| Yhteystekniikka | Langallinen |
|---|---|
| Rajoitettu takuu | Ei julkistettu |
| Kuvakennon tyyppi | RGB CMOS-näyttö |
| Muototekijä | Kupoli |
| Toiminnot | 3D-kohinanvaimennus, laaja dynaaminen alue, kohinanvaimennus, päivä/yö, HTTPS-salaus, tunkeutumisen esto, salasanasuojaus, yksityisyyden suojaus, PTZ, valkotasapaino |
| Maali | |
| Kestävä kehitys | Vandalismin kestävä |
| Tunkeutumissuojausluokitus | IP66 |
| Sisätiloissa Ulkona | Sisä-, ulko- |
| Tulojännite | 20 V tasavirta, 28 V tasavirta |
| Luokka | Videovalvonta |
| Määrä | 4 |
| Säilytystyyppi | Muistikortti |
| Linssin tyyppi | Moniteho |
| Suurin aukko | f/1.6 |
| Suurin tarkennuspituus | 47 mm |
| Suurin videon resoluutio | 2668x1512 |
| Aukon | f/3 |
| Verkko RJ-45 | KYLLÄ |
| Optinen zoom | 10 kertaa |
| Tuotteen nimi | M5526-E PTZ-kamera |
| Tuotesarja | M55 |
| Tuotetyyppi | verkkokamera |
| Näkökenttä | Vaakasuora, pystysuora |
| Todellinen resoluutio | 4 megapikseliä |
| Videon resoluutio | 1280x720 |
| Paino | 1 kg |
| Maksimi käyttölämpötila | 50°C |
| Etäpalvelu | KYLLÄ |
| Törmäyssuojausluokitus | IK09 |
| Nopein suljinnopeus | 1/27000 sekuntia |
| Mukana objektiivi | KYLLÄ |
| Hitain suljinnopeus | 0,2 sekuntia |
| Maksimikuvanopeus | 60 fps |
| Max. kosteus käytössä | 1 |
| Minun keskittymispituuteni | 4,7 mm |
| Vähimmäislämpötila käytössä | -20°C |
| Vähimmäisvalaistus | 0,01 luksia, 0,25 luksia |
| Tuotemalli | M5526-E |
| RoHS-yhteensopiva | Kantaman ulkopuolella |
| Valmistaja | Axis Communications |
| Valmistajan osanumero | 02768-021 |
| Valmistajan verkko-osoite | |
| Tavaramerkki | Axis Communications |
| Videoformaatti | H.264, H.264B (MPEG-4 osa 10/AVC), H.264H (MPEG-4 osa 10/AVC), H.264M (MPEG-4 osa 10/AVC), H.265, H.265 (MPEG-H osa 2/HEVC) Pääprofiili, Motion JPEG, Zipstream |
| Merkki/merkki |
AXIS M3086-V 4 megapikselin sisäinen minikuppikamera, jossa on syväoppiminen
Merkki: AXIS
SKU: 02832-001
5 356 kr