| Technologia połączenia | Przewodowy |
|---|---|
| Ograniczona gwarancja | Nie ujawniono |
| Typ czujnika obrazu | CMOS |
| Szeroki zakres dynamiki | TAK |
| Certyfikaty | CISPR 32 Klasa A, CISPR 35, EN 50121-4, EN 55024, EN 55032 Klasa A, EN 55035, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Część 15 Podczęść B Klasa A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, KC KN32 Klasa A, KS C 9832 Klasa A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasa A, VCCI Klasa A |
| Ogniskowa | 50-150mm |
| Współczynnik kształtu | Kula |
| Funkcje | Brett dynamiskt omfång, Dag/Natt, HTTPS-kryptering, Ljudkomprimering, Maskering av integritet, PTZ, Rörelsedetektering, Stream med flera vyer, Videohanteringssystem, Vitbalans |
| Farba | |
| Zrównoważony rozwój | Amortyzujący |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP66, IP67 |
| Wewnątrz/na zewnątrz | Plenerowy |
| Napięcie wejściowe | 10 V prądu stałego, 20 V prądu przemiennego, 24 V prądu przemiennego, 28 V prądu stałego |
| Kategoria | Nadzór wideo |
| Typ pamięci masowej | Karta pamięci |
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy |
| Maksymalna przysłona | f/4 |
| Maksymalna długość ogniskowania | 150 mm |
| Maksymalna rozdzielczość | 1280x720 |
| Maksymalna rozdzielczość wideo | 3712x2784 |
| Certyfikacja środowiskowa | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK10, NEMA 250 typ 4X, NEMA TS 2 (2.2.7-2.2.9) |
| Przyjazny dla środowiska | TAK |
| Noktowizor | TAK |
| Typ widzenia nocnego | Podczerwony |
| Sieć RJ-45 | TAK |
| Zoom optyczny | 30x |
| Grupa produktów | Q |
| Nazwa produktu | AXIS Q1808-LE 150MM |
| Seria produktów | Pytanie 18 |
| Typ produktu | Kamery stacjonarne |
| Pole widzenia | Poziomo, Pionowo |
| Zgodność z TAA | TAK |
| Rzeczywista rozdzielczość | 2MP |
| Rozdzielczość wideo | 1280x720 |
| Waga | 3.2kg |
| Maksymalna temperatura pracy | 60°C |
| Otwór | f/4.0 |
| Certyfikacja i normy | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Usługa zdalna | TAK |
| Stopień ochrony przed uderzeniami | IK08, IK10 |
| Najkrótszy czas otwarcia migawki | 1/45500 sekund |
| Obiektyw w zestawie | TAK |
| Najwolniejszy czas otwarcia migawki | 2 sekundy |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 kl. |
| Maksymalne zużycie energii | 51W |
| Maks. wilgotność podczas pracy | 1 |
| Moja długość ogniskowania | 50mm |
| Min. temperatura podczas pracy | -40°C |
| Minimalne oświetlenie | 0 luksów |
| Obsługiwane karty pamięci | TAK |
| Odległość widzenia nocnego | 120 metrów |
| Model produktu | Q1808-LE |
| Zgodny z RoHS | Zgodny |
| Zasilanie przez Ethernet PoE | TAK |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Producent | Axis Communications |
| Numer części producenta | 02508-001 |
| Adres internetowy producenta | |
| Kraj produkcji | PL |
| Znak firmowy | Axis Communications |
| Format wideo | H.264, H.265, MJPEG, MPEG-4 |
Kamera do monitoringu typu bullet AXIS Q1808-LE 10 MP, zoom 32x, obiektyw 50-150 mm
🟡 Wykonane na zamówienie - czas dostawy jest różny
Kamera do monitoringu typu bullet AXIS Q1808-LE 10 MP, zoom 32x, obiektyw 50-150 mm
Numer artykułu: 02508-001
GTIN: 7331021078512
31160,00 kr
Podobne produkty
-
Kamery Axis typu bullet
Kamera zewnętrzna IP AXIS P1475-LE serii P14 o rozdzielczości 2 MP, obiektyw zmiennoogniskowy 3–9 mm, wspomagana sztuczną inteligencją, zoptymalizowana pod kątem podczerwieni
Kamery Axis typu bulletKamera zewnętrzna IP AXIS P1475-LE serii P14 o rozdzielczości 2 MP, obiektyw zmiennoogniskowy 3–9 mm, wspomagana sztuczną inteligencją, zoptymalizowana pod kątem podczerwieni
Kamera IP AXIS P1475-LE serii P14 o rozdzielczości 2 MP, zewnętrzna, typu bullet, z obiektywem zmiennoogniskowym 3–9 mm, wspomagana sztuczną inteligencją, zoptymalizowana pod kątem podczerwieni
Numer katalogowy: 03181-0019271,00 kr -
Kamery Axis typu bullet
Kamera IP typu bullet AXIS Q1809-LE Q1809-LE 8K 41 MP, 2-krotny zoom optyczny, obiektyw 12–24 mm
Kamery Axis typu bulletKamera IP typu bullet AXIS Q1809-LE Q1809-LE 8K 41 MP, 2-krotny zoom optyczny, obiektyw 12–24 mm
Kamera IP typu bullet AXIS Q1809-LE Q1809-LE 8K 41 MP, 2-krotny zoom optyczny, obiektyw 12–24 mm
Numer katalogowy: 02870-00179187,00 kr -
Kamery Axis typu bullet
Kamera zewnętrzna IP AXIS P1485-LE serii P14 o rozdzielczości 2 MP, teleobiektyw 10–28 mm, wspomagana sztuczną inteligencją, zoptymalizowana podczerwień
Kamery Axis typu bulletKamera zewnętrzna IP AXIS P1485-LE serii P14 o rozdzielczości 2 MP, teleobiektyw 10–28 mm, wspomagana sztuczną inteligencją, zoptymalizowana podczerwień
Kamera IP AXIS P1485-LE serii P14 o rozdzielczości 2 MP, zewnętrzna, typu bullet, teleobiektyw 10–28 mm, wspomagana sztuczną inteligencją, zoptymalizowana pod kątem podczerwieni
Numer katalogowy: 03182-00111261,00 kr -
Kamery Axis typu bullet
Kamera do monitoringu typu bullet AXIS Q1808-LE 10 MP, zoom 32x, obiektyw 12-48 mm
Kamery Axis typu bulletKamera do monitoringu typu bullet AXIS Q1808-LE 10 MP, zoom 32x, obiektyw 12-48 mm
Kamera do monitoringu typu bullet AXIS Q1808-LE 10 MP, zoom 32x, obiektyw 12-48 mm
Numer katalogowy: 02507-00127180,00 kr -
Kamery Axis typu bullet
Kamera IP AXIS P1468-XLE 8MP Zipstream typu bullet, odporna na wybuchy, obiektyw zmiennoogniskowy 6-13 mm, IR 40 M, IP67, czarna
Kamery Axis typu bulletKamera IP AXIS P1468-XLE 8MP Zipstream typu bullet, odporna na wybuchy, obiektyw zmiennoogniskowy 6-13 mm, IR 40 M, IP67, czarna
Kamera IP AXIS P1468-XLE 8MP Zipstream przeciwwybuchowa typu bullet, obiektyw zmiennoogniskowy 6-13 mm, IR 40 M, IP67, czarna
Numer katalogowy: 02534-00139784,00 kr -
Kamery Axis typu bullet
Kamera IP Zipstream AXIS P1465-LE serii P14, 2 MP, typu bullet, obiektyw 9 mm, IR 40 M, IP67, kolor biały
Kamery Axis typu bulletKamera IP Zipstream AXIS P1465-LE serii P14, 2 MP, typu bullet, obiektyw 9 mm, IR 40 M, IP67, kolor biały
Kamera IP Zipstream AXIS P1465-LE serii P14, 2 MP, typu bullet, obiektyw 9 mm, IR 40 M, IP67, kolor biały
Numer katalogowy: 02339-0019885,00 kr -
Kamery Axis typu bullet
AXIS Q1806-LE 4MP Outdoor Bullet, 90 kl./s, 32-krotny zoom, dzień/noc, diody LED IR
Kamery Axis typu bulletAXIS Q1806-LE 4MP Outdoor Bullet, 90 kl./s, 32-krotny zoom, dzień/noc, diody LED IR
Kamera zewnętrzna AXIS Q1806-LE 4MP typu bullet, 32-krotny zoom, 90 kl./s, tryb dzień/noc, diody LED IR
SKU: 02506-00121874,00 kr -
Kamery Axis typu bullet
Kamera IP typu bullet AXIS P1455-LE serii P14, WDR IP66, 2 MP, 9 mm, z obiektywem stałoogniskowym, biała
Kamery Axis typu bulletKamera IP typu bullet AXIS P1455-LE serii P14, WDR IP66, 2 MP, 9 mm, z obiektywem stałoogniskowym, biała
Varumärke: AXISAXIS P1455-LE to wszechstronna kamera typu bullet o rozdzielczości 2 MP z obiektywem stałoogniskowym 9 mm.
Dzięki funkcjom Lightfinder 2.0, Forensic WDR i oświetleniu IR do 40 m kamera gwarantuje doskonałą jakość obrazu w każdych warunkach oświetleniowych.
Kamera wyposażona jest w analitykę AI i ochronę IP66/IP67, co umożliwia niezawodny monitoring zewnętrzny.
SKU: 01997-0017907,00 kr
















