q3517-SLVE)
SKU: 02463-00123864,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M3086-V M30 serie, 4MP vandalismebestendige IP mini dome camera met zipstream, 2,4mm vaste lens, IP42
Axis dome camera'sAXIS M3086-V M30 serie, 4MP vandalismebestendige IP mini dome camera met zipstream, 2,4mm vaste lens, IP42
Varumärke: AXISKosteneffectieve koepel voor binnen met 4MP en 130° groothoek. WDR en Lightfinder voor goed beeld in alle lichtomstandigheden.
AI-analyse voor detectie van personen en voertuigen. Vandalismebestendig (IK08), eenvoudige installatie met PoE.
Ideaal voor winkels en kantoren.
SKU: 02374-0014892,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M5526-E 50 Hz 4MP PTZ-domecamera, voor binnen en buiten, 10x zoom en focusherstel
Axis dome camera'sAXIS M5526-E 50 Hz 4MP PTZ-domecamera, voor binnen en buiten, 10x zoom en focusherstel
Varumärke: AXISDe AXIS M5526-E is een compacte en betaalbare PTZ-domecamera voor zowel binnen- als buitengebruik.
Het levert scherpe beelden met 4 MP en heeft een krachtige 10x optische zoom waarmee gedetailleerde close-ups van afstand kunnen worden vastgelegd.
De camera biedt continue 360°-panoramabeweging en snelle autofocus, wat zorgt voor scherpe beelden vanuit elke positie.
SKU: 02768-00113914,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS-P3925-R P39-serie 2MP doorloopdomecamera, 2,8 mm vaste lens, verpakking van 10 stuks
Axis dome camera'sAXIS-P3925-R P39-serie 2MP doorloopdomecamera, 2,8 mm vaste lens, verpakking van 10 stuks
AXIS P3925-R P39-serie 2MP transit dome camera, 2,8mm vaste lens, 10 stuks
SKU: 01933-0016089,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS Q3628-VE Q36-serie 8MP Zipstream IP-domecamera met 6,2-12,9 mm varifocale lens, IP66-bescherming, wit
Axis dome camera'sAXIS Q3628-VE Q36-serie 8MP Zipstream IP-domecamera met 6,2-12,9 mm varifocale lens, IP66-bescherming, wit
AXIS Q3628-VE Q36-serie, 8MP Zipstream IP-domecamera, 6,2-12,9 mm varifocale lens, IP66, wit
SKU: 02617-00122537,00 kr















