| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
|---|---|
| Begrenset garanti | Ikke opplyst |
| Type bildesensor | CMOS |
| Bredde | 155 mm |
| Bredt dynamisk område | JA |
| Sertifiseringer | CISPR 32 Klasse A, CISPR 35, EN 50121-4, EN 55032 Klasse A, EN 55035, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Del 15 Underdel B Klasse A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, KS C 9832 Klasse A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasse A, VCCI Klasse A |
| Brennvidde | 7-138mm |
| Formfaktor | Kule |
| Bærekraft | Støtdempende |
| Høyde | 155 mm |
| Klassifisering av inntrengningsbeskyttelse | IP66 |
| Innendørs/utendørs | Utenfor |
| Inngangsspenning | 10-28V DC, 20-24V DC |
| Kategori | Videoovervåking |
| Lagringstype | Minnekort |
| Linsetype | Varifokal |
| Lengde | 464 mm |
| Maks fokuslengde | 138 mm |
| Maksimal videooppløsning | 1920 x 1080 |
| Miljøsertifisering | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 62262 IK10, NEMA 250 Type 4X |
| Miljøvennlig | JA |
| Blenderåpningen min | f/1.5 |
| Nattsyn | JA |
| Nattsynstype | Infrarød (IR) |
| Nettverk RJ-45 | JA |
| Pakkeinnhold | KabelpakningerDeksel til kamerakontaktInstallasjonsveiledningEierautentiseringsnøkkelRJ45-kabelTerminalblokkkontakt |
| Produktgruppe | Q |
| Produktnavn | AXIS Q1800-LE |
| Produktserie | Q18 |
| Produkttype | Faste kameraer |
| Synsfelt | Horisontal, Vertikal |
| TAA-kompatibel | JA |
| Videooppløsning | 1920 x 1080 |
| Vekt | 3200g |
| Maksimal driftstemperatur | 60°C |
| Blenderåpning | f/1.5-4.0 |
| Sertifisering og standarder | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Klassifisering av kollisjonsbeskyttelse | IK08, IK10 |
| Raskeste lukkertid | 1/111000s |
| Objektiv inkludert | JA |
| Langeste lukkertid | 2 sekunder |
| Maks bildefrekvens | 90 fps |
| Maksimalt strømforbruk | 51W |
| Maks. luftfuktighet i drift | 10-85% |
| Min fokuslengde | 7 mm |
| Min. temperatur i drift | -40°C |
| Minimumsbelysning | 0 lux |
| Støttede minnekort | JA |
| Nattsynsavstand | 100 meter |
| Produktmodell | 03107-001 |
| RoHS-kompatibel | Utenfor rekkevidde |
| Strøm over Ethernet PoE | JA |
| Støttede nettverksprotokoller | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Produsent | Axis Communications |
| Produsentens delenummer | 03107-001 |
| Produsentens nettadresse | |
| Produksjonsland | PL |
| Varemerke | Axis Communications |
| Videoformat | H.264, H.265 |
| Merke/merke |
AXIS P1475-LE P14-serien 2MP utendørs IP-kamera, 3–9 mm varifokal linse, AI-drevet, optimalisert IR
Merke: AXIS
Varenummer: 03181-001
10 053 kr