| Ograniczona gwarancja | Nie ujawniono |
|---|---|
| Typ czujnika obrazu | CMOS |
| Szeroki zakres dynamiki | TAK |
| Certyfikaty | EN 55024, EN 55032 Klasa A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Część 15 Podczęść B Klasa A, ICES(A)/NMB(A), KC KN32 Klasa A, KC KN35, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasa A, VCCI Klasa A |
| Średnica | 101 mm |
| Ogniskowa | 2,9 mm |
| Współczynnik kształtu | Kopuła |
| Farba | |
| Zrównoważony rozwój | Odporny na wandalizm |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP66 |
| Wewnątrz/na zewnątrz | Plenerowy |
| Kategoria | Nadzór wideo |
| Typ pamięci masowej | Karta pamięci |
| Typ mocowania obiektywu | M12 |
| Typ obiektywu | Prawie |
| Maksymalna przysłona | f/2 |
| Maksymalna długość ogniskowania | 2,9 mm |
| Maksymalna rozdzielczość wideo | 1920x1080 |
| Certyfikacja środowiskowa | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 62262 IK08, NEMA 250 typ 4X |
| Przyjazny dla środowiska | TAK |
| Noktowizor | TAK |
| Typ widzenia nocnego | Podczerwień (IR) |
| Sieć RJ-45 | TAK |
| Zawartość opakowania | Uszczelki kabloweKameraOchrona stykówInstrukcja instalacjiKlucz uwierzytelniania właściciela |
| Grupa produktów | M |
| Nazwa produktu | AXIS M3125-LVE Czarny |
| Seria produktów | M31 |
| Typ produktu | Kamery kopułkowe stałe |
| Pole widzenia | Poziomo, Pionowo |
| Zgodność z TAA | TAK |
| Rzeczywista rozdzielczość | 2MP |
| Maksymalna temperatura pracy | 50°C |
| Otwór | f/2.0 |
| Certyfikacja i normy | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Stopień ochrony przed uderzeniami | IK08 |
| Najkrótszy czas otwarcia migawki | 1/25000 sekundy |
| Obiektyw w zestawie | TAK |
| Najwolniejszy czas otwarcia migawki | 2 sekundy |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 kl. |
| Maksymalne zużycie energii | 11W |
| Maks. wilgotność podczas pracy | 1 |
| Moja długość ogniskowania | 2,9 mm |
| Min. temperatura podczas pracy | -30°C |
| Minimalne oświetlenie | 0,03 luksa |
| Obsługiwane karty pamięci | TAK |
| Odległość widzenia nocnego | 20 minut |
| Model produktu | 02917-001 |
| Zgodny z RoHS | Poza zasięgiem |
| Zasilanie przez Ethernet PoE | TAK |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Producent | Axis Communications |
| Numer części producenta | 02917-001 |
| Adres internetowy producenta | |
| Kraj produkcji | KH |
| Znak firmowy | Axis Communications |
| Format wideo | H.264, H.265 |
| Marka/marka |
Dyskretna kamera kopułkowa IP AXIS F4105-LRE serii F, obiektyw 2,8 mm, IR 10 M, IP67, biała, opakowanie 8 szt.
Marka: AXIS
Numer katalogowy: 02364-021
34 213 kr