| Begrenset garanti | 5 år |
|---|---|
| Bredt dynamisk område | JA |
| Brennvidde | 10,8–28,2 mm |
| Klassifisering av inntrengningsbeskyttelse | IP66 |
| Kategori | Videoovervåking |
| Linsetype | Varifokal |
| Maks fokuslengde | 28,2 mm |
| Ekte oppløsning | 2 MP |
| Klassifisering av kollisjonsbeskyttelse | IK10 |
| Objektiv inkludert | JA |
| Maks bildefrekvens | 60 bilder i sekundet |
| Min fokuslengde | 10,8 mm |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Produsentens delenummer | 03151-001 |
| Varemerke | Axis Communications |
| Videoformat | H.264, H.265 |
Relaterte produkter
-
Axis kuppelkameraer
AXIS M4318-PLVE M43-serien, 12 MP IP mini-domekamera med panoramautsikt for utendørs bruk
Axis kuppelkameraerAXIS M4318-PLVE M43-serien, 12 MP IP mini-domekamera med panoramautsikt for utendørs bruk
Varumärke: AXISAxis M4318-PLVE 12MP Panorama Mini-Dome
Utendørskamera med 360° visning og 12 MP sensor.
Innebygd IR-belysning for nattsyn, dyp læringsanalyse for person- og kjøretøydeteksjon.
IP66/IK10-beskyttelse, PoE-drevet.
Perfekt for avansert utendørsovervåking.
Varenummer: 02511-00111924,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS Q3538-SLVE Q35-serien, 8 MP Zipstream IP-domekamera med dyp læring, 6,2–12,9 mm varifokal linse, IR 40M, IP66 (erstatter Q3517-SLVE)
Axis kuppelkameraerAXIS Q3538-SLVE Q35-serien, 8 MP Zipstream IP-domekamera med dyp læring, 6,2–12,9 mm varifokal linse, IR 40M, IP66 (erstatter Q3517-SLVE)
AXIS Q3538-SLVE Q35-serien, 8 MP Zipstream IP-domekamera med dyp læring, 6,2–12,9 mm varifokal linse, IR 40M, IP66 (erstatter Q3517-SLVE)
Varenummer: 02463-00123864,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS-P3925-R P39-serien 2 MP gjennomgangskamera med dome, 2,8 mm fast linse, 10-pakning
Axis kuppelkameraerAXIS-P3925-R P39-serien 2 MP gjennomgangskamera med dome, 2,8 mm fast linse, 10-pakning
AXIS P3925-R P39-serien 2MP Transit Dome-kamera, 2,8 mm fast linse, 10-pakning
Varenummer: 01933-0016089,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS F4105-LRE diskret IP-domekamera i F-serien, 2,8 mm linse, IR 10M, IP67, hvit, 8-pakning
Axis kuppelkameraerAXIS F4105-LRE diskret IP-domekamera i F-serien, 2,8 mm linse, IR 10M, IP67, hvit, 8-pakning
AXIS F4105-LRE F-serien, diskret IP-domekamera, 2,8 mm linse, IR 10M, IP67, hvit, 8-pakning
Varenummer: 02364-02134213,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS M4218-LV 8MP domekamera, 3,5–6,6 mm varifokal linse, optimalisert IR, DLPU, hvit
Axis kuppelkameraerAXIS M4218-LV 8MP domekamera, 3,5–6,6 mm varifokal linse, optimalisert IR, DLPU, hvit
AXIS M4218-LV 8MP domekamera, 3,5–6,6 mm varifokal linse, optimalisert IR, DLPU, hvit
Varenummer: 02679-0017413,00 kr















