| Technologia połączenia | Przewodowy |
|---|---|
| Ograniczona gwarancja | Nie ujawniono |
| Typ czujnika obrazu | RGB CMOS |
| Współczynnik kształtu | Kopuła |
| Funkcje | Redukcja szumów 3D, Szeroki zakres dynamiki, Redukcja szumów, Dzień/Noc, Szyfrowanie HTTPS, Zapobieganie włamaniom, Ochrona hasłem, Maskowanie prywatności, PTZ, Balans bieli |
| Farba | |
| Zrównoważony rozwój | Odporny na wandalizm |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP66 |
| Wewnątrz/na zewnątrz | Wewnątrz, na zewnątrz |
| Napięcie wejściowe | 20 V prądu stałego, 28 V prądu stałego |
| Kategoria | Nadzór wideo |
| Ilość | 4 |
| Typ pamięci masowej | Karta pamięci |
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy |
| Maksymalna przysłona | f/1,6 |
| Maksymalna długość ogniskowania | 47 mm |
| Maksymalna rozdzielczość wideo | 2668x1512 |
| Moja przysłona | f/3 |
| Sieć RJ-45 | TAK |
| Zoom optyczny | 10x |
| Nazwa produktu | Kamera PTZ M5526-E |
| Seria produktów | M55 |
| Typ produktu | kamera sieciowa |
| Pole widzenia | Poziomo, Pionowo |
| Rzeczywista rozdzielczość | 4MP |
| Rozdzielczość wideo | 1280x720 |
| Waga | 1 kg |
| Maksymalna temperatura pracy | 50°C |
| Usługa zdalna | TAK |
| Stopień ochrony przed uderzeniami | IK09 |
| Najkrótszy czas otwarcia migawki | 1/27000 sekundy |
| Obiektyw w zestawie | TAK |
| Najwolniejszy czas otwarcia migawki | 0,2 sekundy |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 kl. |
| Maks. wilgotność podczas pracy | 1 |
| Moja długość ogniskowania | 4,7 mm |
| Min. temperatura podczas pracy | -20°C |
| Minimalne oświetlenie | 0,01 luksa, 0,25 luksa |
| Model produktu | M5526-E |
| Zgodny z RoHS | Poza zasięgiem |
| Producent | Axis Communications |
| Numer części producenta | 02768-021 |
| Adres internetowy producenta | |
| Znak firmowy | Axis Communications |
| Format wideo | H.264, H.264B (MPEG-4 część 10/AVC), H.264H (MPEG-4 część 10/AVC), H.264M (MPEG-4 część 10/AVC), H.265, H.265 (MPEG-H część 2/HEVC) Profil główny, Motion JPEG, Zipstream |
| Marka/marka |

AXIS P4705-PLVE P47 Series, wielosensorowa panoramiczna kamera kopułkowa IP 2x2 MP Zipstream 360° z 2,5-krotnym zoomem optycznym, obiektyw zmiennoogniskowy 3,26-8,12 mm, IP67
Marka: AXIS
SKU: 02415-001
14 080 kr