| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
|---|---|
| Begrenset garanti | Ikke opplyst |
| Type bildesensor | RGB CMOS |
| Formfaktor | Kuppel |
| Funksjoner | 3D-brusreducering, Brett dynamiskt omfång, Brusreducering, Dag/Natt, HTTPS-kryptering, Intrångsskydd, Lösenordsskydd, Maskering av integritet, PTZ, Vitbalans |
| Farge | |
| Bærekraft | Vandalsikker |
| Klassifisering av inntrengningsbeskyttelse | IP66 |
| Innendørs/utendørs | Innendørs, utendørs |
| Inngangsspenning | 20V likestrøm, 28V likestrøm |
| Kategori | Videoovervåking |
| Mengde | 4 |
| Lagringstype | Minnekort |
| Linsetype | Varifokal |
| Maksimal blenderåpning | f/1.6 |
| Maks fokuslengde | 47 mm |
| Maksimal videooppløsning | 2668x1512 |
| Blenderåpningen min | f/3 |
| Nettverk RJ-45 | JA |
| Optisk zoom | 10 ganger |
| Produktnavn | M5526-E PTZ-kamera |
| Produktserie | M55 |
| Produkttype | nettverkskamera |
| Synsfelt | Horisontal, Vertikal |
| Ekte oppløsning | 4 MP |
| Videooppløsning | 1280x720 |
| Vekt | 1 kg |
| Maksimal driftstemperatur | 50°C |
| Fjerntjeneste | JA |
| Klassifisering av kollisjonsbeskyttelse | IK09 |
| Raskeste lukkertid | 1/27000 sekund |
| Objektiv inkludert | JA |
| Langeste lukkertid | 0,2 sekunder |
| Maks bildefrekvens | 60 bilder i sekundet |
| Maks. luftfuktighet i drift | 1 |
| Min fokuslengde | 4,7 mm |
| Min. temperatur i drift | -20°C |
| Minimumsbelysning | 0.01lux, 0.25lux |
| Produktmodell | M5526-E |
| RoHS-kompatibel | Utenfor rekkevidde |
| Produsent | Axis Communications |
| Produsentens delenummer | 02768-021 |
| Produsentens nettadresse | |
| Varemerke | Axis Communications |
| Videoformat | H.264, H.264B (MPEG-4 del 10/AVC), H.264H (MPEG-4 del 10/AVC), H.264M (MPEG-4 del 10/AVC), H.265, H.265 (MPEG-H del 2/HEVC) Hovedprofil, Motion JPEG, Zipstream |
| Merke/merke |
AXIS P3277-LVE P32-serien 5MP utendørs IP-kamera med innebygd mikrofon, 3,0–8,5 mm varifokal linse, AI-drevet, optimalisert IR
Merke: AXIS
Varenummer: 03213-001
13 811 kr
