| Ograniczona gwarancja | 5 lat |
|---|---|
| Typ czujnika obrazu | CMOS |
| Szeroki zakres dynamiki | TAK |
| Ogniskowa | 3-8.5mm |
| Współczynnik kształtu | Kupol |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP66 |
| Napięcie wejściowe | 12 V prądu stałego |
| Kategoria | Nadzór wideo |
| Maksymalna przysłona | f/2.58 |
| Maksymalna długość ogniskowania | 8.5 mm |
| Certyfikacja środowiskowa | REACH, RoHS |
| Przyjazny dla środowiska | TAK |
| Moja przysłona | f/1.38 |
| Noktowizor | TAK |
| Typ widzenia nocnego | Infraröd |
| Pole widzenia | Horisontell, Vertikal |
| Rzeczywista rozdzielczość | 5MP |
| Maksymalna temperatura pracy | 50°C |
| Oznakowanie CE | TAK |
| Stopień ochrony przed uderzeniami | IK10 |
| Najkrótszy czas otwarcia migawki | 1/30500 sekund |
| Najwolniejszy czas otwarcia migawki | 2 sekunder |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 klatek na sekundę |
| Maks. wilgotność podczas pracy | 0.95 |
| Moja długość ogniskowania | 3 mm |
| Min. temperatura podczas pracy | -40°C |
| Minimalne oświetlenie | 0.10lux, 0lux |
| Odległość widzenia nocnego | 40 metrów |
| Zgodny z RoHS | Zgodny |
| Numer części producenta | 03153-001 |
| Znak firmowy | Axis Communications |
| Format wideo | H.264, H.265, MJPEG |
Kamera kopułkowa IP AXIS P3277-LVE 5 MP, WDR, obiektyw zmiennoogniskowy 3,0–8,5 mm, kolor biały
Dostawa zwykle 2-4 dni
Kamera kopułkowa IP AXIS P3277-LVE 5 MP, WDR, obiektyw zmiennoogniskowy 3,0–8,5 mm, kolor biały
Numer artykułu: 03153-001
GTIN: 7331021089938
13251,00 kr
Podobne produkty
-
Kamery kopułkowe Axis
Kamera kopułkowa PTZ AXIS M5526-E 50 Hz 4 MP, do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, 10-krotny zoom i przywoływanie ostrości
Kamery kopułkowe AxisKamera kopułkowa PTZ AXIS M5526-E 50 Hz 4 MP, do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, 10-krotny zoom i przywoływanie ostrości
Varumärke: AXISAXIS M5526-E to kompaktowa i niedroga kamera kopułkowa PTZ przeznaczona do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.
Oferuje ostry obraz o rozdzielczości 4 MP i dysponuje mocnym 10-krotnym zoomem optycznym, który pozwala na wykonywanie szczegółowych zbliżeń z dużej odległości.
Kamera oferuje ciągły obrót o 360° i szybki autofokus, co gwarantuje ostre obrazy w każdej pozycji.
Numer katalogowy: 02768-00113914,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
AXIS M3125-LVE 2MP IP-kamera med inbyggd IR, fast 110° betraktningsvinkel, svart
Kamery kopułkowe AxisAXIS M3125-LVE 2MP IP-kamera med inbyggd IR, fast 110° betraktningsvinkel, svart
Kamera IP zewnętrzna AXIS M3125-LVE 2MP z głowicą wieżyczkową i wbudowanym czujnikiem podczerwieni, stałym kątem widzenia 110°, czarna
SKU: 02917-0015264,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
AXIS M4228-LVE M42-serien 8MP IP-kamera för utomhusbruk, WDR, optimerad IR, 3,2-7,2 mm varifokalt objektiv
Kamery kopułkowe AxisAXIS M4228-LVE M42-serien 8MP IP-kamera för utomhusbruk, WDR, optimerad IR, 3,2-7,2 mm varifokalt objektiv
Kamera kopułkowa IP AXIS M4228-LVE serii M42 o rozdzielczości 8 MP do użytku zewnętrznego, WDR, zoptymalizowana pod kątem podczerwieni, obiektyw zmiennoogniskowy 3,2–7,2 mm
SKU: 02816-00111204,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
AXIS P3277-LVE P32-serien 5MP IP-kamera för utomhusbruk med inbyggd mikrofon, 3,0-8,5 mm varifokalt objektiv, AI-driven, OptimizedIR
Kamery kopułkowe AxisAXIS P3277-LVE P32-serien 5MP IP-kamera för utomhusbruk med inbyggd mikrofon, 3,0-8,5 mm varifokalt objektiv, AI-driven, OptimizedIR
AXIS P3277-LVE P32 Series Zewnętrzna kamera kopułkowa IP 5MP z wbudowanym mikrofonem, obiektywem zmiennoogniskowym 3,0–8,5 mm, wspomagana sztuczną inteligencją, zoptymalizowana pod kątem podczerwieni
SKU: 03213-00113251,00 kr
















