| Verbindingstechnologie | Bedraad |
|---|---|
| Beperkte garantie | Niet bekendgemaakt |
| Type beeldsensor | RGB CMOS |
| Vormfactor | Koepel |
| Functies | 3D-ruisonderdrukking, Breed dynamisch bereik, Ruisonderdrukking, Dag/nachtmodus, HTTPS-encryptie, Inbraakpreventie, Wachtwoordbeveiliging, Privacymaskering, PTZ, Witbalans |
| Verf | |
| Duurzaamheid | Vandalismebestendig |
| Bescherming tegen binnendringen | IP66 |
| Binnen Buiten | Binnen, buiten |
| Ingangsspanning | 20V DC, 28V DC |
| Categorie | Videobewaking |
| Hoeveelheid | 4 |
| Type opslag | Geheugenkaart |
| Type lens | Varifocaal |
| Maximale opening | f/1.6 |
| Max. focuslengte | 47 mm |
| Maximale videoresolutie | 2668x1512 |
| Mijn opening | f/3 |
| Netwerk RJ-45 | JA |
| Optische zoom | 10x |
| Productnaam | M5526-E PTZ-camera |
| Productserie | M55 |
| Soort product | netwerkcamera |
| Gezichtsveld | Horizontaal, verticaal |
| Echte resolutie | 4MP |
| Videoresolutie | 1280x720 |
| Gewicht | 1 kg |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 50°C |
| Service op afstand | JA |
| Schokbeschermingsclassificatie | IK09 |
| Snelste sluitertijd | 1/27000 seconde |
| Lens inbegrepen | JA |
| Langste sluitertijd | 0,2 seconden |
| Maximale framerate | 60 fps |
| Max. luchtvochtigheid in bedrijf | 1 |
| Mijn focuslengte | 4,7 mm |
| Min. temperatuur in bedrijf | -20°C |
| Minimale verlichting | 0,01 lux, 0,25 lux |
| Productmodel | M5526-E |
| RoHS-conform | Buiten bereik |
| Fabrikant | Axis communicatie |
| Fabrikantnummer | 02768-021 |
| Website van de fabrikant | |
| Handelsmerk | Axis communicatie |
| Video-indeling | H.264, H.264B (MPEG-4 Deel 10/AVC), H.264H (MPEG-4 Deel 10/AVC), H.264M (MPEG-4 Deel 10/AVC), H.265, H.265 (MPEG-H Deel 2/HEVC) Main Profile, Motion JPEG, Zipstream |
| Merk/merk |
AXIS Q3626-VE Q36-serie 4MP Zipstream IP-domecamera met 4,3-8,6 mm varifocale lens, IP66-bescherming, wit
Merk: AXIS
SKU: 02616-001
19 851 kr
