| Technologia połączenia | Przewodowy |
|---|---|
| Ograniczona gwarancja | Nie ujawniono |
| Typ czujnika obrazu | CMOS |
| Szeroki zakres dynamiki | TAK |
| Certyfikaty | CISPR 32 Class A, CISPR 35, EN 50121-4, EN 55032 Class A, EN 55035, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Part 15 Subpart B Class A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, RCM AS/NZS CISPR 32 Class A |
| Średnica | 132 mm |
| Ogniskowa | 6,2-12,9 mm |
| Współczynnik kształtu | Kula |
| Funkcje | Brett dynamiskt omfång, Dag/Natt, Detektering av fordon, Detektering av ljud, Detektering av människor, Detektering av stötar, Inbyggd IR LED, PTZ, Rörelsedetektering, SD-kort för lokal lagring, Videohanteringssystem |
| Farba | |
| Zrównoważony rozwój | Stötdämpande, Väderbeständighet |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP66, IP67 |
| Wewnątrz/na zewnątrz | Plenerowy |
| Format nagrywania | 4K |
| Napięcie wejściowe | 28 V prądu stałego |
| Kategoria | Nadzór wideo |
| Typ pamięci masowej | Karta pamięci |
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy |
| Maksymalna przysłona | f/1,6 |
| Maksymalna długość ogniskowania | 12,90 mm |
| Maksymalna rozdzielczość | 1280x720 |
| Maksymalna rozdzielczość wideo | 3840x2160 |
| Certyfikacja środowiskowa | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK10, ISO 21207 (Method B), NEMA 250 Type 4X |
| Przyjazny dla środowiska | TAK |
| Moja przysłona | f/2,9 |
| Typ montażu | Montaż narożny, montaż na rurze, montaż na słupie |
| Noktowizor | TAK |
| Typ widzenia nocnego | Podczerwony |
| Sieć RJ-45 | TAK |
| Zoom optyczny | 2x |
| Grupa produktów | P |
| Nazwa produktu | AXIS P1468-XLE |
| Seria produktów | P14 |
| Typ produktu | Explosionsskyddade kameror |
| Pole widzenia | Poziomo, Pionowo |
| Zgodność z TAA | TAK |
| Rzeczywista rozdzielczość | 8MP |
| Rozdzielczość wideo | 1280x720 |
| Waga | 1,3 kg |
| Maksymalna temperatura pracy | 60°C |
| Otwór | f/1,6-2,9 |
| Certyfikacja i normy | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Usługa zdalna | TAK |
| Stopień ochrony przed uderzeniami | IK10 |
| Najkrótszy czas otwarcia migawki | 1/66500 sekundy |
| Obiektyw w zestawie | TAK |
| Najwolniejszy czas otwarcia migawki | 2 sekundy |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 kl. |
| Maksymalne zużycie energii | 13W |
| Maks. wilgotność podczas pracy | 1 |
| Moja długość ogniskowania | 6,2 mm |
| Min. temperatura podczas pracy | -40°C |
| Minimalne oświetlenie | 0 luksów |
| Obsługiwane karty pamięci | TAK |
| Odległość widzenia nocnego | 40 metrów |
| Model produktu | P1468-XLE |
| Zgodny z RoHS | Zgodny |
| Zasilanie przez Ethernet PoE | TAK |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Producent | Axis Communications |
| Numer części producenta | 02534-001 |
| Adres internetowy producenta | |
| Kraj produkcji | PL |
| Znak firmowy | Axis Communications |
| Format wideo | H.264, H.264B, H.264B (MPEG-4 Part 10/AVC), H.264H, H.264H (MPEG-4 Part 10/AVC), H.264M, H.264M (MPEG-4 Part 10/AVC), H.265, H.265 (MPEG-H Part 2/HEVC), H.265B, H.265H, H.265M, Motion JPEG, Zipstream |

Kamera zewnętrzna IP AXIS P1485-LE serii P14 o rozdzielczości 2 MP, teleobiektyw 10–28 mm, wspomagana sztuczną inteligencją, zoptymalizowana podczerwień
Numer katalogowy: 03182-001
11 261 kr







