| Bruksområde | Utomhus, Övervakningskamera |
|---|---|
| Begrenset garanti | Ikke opplyst |
| Type bildesensor | CMOS |
| Bredde | 115 mm |
| Bredt dynamisk område | JA |
| Sertifiseringer | ECE R10 rev.06, EN 50121-3-2, EN 50121-4, EN 50498, EN 55032 Class B, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Part 15 Subpart B Class B, ICES-3(B)/NMB-3(B), IEC 62236-4, KS C 9832 Class B, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Class B, VCCI Class B |
| Dybde | 130 mm |
| Brennvidde | 2,8 mm |
| Farge | |
| Emballasjetype | Emballasje |
| Høyde | 73 mm |
| Klassifisering av inntrengningsbeskyttelse | IP66, IP67, IP6K9K |
| Innendørs/utendørs | Utenfor |
| Kategori | Videoovervåking |
| Kompatibilitet | AXIS huvudenhet: |
| Mengde | 1 |
| Objektivfatningstype | M12 |
| Maksimal blenderåpning | f/2 |
| Maksimal videooppløsning | 1920 x 1200 |
| Miljøsertifisering | EN 50155 Class OT4/ST2 (2007: Class TX), IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-64, IEC 60721-3-5 Class 5M3 (Vibration, Shock), IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK10, ISO 20653 IP6K9K, NEMA 250 Type 4X |
| Nattsyn | JA |
| Produktgruppe | F |
| Produktnavn | AXIS F4105-LRE |
| Produktserie | F |
| Produkttype | Sensorenheter |
| Synsfelt | Horisontell, Vertikal |
| Vekt | 300 g |
| Maksimal driftstemperatur | 55°C |
| Bländare | f/2.0 |
| Klassifisering av kollisjonsbeskyttelse | IK10 |
| Maks bildefrekvens | 60 bilder i sekundet |
| Min. temperatur i drift | -30°C |
| Minimumsbelysning | 0.3 lux |
| Produktmodell | F4105-LRE |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Produsent | Axis Communications |
| Produsentens delenummer | 02364-001 |
| Produsentens nettadresse | |
| Produksjonsland | TW |
| Varemerke | Axis Communications |
Relaterte produkter
-
Axis kuppelkameraer
AXIS P3905-R Mk III P39-serien, 2 MP Zipstrea innebygd IP-domekamera, 3,6 mm linse, IP67, M12, hvit, 10-pakning
Axis kuppelkameraerAXIS P3905-R Mk III P39-serien, 2 MP Zipstrea innebygd IP-domekamera, 3,6 mm linse, IP67, M12, hvit, 10-pakning
AXIS P3905-R Mk III P39-serien, 2 MP Zipstream innebygd IP-domekamera, 3,6 mm linse, IP67, M12, hvit, 10-pakning
Varenummer: 02671-02153990,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS Q3626-VE Q36-serien, 4MP Zipstream IP Dome-kamera, 4,3-8,6 mm varifokalt objektiv, IP66, vit
Axis kuppelkameraerAXIS Q3626-VE Q36-serien, 4MP Zipstream IP Dome-kamera, 4,3-8,6 mm varifokalt objektiv, IP66, vit
AXIS Q3626-VE Q36-serien, 4MP Zipstream IP-domekamera, 4,3–8,6 mm varifokal linse, IP66, hvit
SKU: 02616-00118464,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS M3215-LVE M32-serien, 2 MP Zipstream IP-kuppelkamera med DLPU, 2,8 mm fast objektiv, IR 30M, IP66 (erstatter M3205-LVE)
Axis kuppelkameraerAXIS M3215-LVE M32-serien, 2 MP Zipstream IP-kuppelkamera med DLPU, 2,8 mm fast objektiv, IR 30M, IP66 (erstatter M3205-LVE)
Varumärke: AXISLightfinder, Forensic WDR og OptimisedIR med 30 meter IR-belysning sikrer utmerket bildekvalitet under alle lysforhold. Kameraet har IP66-beskyttelse for utendørs bruk og innebygd cybersikkerhet.
SKU: 02371-0017811,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS M4216-V M42-serien 4MP Zipstream IP-domekamera 3–6 mm varifokal linse IP42 hvit
Axis kuppelkameraerAXIS M4216-V M42-serien 4MP Zipstream IP-domekamera 3–6 mm varifokal linse IP42 hvit
Varumärke: AXISKompakt innendørs dome med 3–6 mm varifokalobjektiv og fjernstyrt zoom/fokus. 4 MP-sensor med WDR og Lightfinder for gode bilder under alle lysforhold.
Innebygd AI-prosessor for dyp læringsanalyse med person- og kjøretøydeteksjon.
HDMI-utgang for lokal bildevisning, IP42/IK08-beskyttelse. Perfekt for butikker, kontorer og offentlige miljøer.
Varenummer: 02112-0016352,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS P3277-LVE P32-serien 5MP utendørs IP-kamera med innebygd mikrofon, 3,0–8,5 mm varifokal linse, AI-drevet, optimalisert IR
Axis kuppelkameraerAXIS P3277-LVE P32-serien 5MP utendørs IP-kamera med innebygd mikrofon, 3,0–8,5 mm varifokal linse, AI-drevet, optimalisert IR
AXIS P3277-LVE P32-serien 5MP utendørs dome-IP-kamera med innebygd mikrofon, 3,0–8,5 mm varifokal linse, AI-drevet, optimalisert IR
Varenummer: 03213-00113251,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS Q3628-VE Q36-serien 8MP Zipstream IP-domekamera 6,2–12,9 mm varifokal linse IP66 hvit
Axis kuppelkameraerAXIS Q3628-VE Q36-serien 8MP Zipstream IP-domekamera 6,2–12,9 mm varifokal linse IP66 hvit
AXIS Q3628-VE Q36-serien, 8 MP Zipstream IP-domekamera, 6,2–12,9 mm varifokal linse, IP66, hvit
Varenummer: 02617-00122537,00 kr














