| Verbindingstechnologie | Bedraad |
|---|---|
| Beperkte garantie | 5 jaar |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Breed dynamisch bereik | JA |
| Certificeringen | CISPR 35, EN 50121-4, EN 55032 Class A, EN 55035, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Part 15 Subpart B Class A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, KS C 9832 Class A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Class A, VCCI Class A |
| Brandpuntsafstand | 6,2-12,9 mm |
| Vormfactor | Koepel |
| Verf | |
| Duurzaamheid | Vandalismebestendig |
| Bescherming tegen binnendringen | IP66, IP6K9K |
| Binnen Buiten | Openlucht |
| Categorie | Videobewaking |
| Type lens | Varifocaal |
| Max. focuslengte | 12.90 mm |
| Maximale videoresolutie | 3840x2160 |
| Milieucertificering | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 60529 IP68, IEC/EN 60529 IP69, IEC/EN 62262 IK11, ISO 20653 IP6K9K, NEMA 250 Type 4X, NEMA TS 2 (2.2.7-2.2.9) |
| Montage type | Fäste för konsol, Montering i kopplingsdosa, Rörledningsfäste |
| Nachtzicht | JA |
| Netwerk RJ-45 | JA |
| Optische zoom | 2x |
| Productgroep | Q |
| Productnaam | AXIS Q3538-SLVE KUPOLKAMERA |
| Productserie | Q35 |
| Soort product | Vaste domecamera's |
| Gezichtsveld | Horizontaal, verticaal |
| TAA-compatibel | JA |
| Echte resolutie | 8MP |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 55°C |
| Opening | f/1.6-2.9 |
| Certificering en normen | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Service op afstand | JA |
| Schokbeschermingsclassificatie | IK10+ |
| Lens inbegrepen | JA |
| Maximale framerate | 60 fps |
| Mijn focuslengte | 6.2mm |
| Min. temperatuur in bedrijf | -50°C |
| Minimale verlichting | 0 lux |
| Ondersteunde geheugenkaarten | JA |
| Productmodel | Q3538-SLVE |
| RoHS-conform | Verenigbaar |
| Power over Ethernet (PoE) | JA |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Fabrikant | Axis communicatie |
| Fabrikantnummer | 02463-001 |
| Website van de fabrikant | |
| Land van vervaardiging | PL |
| Handelsmerk | Axis communicatie |
| Video-indeling | H.264, H.265, MJPEG |
AXIS Q3538-SLVE Q35-serie, 8MP Zipstream IP-domecamera met Deep Learning, 6,2-12,9 mm varifocale lens, IR 40M, IP66 (vervangt Q3517-SLVE)
🟡 Op bestelling gemaakt - De levertijd varieert
AXIS Q3538-SLVE Q35-serie, 8MP Zipstream IP-domecamera met Deep Learning, 6,2-12,9 mm varifocale lens, IR 40M, IP66 (vervangt Q3517-SLVE)
Artikelnummer: 02463-001
GTIN: 7331021077812
23864,00 kr
Gerelateerde producten
-
Axis dome camera's
AXIS Q3626-VE Q36-serie 4MP Zipstream IP-domecamera met 4,3-8,6 mm varifocale lens, IP66-bescherming, wit
Axis dome camera'sAXIS Q3626-VE Q36-serie 4MP Zipstream IP-domecamera met 4,3-8,6 mm varifocale lens, IP66-bescherming, wit
AXIS Q3626-VE Q36-serie, 4MP Zipstream IP-domecamera, 4,3-8,6 mm varifocale lens, IP66, wit
SKU: 02616-00118464,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS P3277-LVE P32-serie 5MP IP-buitencamera met ingebouwde microfoon, 3,0-8,5 mm varifocale lens, AI-gestuurde OptimizedIR
Axis dome camera'sAXIS P3277-LVE P32-serie 5MP IP-buitencamera met ingebouwde microfoon, 3,0-8,5 mm varifocale lens, AI-gestuurde OptimizedIR
AXIS P3277-LVE P32-serie 5MP IP-domecamera voor buiten met ingebouwde microfoon, 3,0-8,5 mm varifocale lens, AI-gestuurd, OptimizedIR
SKU: 03213-00113251,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M4228-LVE M42-serie 8MP IP-buitencamera met WDR, geoptimaliseerde IR en varifocale lens van 3,2-7,2 mm.
Axis dome camera'sAXIS M4228-LVE M42-serie 8MP IP-buitencamera met WDR, geoptimaliseerde IR en varifocale lens van 3,2-7,2 mm.
AXIS M4228-LVE M42-serie 8MP IP-domecamera voor buiten, WDR, OptimizedIR, 3,2-7,2 mm varifocale lens
SKU: 02816-00111204,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS-P3925-R P39-serie 2MP doorloopdomecamera, 2,8 mm vaste lens, verpakking van 10 stuks
Axis dome camera'sAXIS-P3925-R P39-serie 2MP doorloopdomecamera, 2,8 mm vaste lens, verpakking van 10 stuks
AXIS P3925-R P39-serie 2MP transit dome camera, 2,8mm vaste lens, 10 stuks
SKU: 01933-0016089,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M3086-V 4MP Indoor Mini Dome Camera met Deep Learning
Varumärke: AXISCompacte indoor dome met deep learning analytics. 4MP, 130° groothoek, WDR en Lightfinder voor goed beeld, zelfs bij weinig licht. Ingebouwde AI voor detectie van personen en voertuigen.
Vandalismebestendig (IK08), eenvoudige installatie met PoE. Ideaal voor slimme bewaking met geavanceerde analyses.
SKU: 02832-0015026,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M3086-V M30 serie, 4MP vandalismebestendige IP mini dome camera met zipstream, 2,4mm vaste lens, IP42
Axis dome camera'sAXIS M3086-V M30 serie, 4MP vandalismebestendige IP mini dome camera met zipstream, 2,4mm vaste lens, IP42
Varumärke: AXISKosteneffectieve koepel voor binnen met 4MP en 130° groothoek. WDR en Lightfinder voor goed beeld in alle lichtomstandigheden.
AI-analyse voor detectie van personen en voertuigen. Vandalismebestendig (IK08), eenvoudige installatie met PoE.
Ideaal voor winkels en kantoren.
SKU: 02374-0014892,00 kr














