| Beperkte garantie | 5 jaar |
|---|---|
| Breed dynamisch bereik | JA |
| Brandpuntsafstand | 3.4-9.8mm |
| Bescherming tegen binnendringen | IP66 |
| Categorie | Videobewaking |
| Type lens | Varifocaal |
| Max. focuslengte | 9.8 mm |
| Productserie | P32 |
| Echte resolutie | 2MP |
| Schokbeschermingsclassificatie | IK10 |
| Lens inbegrepen | JA |
| Maximale framerate | 60 fps |
| Mijn focuslengte | 3.4 mm |
| RoHS-conform | Verenigbaar |
| Fabrikantnummer | 02981-001 |
| Handelsmerk | Axis communicatie |
| Video-indeling | H.264, H.265 |
AXIS P3285-LVE 2MP P32 Dome Camera met AI-ondersteuning voor buitengebruik en 10mm-lens
🟡 Op bestelling gemaakt - De levertijd varieert
AXIS P3285-LVE 2MP P32 Dome Camera, AI-gestuurd, voor buitengebruik, 10mm lens
Artikelnummer: 02981-001
GTIN: 7331021087200
10598,00 kr
Gerelateerde producten
-
Axis dome camera's
AXIS M5526-E 50 Hz 4MP PTZ-domecamera, voor binnen en buiten, 10x zoom en focusherstel
Axis dome camera'sAXIS M5526-E 50 Hz 4MP PTZ-domecamera, voor binnen en buiten, 10x zoom en focusherstel
Varumärke: AXISDe AXIS M5526-E is een compacte en betaalbare PTZ-domecamera voor zowel binnen- als buitengebruik.
Het levert scherpe beelden met 4 MP en heeft een krachtige 10x optische zoom waarmee gedetailleerde close-ups van afstand kunnen worden vastgelegd.
De camera biedt continue 360°-panoramabeweging en snelle autofocus, wat zorgt voor scherpe beelden vanuit elke positie.
SKU: 02768-00113914,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M3086-V 4MP Indoor Mini Dome Camera met Deep Learning
Varumärke: AXISCompacte indoor dome met deep learning analytics. 4MP, 130° groothoek, WDR en Lightfinder voor goed beeld, zelfs bij weinig licht. Ingebouwde AI voor detectie van personen en voertuigen.
Vandalismebestendig (IK08), eenvoudige installatie met PoE. Ideaal voor slimme bewaking met geavanceerde analyses.
SKU: 02832-0015026,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M3905-R 2MP Zipstream IP-camera met ingebouwde 3,6 mm lens, IP67, wit, verpakking van 10 stuks
Axis dome camera'sAXIS M3905-R 2MP Zipstream IP-camera met ingebouwde 3,6 mm lens, IP67, wit, verpakking van 10 stuks
AXIS M3905-R 2MP Zipstream ingebouwde IP-domecamera voor bewaking, 3,6 mm lens, IP67, wit, 10 stuks
SKU: 02501-02143430,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M3216-LVE M32 Serie, 4MP Zipstream IP Dome Camera, 2,9mm Vaste Lens, IR 30M, IP66, Wit
Axis dome camera'sAXIS M3216-LVE M32 Serie, 4MP Zipstream IP Dome Camera, 2,9mm Vaste Lens, IR 30M, IP66, Wit
Varumärke: AXISEen kosteneffectieve 4MP domecamera met geavanceerde beeldverwerkingstechnologie voor een uitstekende beeldkwaliteit in alle lichtomstandigheden.
De camera heeft ingebouwde AI-analyse om mensen en voertuigen direct in de camera te identificeren, en audio- en I/O-aansluitingen voor systeemintegratie.
Met IP66/I
SKU: 02372-0019138,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M3215-LVE M32 serie, 2MP Zipstream IP Dome camera met DLPU, 2.8mm vaste lens, IR 30M, IP66 (vervangt M3205-LVE)
Axis dome camera'sAXIS M3215-LVE M32 serie, 2MP Zipstream IP Dome camera met DLPU, 2.8mm vaste lens, IR 30M, IP66 (vervangt M3205-LVE)
Varumärke: AXISLightfinder, Forensic WDR en OptimisedIR met 30 meter IR-verlichting zorgen voor een uitstekende beeldkwaliteit in alle lichtomstandigheden. De camera heeft IP66-bescherming voor buitengebruik en ingebouwde cyberbeveiliging.
SKU: 02371-0017811,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS Q9307-LV IP-domecamera met multisensor, multimegapixel en 180° overzichtsfunctie
Axis dome camera'sAXIS Q9307-LV IP-domecamera met multisensor, multimegapixel en 180° overzichtsfunctie
AXIS Q9307-LV 02487-001 Multisensor IP-domecamera, meerdere megapixels, 180° overzicht
SKU: 02487-00119884,00 kr













