| Verbindingstechnologie | Bedraad |
|---|---|
| Beperkte garantie | 3 jaar |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Breed dynamisch bereik | JA |
| Certificeringen | CISPR 32 Class A, CISPR 35, EN 50121-4, EN 55032 Class A, EN 55035, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Part 15 Subpart B Class A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, KS C 9832 Class A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Class A, VCCI Class A |
| Brandpuntsafstand | 4.3-137mm |
| Vormfactor | Kogel |
| Functies | AI-analys, Automatisk bildstabilisator, Brett dynamiskt omfång, Dag/Natt, Inbyggd IR LED |
| Verf | |
| Duurzaamheid | Stötdämpande |
| Bescherming tegen binnendringen | IP66, IP67 |
| Binnen Buiten | Openlucht |
| Ingangsspanning | 10-28V DC, 20-24V AC |
| Categorie | Videobewaking |
| Type opslag | Geheugenkaart |
| Type lens | Varifocaal |
| Max. focuslengte | 138 mm |
| Maximale videoresolutie | 2880 x 1620 |
| Milieucertificering | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK10, NEMA 250 Type 4X, NEMA TS 2 (2.2.7-2.2.9) |
| Milieuvriendelijk | JA |
| Mijn opening | f/1.4 |
| Montage type | Fäste för konsol, Takmontering, Väggfäste |
| Nachtzicht | JA |
| Nachtzicht type | Infrarood |
| Netwerk RJ-45 | JA |
| Optische zoom | 32x |
| Pakketinhoud | AXIS TQ1903-E Svängbar fogAXIS TQ1917 Adapter M25x1,5-3/4 NPTAXIS TQ1924-E BrickmunstyckeKameraKopplingssatsDeklaration om överensstämmelseH4-bitInstallationsguide, Installationsmanual IM001Autentifieringsnyckel för ägaren |
| Productgroep | Q |
| Productnaam | AXIS Q1806-LE |
| Productserie | Q18 |
| Soort product | Fasta kameror |
| Gezichtsveld | Horizontaal, verticaal |
| TAA-compatibel | JA |
| Echte resolutie | 4MP |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 60°C |
| Opening | f/1.4-4.0 |
| Certificering en normen | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Service op afstand | JA |
| Schokbeschermingsclassificatie | IK08, IK10 |
| Snelste sluitertijd | 1/143000 sekund |
| Lens inbegrepen | JA |
| Langste sluitertijd | 2 seconden |
| Maximale framerate | 90 fps |
| Maximaal stroomverbruik | 51W |
| Max. luchtvochtigheid in bedrijf | 1 |
| Mijn focuslengte | 4,3 mm |
| Min. temperatuur in bedrijf | -40°C |
| Minimale verlichting | 0 lux |
| Ondersteunde geheugenkaarten | JA |
| Nachtzichtafstand | 100 m |
| Productmodel | Q1806-LE |
| RoHS-conform | Verenigbaar |
| Power over Ethernet (PoE) | JA |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Fabrikant | Axis communicatie |
| Fabrikantnummer | 02506-001 |
| Website van de fabrikant | |
| Land van vervaardiging | PL |
| Handelsmerk | Axis communicatie |
| Video-indeling | H.264, H.265, Motion JPEG |
AXIS Q1806-LE 4MP outdoor bulletcamera, 90 fps, 32x zoom, dag/nacht, infrarood-LED's
Levering normaal 2-4 dagen
AXIS Q1806-LE 4MP Bullet-buitencamera, 32x zoom, 90 fps, dag/nachtmodus, IR-LED's
Artikelnummer: 02506-001
GTIN: 7331021078499
21874,00 kr
Gerelateerde producten
-
Axis kogelcamera's
AXIS P1487-LE P14-serie 5MP IP-camera voor buiten, 3-9 mm varifocale lens, AI-gestuurd, OptimizedIR
Axis kogelcamera'sAXIS P1487-LE P14-serie 5MP IP-camera voor buiten, 3-9 mm varifocale lens, AI-gestuurd, OptimizedIR
AXIS P1487-LE P14-serie 5MP IP-camera voor buiten, bullet-model, 3-9mm varifocale lens, AI-gestuurd, OptimizedIR
SKU: 03183-00111924,00 kr -
Axis kogelcamera's
AXIS P1465-LE P14 serie, 2MP Zipstream IP-bullet camera, 29mm lens, IR 80M, IP67, Wit
Axis kogelcamera'sAXIS P1465-LE P14 serie, 2MP Zipstream IP-bullet camera, 29mm lens, IR 80M, IP67, Wit
Varumärke: AXISAXIS P1465-LE P14 serie, 2MP Zipstream IP-bullet camera, 29mm lens, IR 80M, IP67, Wit
SKU: 02340-00110598,00 kr -
Axis kogelcamera's
AXIS P1465-LE P14-serie, 2MP Zipstream IP-bulletcamera, 9mm lens, IR 40M, IP67, wit
Axis kogelcamera'sAXIS P1465-LE P14-serie, 2MP Zipstream IP-bulletcamera, 9mm lens, IR 40M, IP67, wit
AXIS P1465-LE P14-serie, 2MP Zipstream IP-bulletcamera, 9mm lens, IR 40M, IP67, wit
SKU: 02339-0019885,00 kr -
Axis kogelcamera's
AXIS M2036-LE M20-serie 4MP Zipstream IP-bulletcamera met 2,4 mm vaste lens, IR-bereik tot 20 meter, IP66-classificatie, zwart
Axis kogelcamera'sAXIS M2036-LE M20-serie 4MP Zipstream IP-bulletcamera met 2,4 mm vaste lens, IR-bereik tot 20 meter, IP66-classificatie, zwart
AXIS M2036-LE M20-serie, 4MP Zipstream IP-bulletcamera, 2,4 mm vaste lens, IR 20M, IP66, zwart
SKU: 02134-0015689,00 kr -
Axis kogelcamera's
AXIS P1488-LE P14-serie 8MP IP-camera voor buiten, 5,9-13,8 mm varifocale lens, AI-gestuurde, geoptimaliseerde IR
Axis kogelcamera'sAXIS P1488-LE P14-serie 8MP IP-camera voor buiten, 5,9-13,8 mm varifocale lens, AI-gestuurde, geoptimaliseerde IR
AXIS P1488-LE P14-serie 8MP IP-camera voor buiten, bullet-model, 5,9-13,8 mm varifocale lens, AI-gestuurd, OptimizedIR
SKU: 03184-00114577,00 kr -
Axis kogelcamera's
AXIS P1475-LE P14-serie 2MP IP-camera voor buiten, 3-9 mm varifocale lens, AI-gestuurd, OptimizedIR
Axis kogelcamera'sAXIS P1475-LE P14-serie 2MP IP-camera voor buiten, 3-9 mm varifocale lens, AI-gestuurd, OptimizedIR
AXIS P1475-LE P14-serie 2MP IP-camera voor buiten, bullet-model, 3-9mm varifocale lens, AI-gestuurd, OptimizedIR
SKU: 03181-0019271,00 kr
















