| Ograniczona gwarancja | Nie ujawniono |
|---|---|
| Typ czujnika obrazu | CMOS |
| Szeroki zakres dynamiki | TAK |
| Certyfikaty | CISPR 32 Klasa A, CISPR 35, EN 50121-4, EN 55032 Klasa A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Część 15 Podczęść B Klasa A, ICES(A)/NMB(A), IEC 62236-4, KS C 9832 Klasa A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasa A, VCCI Klasa A |
| Zużycie energii | 35 W |
| Ogniskowa | 12-24 mm |
| Współczynnik kształtu | Kula |
| Funkcje | Rozdzielczość 41 MP zapewnia obrazy o ultrawysokiej rozdzielczości, co pozwala na prowadzenie nadzoru na poziomie kryminalistycznym. Wbudowane oświetlenie IR zapewnia lepszą widoczność w nocy, co przekłada się na skuteczny nadzór przy słabym oświetleniu. |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP66, IP67 |
| Wewnątrz/na zewnątrz | Plenerowy |
| Kategoria | Nadzór wideo |
| Typ pamięci masowej | Karta pamięci |
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy |
| Maksymalna przysłona | f/4 |
| Maksymalna długość ogniskowania | 150 mm |
| Maksymalna rozdzielczość wideo | 7424x5568 |
| Certyfikacja środowiskowa | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK10, NEMA 250 typ 4X, NEMA TS 2 (2.2.7-2.2.9) |
| Przyjazny dla środowiska | TAK |
| Moja przysłona | f/2 |
| Noktowizor | TAK |
| Typ widzenia nocnego | Podczerwień (IR) |
| Zoom optyczny | 2x |
| Nazwa produktu | OŚ Q1809-LE |
| Typ produktu | Kamery stacjonarne |
| Pole widzenia | Poziomo, Pionowo |
| Rzeczywista rozdzielczość | 8MP |
| Maksymalna temperatura pracy | 55°C |
| Czujnik obrazu | TAK |
| Rozmiar czujnika obrazu | 4/3"" |
| Otwór | f/2.0-3.0 |
| Certyfikacja i normy | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Stopień ochrony przed uderzeniami | IK08, IK10 |
| Obiektyw w zestawie | TAK |
| Najwolniejszy czas otwarcia migawki | 2 sekundy |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 klatek na sekundę |
| Maksymalne zużycie energii | 35 W |
| Maks. wilgotność podczas pracy | 10-100% |
| Moja długość ogniskowania | 50 mm |
| Min. temperatura podczas pracy | -20°C, -40°C |
| Minimalne oświetlenie | 0,02 luksa |
| Obsługiwane karty pamięci | TAK |
| Obsługiwane systemy operacyjne TT | -40-55°C |
| Zgodny z RoHS | Zgodny |
| Zasilanie przez Ethernet PoE | TAK |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Numer części producenta | 02870-001 |
| Adres internetowy producenta | |
| Kraj produkcji | PL |
| Znak firmowy | Axis Communications |
| Format wideo | H.264, H.265, MJPEG |
| Marka/marka |
Kamera zewnętrzna IP AXIS P1485-LE serii P14 o rozdzielczości 2 MP, teleobiektyw 10–28 mm, wspomagana sztuczną inteligencją, zoptymalizowana podczerwień
Marka: AXIS
Numer katalogowy: 03182-001
11 261 kr