| Verbindingstechnologie | Bedraad |
|---|---|
| Beperkte garantie | Niet bekendgemaakt |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Breed dynamisch bereik | JA |
| Certificeringen | CISPR 32 Class A, ECE R10 rev.06, EN 50121-4, EN 55032 Class A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Part 15 Subpart B Class A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KS C 9832 Class A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Class A, VCCI Class A |
| Brandpuntsafstand | 3.6mm |
| Vormfactor | Koepel |
| Functies | Brett dynamiskt omfång, Robust konstruktion, SD-kort för lokal lagring |
| Verf | |
| Verpakkingstype | Bulk |
| Duurzaamheid | Stöttålig, Vibrationstålig |
| Bescherming tegen binnendringen | IP66, IP67 |
| Binnen Buiten | Binnen |
| Opnameformaat | Volledige HD |
| Categorie | Videobewaking |
| Hoeveelheid | 10 |
| Type opslag | Geheugenkaart |
| Lensvattingtype | M12 |
| Type lens | Bijna |
| Max. focuslengte | 3.60 mm |
| Maximale resolutie | 1280x720 |
| Maximale videoresolutie | 1920x1080 |
| Milieucertificering | EN 50155 Class OT1/ST2 (2021), IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK10 |
| Montage type | Fordonsfäste |
| Netwerk RJ-45 | JA |
| Productgroep | P |
| Productnaam | AXIS P3905-R Mk III M12 3.6 mm 10P |
| Productserie | P39 |
| Soort product | Vaste domecamera's |
| Gezichtsveld | Horizontaal, verticaal |
| Echte resolutie | 2MP |
| Videoresolutie | 1280x720 |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 55°C |
| Opening | f/2.0 |
| Certificering en normen | ONVIF A, ONVIF C, ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Service op afstand | JA |
| Schokbeschermingsclassificatie | IK10 |
| Lens inbegrepen | JA |
| Maximale framerate | 45 fps |
| Maximaal stroomverbruik | 3W |
| Mijn focuslengte | 3.6mm |
| Min. temperatuur in bedrijf | -30°C |
| Ondersteunde geheugenkaarten | JA |
| Productmodel | P3905-R Mk III M12 |
| RoHS-conform | Verenigbaar |
| Power over Ethernet (PoE) | JA |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Fabrikant | Axis communicatie |
| Fabrikantnummer | 02671-021 |
| Website van de fabrikant | |
| Land van vervaardiging | PL |
| Handelsmerk | Axis communicatie |
| Video-indeling | H.264, H.265, MJPEG |
Axis dome camera's
AXIS P3905-R Mk III P39-serie, 2MP Zipstream ingebouwde IP-domecamera, 3,6 mm lens, IP67, M12, wit, 10 stuks
Beschikbaarheid:
🟡 Op bestelling gemaakt - De levertijd varieert
AXIS P3905-R Mk III P39-serie, 2MP Zipstream ingebouwde IP-domecamera, 3,6 mm lens, IP67, M12, wit, 10 stuks
Artikelnummer: 02671-021
GTIN: 7331021081444
53990,00 kr
Gerelateerde producten
-
Axis dome camera's
AXIS P4705-PLVE P47 Serie, 2x2MP Zipstream 360° 2,5x optische zoom Multisensor IP Panoramic Dome Camera, 3,26-8,12mm Varifocale Lens, IP67
Axis dome camera'sAXIS P4705-PLVE P47 Serie, 2x2MP Zipstream 360° 2,5x optische zoom Multisensor IP Panoramic Dome Camera, 3,26-8,12mm Varifocale Lens, IP67
Varumärke: AXISAXIS P4705-PLVE is een geavanceerde 360° panoramische camera met dubbele 2MP sensoren en 2,5x optische zoom.
Met 360° IR-verlichting, Lightfinder-technologie en AI-analyse op beide sensoren biedt het volledige bewaking met uitzonderlijke beeldkwaliteit. IP67-bescherming voor gebruik buitenshuis.
SKU: 02415-00112852,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS F4105-LRE F-serie discrete IP-domecamera, 2,8 mm lens, IR 10M, IP67, wit, 8 stuks
Axis dome camera'sAXIS F4105-LRE F-serie discrete IP-domecamera, 2,8 mm lens, IR 10M, IP67, wit, 8 stuks
AXIS F4105-LRE F-serie, discrete IP-domecamera, 2,8 mm lens, IR 10 m, IP67, wit, 8 stuks
SKU: 02364-02133694,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M4227-LVE M42-serie 5MP IP-buitencamera, WDR, geoptimaliseerde IR, 3,2-7,2 mm varifocale lens
Axis dome camera'sAXIS M4227-LVE M42-serie 5MP IP-buitencamera, WDR, geoptimaliseerde IR, 3,2-7,2 mm varifocale lens
AXIS M4227-LVE M42-serie 5MP IP-domecamera voor buiten, WDR, OptimizedIR, 3,2-7,2 mm varifocale lens
SKU: 02815-0019885,00 kr
















